Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody žactva

Praha-Juliska (5. 1. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.34
2 Jan CvrčekJan Cvrček 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.96
3 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.00
4 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
2 Zdeněk DryákZdeněk Dryák 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.94
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.19
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
3 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.30
4 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.84
2 Adam ČermákAdam Čermák 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
3 Adam ŘihákAdam Řihák 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.68
4 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Dominik Kodiš Dominik Kodiš 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.16
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.78
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
2 Jiří ValášekJiří Valášek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
3 Jiří ZemanJiří Zeman 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.18
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.44
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.21
2 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
3 Jiří ValášekJiří Valášek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.27
3 Tomáš Nejedlík Tomáš Nejedlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51
4 Lukáš HokeLukáš Hoke 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.36
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.27
Matěj ŠachMatěj Šach 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.27
3 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.51
4 Filip SochorFilip Sochor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŠutliarskýAdam Šutliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
2 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.27
3 Ondřej ČernýOndřej Černý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
4 Roman KnížekRoman Knížek 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.58
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
2 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.10
3 Matěj ŠachMatěj Šach 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.17
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.38
Adam ŠutliarskýAdam Šutliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Poznámky:
2.dráha Šach Matěj - 9.17

Šutliarský Adam nebezel
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.51
2 Karolína ŘímalováKarolína Římalová 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.78
3 Tereza GratiasováTereza Gratiasová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.98
Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SedlákováKlára Sedláková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.13
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.67
3 Edita MarkováEdita Marková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.23
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.28
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.61
3 Kristýna SehnalováKristýna Sehnalová 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.28
Jana StřihavkováJana Střihavková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.86
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.93
3 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.07
4 Tereza NidetzkáTereza Nidetzká 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.13
2 Kristýna BuršíkováKristýna Buršíková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.04
3 Michala CichrováMichala Cichrová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.16
Justýna BazikováJustýna Baziková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.09
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.29
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.43
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.46
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.69
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.84
3 Justýna BazikováJustýna Baziková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.94
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.14
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.62
3 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.71
4 Daniela HanzalováDaniela Hanzalová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.17
3 Nikola ŠtucaurováNikola Štucaurová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.36
4 Natálie MüllerováNatálie Müllerová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.50
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.66
3 Karolína UhrováKarolína Uhrová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.70
4 Helena FridrichováHelena Fridrichová 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.84
2 Kristýna KunickáKristýna Kunická 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.09
3 Jana KrálováJana Králová 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.12
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna BazikováJustýna Baziková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.85
2 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.40
3 Johana FialováJohana Fialová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.89
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 5.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.96
3 Kristýna KunickáKristýna Kunická 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
4 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.09
Celkem 4 závodníků