výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open

Praha-Strahov (4. 2. 2012)

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 07.19
2 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
3 Lukáš ZichLukáš Zich 92 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.64
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.35
Martin KissMartin Kiss 90 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.32
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 07.43
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.52
4 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 07.55
5 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.78
6 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
2 Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.63
3 Jaroslav KroftaJaroslav Krofta 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.71
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.00
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DQ
Poznámky:
Vojtěch DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Milan KlosMilan Klos 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.23
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.23
MS Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 07.87
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.37
2 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.41
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.44
4 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 07.49
5 Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.64
6 Jaroslav KroftaJaroslav Krofta 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.27
2 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.78
4 Martin KloudMartin Kloud 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.89
5 Jan ŠiplaJan Šipla 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
6 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.25
2 David FreieslebenDavid Freiesleben 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81
3 Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.83
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.97
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC DomažliceAC Domažlice 08.30
Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DQ
Poznámky:
Gregor DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
2 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.72
3 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.80
4 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
5 Leo VuillienLeo Vuillien 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.06
6 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NovákJan Novák 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.39
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.73
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.87
4 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.91
5 Filip RundFilip Rund 97 AK SokolovAK Sokolov 08.03
6 Tomáš Neužil Tomáš Neužil 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TomaierDavid Tomaier 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.86
2 Jan VlčekJan Vlček 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13
3 Václav DedekVáclav Dedek 96 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.28
Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.70
MS Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ
MS Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 07.42
MS Tomáš LedlTomáš Ledl 95 AK MostAK Most 08.04
Adam KrejčíAdam Krejčí 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Tomáš ZuskaTomáš Zuska 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Burlák DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.26
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.29
3 Jan NovákJan Novák 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
4 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.71
5 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.75
Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana RudolfováJana Rudolfová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.16
2 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
3 Tereza PomahačováTereza Pomahačová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.76
4 Iva DvořákováIva Dvořáková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.07
Sabina GerlickáSabina Gerlická 90 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.91
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.20
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.69
4 Karolína HavlicováKarolína Havlicová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.19
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.90
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.29
3 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.30
4 Jana RudolfováJana Rudolfová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
5 Tereza PomahačováTereza Pomahačová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.80
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.22
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.61
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.73
4 Lucie VotavováLucie Votavová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
5 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 08.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.37
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72
3 Ina VycpálkováIna Vycpálková 96 TJ SušiceTJ Sušice 08.99
4 Lucie StaňkováLucie Staňková 97 AC DomažliceAC Domažlice 09.00
5 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.03
Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 AC DomažliceAC Domažlice 08.77
2 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.86
3 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.15
4 Kateřina HaasováKateřina Haasová 96 AC DomažliceAC Domažlice 09.18
MS Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.33
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.44
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.64
4 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
5 Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice 09.20
6 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.63
3 Anna KarešováAnna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.77
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.81
5 Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov 08.82
6 Karolína DrápelováKarolína Drápelová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.78
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.82
4 Eva BerkováEva Berková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.01
Renata ŠmídováRenata Šmídová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.86
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.47
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.57
4 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.81
5 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 95 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
6 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.07
2 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.69
3 Barbora FišrováBarbora Fišrová 96 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
4 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
5 Lucie PauliLucie Pauli 97 AC DomažliceAC Domažlice 09.08
Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03
2 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.41
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.44
4 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.25
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.03
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.10
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.29
5 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.44
6 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.46
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 23.36
2 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 24.15
3 Martin WeberMartin Weber 87 AC DomažliceAC Domažlice 25.14
MS Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.14
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.98
2 Jakub SeidlJakub Seidl 92 AK SokolovAK Sokolov 25.84
3 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra 85 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.09
Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.39
