Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mladšího a staršího žactva

Praha-Strahov (5. 2. 2012)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.60
1 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 1.57 OXXOXOXXX
2 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.54 OXXOXOXXX
3 Jan KočíJan Kočí
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 1.51 OXXOXOXXX
4 Tomáš OpeltTomáš Opelt
AK MostAK Most
97 1.51 OXXOXOXXX
5 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.45 OXXOXOXXX
6 Lukáš KozelkaLukáš Kozelka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.40 OXXOXOXXX
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.35 OXXOXOXXX
8 Jakub NovýJakub Nový
AK BílinaAK Bílina
98 1.35 OXXOXOXXX
9 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.35 OXXOXOXXX
10 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 DNP
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.281.311.341.371.401.45
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.40 OOOOOOOXOOXXX
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 1.34 O-OXOXOXXOOXXX
3 Michal HabadaMichal Habada
AK MostAK Most
99 1.34 OOOOXOOXOXXX
4 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.25 O--XOXXX
5 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 1.15 OXXOXXX
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.48
1 Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.40 -OOOXOXXX
2 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.40 O-OOXXOXXX
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 1.40 OOOXXOXXOXXX
4 Kateřina VernerováKateřina Vernerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 1.35 OOOOXXX
5 Lucie VáňováLucie Váňová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
97 1.35 -XOOOXXX
6 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 1.35 OOXXOXOXXX
7 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
97 1.30 -OXOXXX
8 Tereza IzerováTereza Izerová
AK BílinaAK Bílina
97 1.30 OOXOXXX
9 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.30 OOXXOXXX
10 Lenka HabadováLenka Habadová
AK MostAK Most
97 1.25 OOXXX
11 Nikola ŠámalováNikola Šámalová
AK BílinaAK Bílina
98 1.25 OXOXXX
12 Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.20 OXXX
MS Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.45
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 1.40
MS Nikola KinclováNikola Kinclová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.35
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.331.361.391.42
1 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.39 OOOOOOOXOOXXX
2 Petra MaškováPetra Mašková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.36 OOOOOOXOOXXX
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.33 -OOOOOXXOXXX
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.30 OOOOOXOXXX
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.30 OOOOOXXOXXX
6 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.30 --OXOXOXXOXXX
7 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.25 OOOXOOXXX
Celkem 7 závodníků