Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žactva

Praha-Strahov (26. 1. 2012)

skok vysoký - Žáci

(čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.66
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.63
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.63
4 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.60
5 Štefan WebberŠtefan Webber
Atletika RudnáAtletika Rudná
97 1.60
6 Jan HibšJan Hibš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.55
7 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.50
8= Václav SantolíkVáclav Santolík
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 1.35
8= Karel ŠtolfaKarel Štolfa
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
98 1.35
10 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.35
11 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.35
12 Jan RákosníkJan Rákosník
USK PrahaUSK Praha
99 1.35
13 Pavel SieglPavel Siegl
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
98 1.30
14 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.25
15 David RudaDavid Ruda
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 1.25
16 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.20
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.59
2 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.50
3 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 1.50
4 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha
99 1.45
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová
USK PrahaUSK Praha
97 1.40
6 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
USK PrahaUSK Praha
97 1.40
7 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 1.35
8 Denisa PouchováDenisa Pouchová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 1.35
9 Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 1.35
10 Julie WeissováJulie Weissová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.30
11 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.30
12 Tereza GratiasováTereza Gratiasová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 1.25
13 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.25
14 Zuzana SkácelováZuzana Skácelová
USK PrahaUSK Praha
98 1.20
15 Kristýna HavlákováKristýna Havláková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.15
15 Markéta BrázdováMarkéta Brázdová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 1.15
Celkem 16 závodníků