2 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.77
3 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 23.81
MS Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.10
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.39
2 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.73
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 23.87
4 Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.03
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.58
2 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.52
3 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.29
4 Jaroslav KroftaJaroslav Krofta 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.84
MS Milan KlosMilan Klos 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.28
MS Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.67
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.72
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.73
3 Jan NovákJan Novák 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.88
4 Michal ČákoraMichal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.15
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.15
2 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.98
3 Jan VlčekJan Vlček 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.23
Martin KloudMartin Kloud 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 24.80
2 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.37
Jan SutnarJan Sutnar 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.12
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.70
3 Filip RundFilip Rund 97 AK SokolovAK Sokolov 27.08
MS Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.60
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.90
MS Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.48
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.94
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.23
2 Jana RudolfováJana Rudolfová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.55
3 Barbora HessováBarbora Hessová 91 AC DomažliceAC Domažlice 28.46
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.04
2 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.90
3 Lucie VotavováLucie Votavová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.59
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 93 AC DomažliceAC Domažlice 29.82
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.77
MS Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.76
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.34
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.61
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.86
4 Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov 30.80
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 26.99
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.23
3 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 34.58
Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.94
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.47
3 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 29.18
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.75
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.64
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.29
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 28.25
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.18
3 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.35
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.09
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 29.02
2 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 29.18
3 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.20
Renata ŠmídováRenata Šmídová 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.81
2 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 31.44
Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.01
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.67
3 Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 30.27
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.36
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 50.44
MS Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.32
MS Jiří KordíkJiří Kordík 91 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.09
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.58
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.97
3 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.19
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 55.99
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.01
2 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.89
3 Leo VuillienLeo Vuillien 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 62.26
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip RundFilip Rund 97 AK SokolovAK Sokolov 60.41
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 62.29
MS Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.44
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.44
MS Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.70
MS Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 64.79
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta HahnováMarkéta Hahnová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.99
2 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 67.38
MS Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.14
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 61.56
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.49
3 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.03
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63.91
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 66.54
3 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.95
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice 69.03
2 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.53
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 70.88
4 Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov 73.13
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.03
Celkem 1 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:00.19
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:00.99
3 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.92
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:09.57
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:01.00
2 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.62
3 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.65
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:05.71
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.25
6 Jakub HorákJakub Horák 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:21.46
MS Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.87
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:23.59
MS Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.24
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:23.05
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.86
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.11
4 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.47
5 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:38.55
6 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39.05
7 Kristina KováčováKristina Kováčová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42.54
8 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 2:45.80
9 Michaela KantnerováMichaela Kantnerová 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:50.13
10 Darja ZemanováDarja Zemanová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:52.86
11 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.49
MS Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava NP
MS Viktoria ChukmnoViktoria Chukmno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:41.07
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:43.43
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 09:11.93
3 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:56.41
MS Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:09.65
MS Radek BechyňskýRadek Bechyňský 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:17.45
2 Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:35.49
3 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 09:43.93
4 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10:55.05
MS Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:03.28
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:34.55
2 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:28.34
