Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Moravskoslezského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (26. 2. 2012)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 26.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.41
2 David StaněkDavid Staněk
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
00 1.39
3 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.30
4 Erik JaneczkoErik Janeczko
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 1.30
5= Marcel PérezMarcel Pérez
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.25
5= Vojtěch PodzemnýVojtěch Podzemný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.25
5= Ladislav ŠčukaLadislav Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.25
8 Jakub VaněkJakub Vaněk
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.25
9 Jan FallerJan Faller
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.25
10 Adam DimitrovAdam Dimitrov
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.20
11 David UrbánekDavid Urbánek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 1.20
12 Daniel KuncDaniel Kunc
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.20
13 Jan MaluraJan Malura
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.15
Jakub KozubekJakub Kozubek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 0
Daniel ŽídekDaniel Žídek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 0
Petr KrompolcPetr Krompolc
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 DNP
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 26.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa HoláDenisa Holá
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 1.42
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.42
3 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.31
4 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.31
5= Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.20
5= Lucie ČervenkováLucie Červenková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.20
7 Jana NovákováJana Nováková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.20
8 Lucie KožušníkováLucie Kožušníková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
9 Hana SlovákováHana Slováková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.15
10 Johana ŠustkováJohana Šustková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.15
11 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 1.15
12 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.15
Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 DNP
Celkem 14 závodníků