Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Praha (1. - 2. 9. 2012)

Skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 2.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7.31 +0.3 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 7.26 +0.7 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
3 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 7.25 +1.4 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
4 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 7.09 +1.0 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
5 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 7.02 +1.0 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
6 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 7.00 +1.0 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
7 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 6.70 +0.7 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
8 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.67 -0.5 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
9 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.64 -0.2 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
10 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.62 +0.7 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
11 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.36 +0.3 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
12 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 6.04 +0.5 m/s 5.83+0.06.04+0.5X+0.06.04
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 2.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 6.04 +1.3 m/s X4.93+0.6-4.93
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.87 +1.4 m/s X4.93+0.6-4.93
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.84 +0.6 m/s X4.93+0.6-4.93
4 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.74 +0.6 m/s X4.93+0.6-4.93
5 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.61 +0.4 m/s X4.93+0.6-4.93
6 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 5.60 +1.2 m/s X4.93+0.6-4.93
7 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.58 +1.0 m/s X4.93+0.6-4.93
8 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.49 +1.2 m/s X4.93+0.6-4.93
9 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.39 +1.1 m/s X4.93+0.6-4.93
10 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 5.37 +1.2 m/s X4.93+0.6-4.93
11 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.37 +0.4 m/s X4.93+0.6-4.93
12 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
95 5.28 +0.4 m/s X4.93+0.6-4.93
13 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.26 +0.6 m/s X4.93+0.6-4.93
14 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.18 +1.1 m/s X4.93+0.6-4.93
15 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.17 +0.8 m/s X4.93+0.6-4.93
16 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.93 +0.6 m/s X4.93+0.6-4.93
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 DNP
Celkem 17 závodníků