Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS žactva

Praha-Stromovka (1. 2. 2012)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.44
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.50
3 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.88
4 Jan HibšJan Hibš 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
5 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.94
6 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
7 Martin PelčákMartin Pelčák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
8 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.08
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.05
2 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.11
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.13
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.13
5 Vojtěch DřevikovskýVojtěch Dřevikovský 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.22
6 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
7 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
8 Tomáš OpeltTomáš Opelt 97 AK MostAK Most 08.95
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel StrasserDaniel Strasser 97 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.25
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 08.58
3 Jakub PrunarJakub Prunar 99 USK PrahaUSK Praha 08.63
4 ondřej Nucondřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.68
5 Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 99 USK PrahaUSK Praha 09.02
6 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
7 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.28
8 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.75
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.68
2 Pavel VobrubaPavel Vobruba 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
3 Ondřej ŠtylerOndřej Štyler 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.89
4 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.93
5 Karel ŠtolbaKarel Štolba 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.98
6 Lukáš ZezulaLukáš Zezula 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.34
7 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.53
Jan SirotekJan Sirotek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan MonychIvan Monych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
2 Štefan NagyŠtefan Nagy 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
3 Jan SchützJan Schütz 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.99
4 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.04
5 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
6 Petr ChadtPetr Chadt 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.24
7 Kryštof KobiánKryštof Kobián 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
8 Albert ČermákAlbert Čermák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BohataLukáš Bohata 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
2 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.19
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.30
4 Adam VrubelAdam Vrubel 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
5 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.48
6 Daniel EremiášDaniel Eremiáš 00 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.88
7 Miroslav PlachýMiroslav Plachý 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.23
8 David PolákDavid Polák 00 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.49
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
2 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.16
3 Jonáš PalečekJonáš Paleček 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.47
5 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
6 David ŠtrosDavid Štros 00 USK PrahaUSK Praha 09.67
7 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.70
8 Milan GondekMilan Gondek 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.90
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MičkaOndřej Mička 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.23
2 Vojtěch MüllerVojtěch Müller 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
4 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.75
5 Gedeon DrapákGedeon Drapák 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.77
6 Štěpán BenešŠtěpán Beneš 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.94
7 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.12
8 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
2 Marek HorčičkaMarek Horčička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
3 Petr ŠulcPetr Šulc 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.08
4 Jakub HavelJakub Havel 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.15
5 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.23
6 Jan GreckýJan Grecký 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.47
7 Samuel PeterkaSamuel Peterka 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.58
8 Daniel BlažekDaniel Blažek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.35
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
3 Michael ŠkodaMichael Škoda 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.17
4 Karel NaxeraKarel Naxera 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
5 Jan KárníkJan Kárník 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
6 Pavel ValsaPavel Valsa 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.52
7 Lubomír PicekLubomír Picek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.00
8 Tomáš KoribskýTomáš Koribský 99 USK PrahaUSK Praha 10.85
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KlubalDominik Klubal 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.09
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.52
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.76
4 David Hubata-VacekDavid Hubata-Vacek 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.14
5 Alexandr ShawAlexandr Shaw 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.32
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KudžaMichal Kudža 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.90
2 Filip HouškaFilip Houška 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.89
3 Tobias ShawTobias Shaw 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.92
4 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.30
5 Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský 05 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.37
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.02
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.39
3 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.68
4 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
5 Eliška HrdáEliška Hrdá 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.85
6 Pavlína KocurováPavlína Kocurová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.17
7 Nikola ProkopováNikola Prokopová 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.19
8 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
2 Nikola MatulováNikola Matulová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.93
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.95
4 Justýna BazikováJustýna Baziková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.96
5 Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.14
6 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.21
7 Markéta BrázdováMarkéta Brázdová 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.35
8 Eliška KarolováEliška Karolová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.27
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.46
2 Johana KašparováJohana Kašparová 99 USK PrahaUSK Praha 08.49
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
4 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.67
5 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 08.69
6 Nicoleta TernerováNicoleta Ternerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.74
7 Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
8 Dora SoučkováDora Součková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.38
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.38
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.41
4 Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.55
5 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
6 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
7 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
8 Lucie PilíkováLucie Pilíková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.90
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina BartošováMartina Bartošová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.74
2 Edita MarkováEdita Marková 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.05
3 Petra FořtováPetra Fořtová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
4 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.29
5 Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.48
6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.75
7 Nikol VálkováNikol Válková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.34
8 Alexandra CesarováAlexandra Cesarová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.49
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
2 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 09.07
3 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.12
4 Sára SumegováSára Sumegová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.19
5 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.37
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.70
7 Eliška HavlováEliška Havlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.74
8 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ZafarováJohana Zafarová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
2 Lucie ReynoldsováLucie Reynoldsová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.09
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.25
5 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
6 Veronika KaiserováVeronika Kaiserová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.56
7 Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.56
8 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
2 Aneta JavorskáAneta Javorská 98 USK PrahaUSK Praha 09.40
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
4 Eliška HoudováEliška Houdová 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.52
5 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
6 Tereza KonejlováTereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.70
7 Anna DrakeAnna Drake 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.76
8 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.02
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.34
2 Adéla ČermákováAdéla Čermáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
3 Petra StřelečkováPetra Střelečková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
4 Tereza GratiasováTereza Gratiasová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.65
5 Karla FounaniKarla Founani 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
6 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.97
7 Tereza PluhařováTereza Pluhařová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.13
Kateřina VikováKateřina Viková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.81
2 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.46
3 Natálie PlatilováNatálie Platilová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.02
4 Anežka MarkováAnežka Marková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.17
5 Ema PolívkováEma Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.25
6 Hana GurkováHana Gurková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.26
7 Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.29
8 Anna LandgrafováAnna Landgrafová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.93
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KloužkováAnna Kloužková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.99
2 Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.25
3 Magdaléna LisáMagdaléna Lisá 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.43
4 Anna SieglováAnna Sieglová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65
5 Jana StřihavkováJana Střihavková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.85
6 Marie HegenbartováMarie Hegenbartová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.91
7 Dominika HláskováDominika Hlásková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.20
8 Tereza TluchařováTereza Tluchařová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.38
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtucaurováNikola Štucaurová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.30
2 Helena RösslerováHelena Rösslerová 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.54
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.61
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.95
5 Helena FridrichováHelena Fridrichová 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.21
6 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.30
7 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 10.42
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.78
2 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.80
3 Karolína GemelováKarolína Gemelová 98 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.83
4 Barbora DudkováBarbora Dudková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.89
5 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.13
6 Aneta ČubováAneta Čubová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.59
7 Adéla FarkašováAdéla Farkašová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 12.23
8 Jana KrálováJana Králová 99 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 12.91
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JaškinaAnna Jaškina 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.02
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.38
3 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.64
4 Eliška HolkováEliška Holková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.79
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.98
6 Lea PolívkováLea Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.03
7 Magdalena KociánováMagdalena Kociánová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.11
8 Anežka HolkováAnežka Holková 05 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.98
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HoščálkováJulie Hoščálková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.78
2 Pavlína KřenkováPavlína Křenková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.19
3 Eliška KloužkováEliška Kloužková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.78
4 Adéla ČepelkováAdéla Čepelková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.31
5 Gabriela TůmováGabriela Tůmová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.35
6 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.56
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (st, 1.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KývalováTereza Kývalová 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.47
2 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.85
3 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
4 Lauren RebiboLauren Rebibo 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.08
5 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.45
6 Anna PauzováAnna Pauzová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.58
7 Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
8 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.80
Celkem 8 závodníků