Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody staršího a mladšího žactva

Ostrava (15. 1. 2012)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.58
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.60
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.56
4 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.98
5 Karel BajerKarel Bajer 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.53
6 Jan WasikJan Wasik 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.53
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.39
3 Marek FilipMarek Filip 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.69
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.40
5 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.05
6 Marek ČechMarek Čech 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.39
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.38
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.40
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.95
4 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.83
5 Marek FilipMarek Filip 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.07
Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.60
2 Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.64
3 Jan PíšekJan Píšek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.45
4 Jan MaluraJan Malura 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.52
5 Jan HanzlíkJan Hanzlík 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.52
2 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.93
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.25
Pavel KrausPavel Kraus 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.40
2 Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.58
3 Matěj ČervenýMatěj Červený 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.01
4 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.03
5 Jan PíšekJan Píšek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.71
Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.88
2 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.97
3 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.30
4 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.62
5 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.47
6 Anna ValkováAnna Valková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.22
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.28
2 Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.97
3 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.27
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.09
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.21
6 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.45
2 Martina KrausováMartina Krausová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.67
3 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.52
4 Veronika NyklováVeronika Nyklová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.62
5 Klára KvardováKlára Kvardová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.31
Michaela ŘíhováMichaela Říhová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.30
2 Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.76
3 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.81
4 Patricie GamonováPatricie Gamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.34
5 Dominika VáchováDominika Váchová 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.46
6 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.47
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.30
2 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.90
3 Jana VojcíkováJana Vojcíková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.96
Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Tereza VanováTereza Vanová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.72
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.37
3 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.72
4 Johana ŠustkováJohana Šustková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.92
Eva VážanskáEva Vážanská 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.36
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.19
3 Jana VojcíkováJana Vojcíková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.34
4 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.53
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.63
6 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.71
Celkem 6 závodníků