Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Olomouc (30. - 1. 7. 2012)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rapp, Karásek, Hres, Krykorka Rapp, Karásek, Hres, Krykorka TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.86
2 Kadla, Žamboch, Šubrt, Vilém Kadla, Žamboch, Šubrt, Vilém SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 29.88
3 B Šimek, Fabián, Souček, Kubelka B Šimek, Fabián, Souček, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.29
4 Žádník, Motl, Wiedermann, Furiš Žádník, Motl, Wiedermann, Furiš AK ŠternberkAK Šternberk 30.71
Gryc, Navrátil, Ščípa, Zeman Gryc, Navrátil, Ščípa, Zeman Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lamač, Kolář, Zikmund, Krákora Lamač, Kolář, Zikmund, Krákora AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.01
2 Novotný, Kisiala, Capouch, Slavíček Novotný, Kisiala, Capouch, Slavíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.80
3 Müller, Desenský, Záhora, Śtěpánek Müller, Desenský, Záhora, Śtěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.84
4 A Musil, Janoušek, Račko, Rataj A Musil, Janoušek, Račko, Rataj SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.98
Halouzka, Kračmar, Kučera, Hlavinka Halouzka, Kračmar, Kučera, Hlavinka BYAC BrnoBYAC Brno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rapp, Karásek, Hres, Krykorka Rapp, Karásek, Hres, Krykorka TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.86
2 Lamač, Kolář, Zikmund, Krákora Lamač, Kolář, Zikmund, Krákora AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.01
3 Novotný, Kisiala, Capouch, Slavíček Novotný, Kisiala, Capouch, Slavíček ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.80
4 Müller, Desenský, Záhora, Śtěpánek Müller, Desenský, Záhora, Śtěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.84
5 A Musil, Janoušek, Račko, Rataj A Musil, Janoušek, Račko, Rataj SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.98
6 Kadla, Žamboch, Šubrt, Vilém Kadla, Žamboch, Šubrt, Vilém SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 29.88
7 B Šimek, Fabián, Souček, Kubelka B Šimek, Fabián, Souček, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 30.29
8 Žádník, Motl, Wiedermann, Furiš Žádník, Motl, Wiedermann, Furiš AK ŠternberkAK Šternberk 30.71
Gryc, Navrátil, Ščípa, Zeman Gryc, Navrátil, Ščípa, Zeman Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Halouzka, Kračmar, Kučera, Hlavinka Halouzka, Kračmar, Kučera, Hlavinka BYAC BrnoBYAC Brno DQ

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mankovecká, Zlatníková, Zatloukalová, Nerudová Mankovecká, Zlatníková, Zatloukalová, Nerudová AK OlomoucAK Olomouc 30.57
2 Vejražková, Petrikovičová, Desenská, Janušková Vejražková, Petrikovičová, Desenská, Janušková SKP Union ChebSKP Union Cheb 30.77
3 Hornová, Vokálová, Hovorková, Šafaříková Hornová, Vokálová, Hovorková, Šafaříková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.95
4 Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.01
5 Müllerová, Herynková, Vavrousová, Rákosníková Müllerová, Herynková, Vavrousová, Rákosníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.55
6 Kotasová, Brázdilová, Sedláčková, Vávrová Kotasová, Brázdilová, Sedláčková, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.31
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klímová, Brabcová, Florianová, Novotná Klímová, Brabcová, Florianová, Novotná JAC BrnoJAC Brno 30.63
2 Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.12
3 Klepetková, Štefančiková, Matulová, Neradová Klepetková, Štefančiková, Matulová, Neradová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.60
4 Barvíková, Strnadová, Dostálová, Novotná Barvíková, Strnadová, Dostálová, Novotná Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 31.83
5 Koukalová, Šebelová, Štulpová, Vraspírová Koukalová, Šebelová, Štulpová, Vraspírová TJ SvitavyTJ Svitavy 33.05
Přástková, Brožková, Majerová, Jonášová Přástková, Brožková, Majerová, Jonášová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 30.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lojkásková, Jarešová, D´Ambrosca, Edlová Lojkásková, Jarešová, D´Ambrosca, Edlová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.94
2 Sloupová, Valečková, Pauli, Rubášová Sloupová, Valečková, Pauli, Rubášová AC DomažliceAC Domažlice 32.08
3 Kalvová, Černá, Bendová, Malá Kalvová, Černá, Bendová, Malá AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.09
4 Sasová, Novotná, Doleželová, Šterclová Sasová, Novotná, Doleželová, Šterclová AK ŠternberkAK Šternberk 33.01
5 Larvová, Kožnárková, Klímová, Smýkalová Larvová, Kožnárková, Klímová, Smýkalová AC ProstějovAC Prostějov 34.54
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mankovecká, Zlatníková, Zatloukalová, Nerudová Mankovecká, Zlatníková, Zatloukalová, Nerudová AK OlomoucAK Olomouc 30.57
2 Klímová, Brabcová, Florianová, Novotná Klímová, Brabcová, Florianová, Novotná JAC BrnoJAC Brno 30.63
3 Vejražková, Petrikovičová, Desenská, Janušková Vejražková, Petrikovičová, Desenská, Janušková SKP Union ChebSKP Union Cheb 30.77
4 Hornová, Vokálová, Hovorková, Šafaříková Hornová, Vokálová, Hovorková, Šafaříková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.95
5 Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.01
6 Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 31.12
7 Müllerová, Herynková, Vavrousová, Rákosníková Müllerová, Herynková, Vavrousová, Rákosníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.55
8 Klepetková, Štefančiková, Matulová, Neradová Klepetková, Štefančiková, Matulová, Neradová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.60
9 Barvíková, Strnadová, Dostálová, Novotná Barvíková, Strnadová, Dostálová, Novotná Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 31.83
10 Lojkásková, Jarešová, D´Ambrosca, Edlová Lojkásková, Jarešová, D´Ambrosca, Edlová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 31.94
11 Sloupová, Valečková, Pauli, Rubášová Sloupová, Valečková, Pauli, Rubášová AC DomažliceAC Domažlice 32.08
12 Kalvová, Černá, Bendová, Malá Kalvová, Černá, Bendová, Malá AC Česká LípaAC Česká Lípa 32.09
13 Kotasová, Brázdilová, Sedláčková, Vávrová Kotasová, Brázdilová, Sedláčková, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.31
14 Sasová, Novotná, Doleželová, Šterclová Sasová, Novotná, Doleželová, Šterclová AK ŠternberkAK Šternberk 33.01
15 Koukalová, Šebelová, Štulpová, Vraspírová Koukalová, Šebelová, Štulpová, Vraspírová TJ SvitavyTJ Svitavy 33.05
16 Larvová, Kožnárková, Klímová, Smýkalová Larvová, Kožnárková, Klímová, Smýkalová AC ProstějovAC Prostějov 34.54
Přástková, Brožková, Majerová, Jonášová Přástková, Brožková, Majerová, Jonášová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