MS Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:30.07
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09:54.84
2 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 11:43.92
MS Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11:42.43
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:13.77
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 11:14.85
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:02.54
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 12:30.53
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 08.56
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 08.96
MS Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.40
MS Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 10.26
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.91
2 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 09.48
3 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.74
Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 08.63
MS Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.99
MS Tomáš LedlTomáš Ledl 95 AK MostAK Most 10.11
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.51
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.86
2 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová 94 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.38
3 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.55
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.93
2 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.15
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.38
4 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 09.85
MS Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.87
Veronika FialováVeronika Fialová 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Poznámky:
Fialová DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šmajdr, Houdek, Weber, Faist Šmajdr, Houdek, Weber, Faist AC DomažliceAC Domažlice 1:34.41
2 Hruška, Misak, Zich, Stehno Hruška, Misak, Zich, Stehno ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:38.16
3 Kříž, Ptáček, Miszár, Vuillien Kříž, Ptáček, Miszár, Vuillien AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:39.58
4 Jilhavý, Sekyra, Jirotka, Bendl Jilhavý, Sekyra, Jirotka, Bendl Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:39.86
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fau, Bulín, Merxbauer, Myťha Fau, Bulín, Merxbauer, Myťha TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:38.02
2 Krofta, Vlček, Kašák, Horák Krofta, Vlček, Kašák, Horák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:46.11
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Novák, Uhlíř, Čiviš, Šolc Novák, Uhlíř, Čiviš, Šolc TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:37.54
2 Ledvina, Tauer, Brožík, Pivoňka Ledvina, Tauer, Brožík, Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 1:37.75
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrikovičová, Desenská, Vejražková, Janušková Petrikovičová, Desenská, Vejražková, Janušková SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:51.96
2 Fialová, Holubová, Rozsypalová, Koppová, Fialová, Holubová, Rozsypalová, Koppová, Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:54.30
3 Sloupová, Meczlová, Berková, Raitmajerová Sloupová, Meczlová, Berková, Raitmajerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:55.64
4 Hessová, Kadlecová, Bozděchová, Pauli Ž. Hessová, Kadlecová, Bozděchová, Pauli Ž. AC DomažliceAC Domažlice 1:58.51
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karešová, Štěrbová, Kreitlová, Frömmelová Karešová, Štěrbová, Kreitlová, Frömmelová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.10
2 Kováčová, Andresová, Pribičinová, Prokopová Kováčová, Andresová, Pribičinová, Prokopová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:58.50
3 Rubášová, Fišrová, Řezníčková, Müllerová D. Rubášová, Fišrová, Řezníčková, Müllerová D. AC DomažliceAC Domažlice 1:59.14
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.881.911.941.972.00
1 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.84 -XOXOOOOXXX
3 Martin BendlMartin Bendl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 1.84 -OOOOXOXXX
3 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 1.76 OOOOXXX
4 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.66 OO-
6 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 1.66 OXXOXXX
MS Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 1.97
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.881.911.941.972.00
1 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.66 OOXXX
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.91
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.881.911.941.972.00
1 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.80 --XOOOXXX
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.76 --XOOOXXX
3= Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
95 1.61 --XOOOXXX
4= Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.61 --XOOOXXX
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 1.61 --XOOOXXX
MS Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.80
Tomáš Neužil Tomáš Neužil
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 NF
Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 NF
Lukáš Hájek Lukáš Hájek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 NP
Petr SokolPetr Sokol
AC DomažliceAC Domažlice
96 NP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.701.73
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
90 1.70 ----OOOXXOXXX
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.701.73
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.63 -OXOXOXXX
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.59 -OXOXOXXX
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.55 -OXOXOXXX
MS Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.703.803.904.004.104.20
1 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 4.10 ---XOXXX
2 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.10 ---XOXXX
3 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 3.40 ---XOXXX
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.70
MS Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 3.60
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402.602.80
1 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 2.60 OOXXX
2 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 2.40 XOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.62
1 Iva BrandováIva Brandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 3.50 -------O-OXXX
2 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3.20 -------O-OXXX
MS Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 NP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.802.903.00
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 2.80 ----XOXXO-XXX
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.62
1 Jana ReissováJana Reissová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3.10 ----OO-OOXXX
2 Eva BerkováEva Berková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 2.20 -OOXXX
3 Barbora SloupováBarbora Sloupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.80 XOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 6.60 5.61X6.346.346.59X6.60
2 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 6.06 5.76X5.855.855.865.936.06
3 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 5.54 5.54X-5.54---
MS Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.64
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.28
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BergJan Berg
AK SokolovAK Sokolov
94 6.48 X6.326.486.486.366.446.48
2 Michal BulínMichal Bulín
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 6.09 6.095.875.986.095.725.78X
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.85 5.835.855.825.85-5.69-
2 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
95 5.75 5.685.655.555.685.75X5.42
3 David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.68 XX5.685.68XX-
4 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 5.56 5.335.275.255.33X5.565.54
5 David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 5.25 5.074.974.895.075.115.115.25
6 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 5.12 4.864.895.005.005.075.125.05
7 David FreieslebenDavid Freiesleben
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.03 XX5.035.03
8 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.92 4.574.794.924.92
