Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody žactva

Praha-Juliska (5. 1. 2012)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.08
2 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.96
3 Jan CvrčekJan Cvrček
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.83
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.81
5 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.79
6 Zdeněk DryákZdeněk Dryák
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
98 4.42
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.33
8 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 4.25
9 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.22
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.13
11 Jiří ValášekJiří Valášek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.05
12 Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 4.02
13 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 3.98
14 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 3.71
15 Martin FaměraMartin Faměra
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3.69
16 Martin MikulaMartin Mikula
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3.49
17 Jakub FaměraJakub Faměra
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 3.31
18 Jan JarošJan Jaroš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.24
19 Adam ŘihákAdam Řihák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 2.91
20 Dominik Kodiš Dominik Kodiš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 2.74
21 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 4.46
2 Tomáš Nejedlík Tomáš Nejedlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.25
3 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.22
4 Ondřej ČernýOndřej Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.13
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
99 3.87
6 Jan HermanJan Herman
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.79
7 Roman KnížekRoman Knížek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 3.70
8 Lukáš SchwarczingerLukáš Schwarczinger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 3.62
9 Filip SochorFilip Sochor
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.55
10 Matěj ŠachMatěj Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 3.45
11 Jakub RadaJakub Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.32
12 Lukáš HokeLukáš Hoke
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.24
13 Michal MeineltMichal Meinelt
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 3.19
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.00
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.86
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.77
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 4.66
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.41
6 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.28
7 Barbora NěmcováBarbora Němcová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 4.08
8 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.04
9 Tereza FarskáTereza Farská
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 3.96
10 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 3.95
11 Edita MarkováEdita Marková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 3.95
12 Justýna BazikováJustýna Baziková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 3.72
13 Tereza NidetzkáTereza Nidetzká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 3.68
14 Tereza GratiasováTereza Gratiasová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 3.45
15 Karolína ŘímalováKarolína Římalová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 3.44
16 Jana StřihavkováJana Střihavková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 3.40
17 Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 2.88
18 Klára SedlákováKlára Sedláková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
98 0.00
Michala CichrováMichala Cichrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 DNP
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.12
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 3.98
3 Tereza HákováTereza Háková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 3.76
4 Barbora PatočkováBarbora Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
99 3.70
5 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.61
6 Linda FialováLinda Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.53
7 Helena RosslerováHelena Rosslerová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 3.47
8 Johana FialováJohana Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 3.42
9 Natálie MüllerováNatálie Müllerová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.27
10 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.26
11 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 3.25
12 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 3.22
13 Daniela HanzalováDaniela Hanzalová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.05
Celkem 13 závodníků