9 Tomáš Neužil Tomáš Neužil
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 4.58 4.58X-4.58
MS Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.12
MS Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 5.95
MS Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 5.79
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva BrandováIva Brandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.38 5.015.25-5.25-5.165.38
2 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.29 5.205.21X5.21X5.015.29
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.39
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 5.26 5.085.265.085.263.91XX
2 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 4.83 4.584.754.734.75X4.833.73
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
93 4.76 4.374.30X4.37X4.554.76
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 5.07 X4.755.075.07X3.76X
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.05 5.03X5.055.05---
3 Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.90 4.904.894.714.90XX4.80
4 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.82 X4.60X4.60X3.984.82
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.76 4.704.76X4.76XX4.73
6 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.59 X4.454.594.594.404.544.27
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.58 4.58XX4.584.30XX
8 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 4.54 4.544.514.144.544.064.24-
9 Nikola RubášováNikola Rubášová
AC DomažliceAC Domažlice
98 4.41 4.374.41-4.41
11 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
96 4.41 4.41XX4.41
11 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková
AC DomažliceAC Domažlice
95 4.40 X4.164.404.40
12 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 4.39 4.39XX4.39
13 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
95 4.38 4.384.294.284.38
14 Lucie PauliLucie Pauli
AC DomažliceAC Domažlice
97 4.35 4.204.344.354.35
15 Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ SušiceTJ Sušice
96 4.30 4.304.304.184.30
16 Josefína OračkováJosefína Oračková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.29 4.293.64X4.29
17 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
98 4.23 4.014.234.134.23
18 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.11 XX4.114.11
19 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 3.81 3.743.813.503.81
MS Iva BadalcováIva Badalcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
95 4.48
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 NP 0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 14.21 13.69X13.6613.69XX14.21
2 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SK BAS BabylonSK BAS Babylon
71 12.86 X12.35X12.3512.4412.86X
3 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 12.70 11.8612.2612.1912.2612.1412.4812.70
4 Martin BendlMartin Bendl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
88 11.06 11.06--11.06---
MS Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 13.89
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BulínMichal Bulín
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 12.66 11.8711.8012.6612.6612.2012.3312.60
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 NF XX-0---
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 11.19 10.9310.8510.9510.9511.1011.1911.05
2 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 10.27 X09.7709.8609.8610.27XX
3 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
92 09.92 X09.92X09.92X09.77X
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 11.08 10.4210.2410.3510.42-10.35-
2 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 10.42 10.4210.2410.3510.42-10.35-
MS Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 NP
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 10.27 X10.12X10.12X10.27X
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 10.10 10.0209.9909.2810.02X10.1009.88
MS Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 10.21
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 13.04 09.8710.06X10.06---
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 11.50 09.8710.06X10.06---
3 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 11.41 09.8710.06X10.06---
4 Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 11.36 09.8710.06X10.06---
5 Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 10.17 09.8710.06X10.06---
6 Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 09.97 09.8710.06X10.06---
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.80 09.8710.06X10.06---
8 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
97 09.53 09.8710.06X10.06---
9 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 08.93 09.8710.06X10.06---
10 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 08.92 09.8710.06X10.06---
11 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 08.64 09.8710.06X10.06---
12 Jana KaprhálováJana Kaprhálová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
97 08.42 09.8710.06X10.06---
13 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
96 08.40 09.8710.06X10.06---
14 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 08.31 09.8710.06X10.06---
15 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 08.23 09.8710.06X10.06---
16 Hana ZoulováHana Zoulová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 06.46 09.8710.06X10.06---
MS Nikola Macháčková Nikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 10.06
Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 NP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Iva DvořákováIva Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
92 08.36 X08.1608.3408.3408.3608.2307.80
MS Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 10.45
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
93 09.00 08.3708.7808.2808.7809.00XX
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
93 08.50 08.3208.5007.8808.5007.9307.7807.58
3 Lucie MihálováLucie Mihálová
AC DomažliceAC Domažlice
94 07.38 05.5207.38X07.38X06.18X
MS Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 09.23
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
95 14.91 13.3614.91X14.9114.67XX
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 13.85 13.3913.8513.3913.8512.7212.98X
3 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 12.23 11.6712.23X12.2311.62XX
4 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 11.67 11.0111.49X11.4911.55X11.67
5 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 11.37 11.0811.37-11.37---
6 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 11.13 10.6110.5011.1311.13XXX
7 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 10.47 08.9810.18X10.18X10.0110.47
8 Jan ŠiplaJan Šipla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 10.16 10.1609.8609.4410.1609.58X08.97
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 10.04 10.0409.3609.6610.04
10 Ondřej BrožíkOndřej Brožík
AC DomažliceAC Domažlice
95 08.58 08.5808.33-08.58
11 Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 08.56 08.5608.0507.8708.56
MS Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 11.75
David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP 0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 16.55 16.5515.5616.2216.5515.2916.18X
2 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 13.75 X13.75X13.75X12.69X
MS Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.18
MS Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 NP
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš ZichLukáš Zich
ŠAK ChodovŠAK Chodov
92 13.40 XX13.1213.1213.4012.3612.66
2 Pavel KudějPavel Kuděj
SK BAS BabylonSK BAS Babylon
78 12.75 12.3012.2712.7512.7512.35X12.64
3 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 12.33 12.3212.05X12.3211.3111.4412.33
4 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
80 12.24 12.17X11.6712.1711.9812.2411.78
5 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
79 10.68 10.64XX10.6409.7710.6809.83
6 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 10.68 10.1309.9910.6310.6310.6810.0809.64
7 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
85 10.40 10.4009.5609.8510.4009.64X07.96
8 Vojtěch KyselýVojtěch Kyselý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 09.68 08.9409.21X09.2109.3708.6609.68
Martin KissMartin Kiss
AK SokolovAK Sokolov
90 NP 0
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
82 NP 0
Celkem 10 závodníků