5. veřejné závody PAS žactva
Praha-Stromovka (1. 2. 2012)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.44 | |||||||||||||||
2 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.50 | |||||||||||||||
3 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.88 | |||||||||||||||
4 | Jan HibšJan Hibš | 97 | ASK Slavia Praha | 07.91 | |||||||||||||||
5 | Dominik DlouhýDominik Dlouhý | 98 | SC Radotín Praha | 07.94 | |||||||||||||||
6 | Matěj FialaMatěj Fiala | 98 | A. C. TEPO Kladno | 08.13 | |||||||||||||||
7 | Martin PelčákMartin Pelčák | 98 | ASK Slavia Praha | 08.23 | |||||||||||||||
8 | Radim PišlRadim Pišl | 98 | SC Radotín Praha | 09.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.05 | |||||||||||||||
2 | David HáčekDavid Háček | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.11 | |||||||||||||||
3 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 08.13 | |||||||||||||||
4 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.13 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch DřevikovskýVojtěch Dřevikovský | 98 | ŠAK Chodov | 08.22 | |||||||||||||||
6 | Pavel PetříkPavel Petřík | 99 | ASK Slavia Praha | 08.57 | |||||||||||||||
7 | Adam PekárekAdam Pekárek | 99 | ASK Slavia Praha | 08.64 | |||||||||||||||
8 | Tomáš OpeltTomáš Opelt | 97 | AK Most | 08.95 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel StrasserDaniel Strasser | 97 | AC Praha 1890 | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Vincent VečeřaVincent Večeřa | 98 | USK Praha | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Jakub PrunarJakub Prunar | 99 | USK Praha | 08.63 | |||||||||||||||
4 | ondřej Nucondřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.68 | |||||||||||||||
5 | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | USK Praha | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 09.05 | |||||||||||||||
7 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 09.28 | |||||||||||||||
8 | Filip KynychFilip Kynych | 99 | PSK Olymp Praha | 09.75 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.68 | |||||||||||||||
2 | Pavel VobrubaPavel Vobruba | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.80 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ŠtylerOndřej Štyler | 00 | PSK Olymp Praha | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Victor NicolasVictor Nicolas | 98 | PSK Olymp Praha | 08.93 | |||||||||||||||
5 | Karel ŠtolbaKarel Štolba | 98 | SC Radotín Praha | 08.98 | |||||||||||||||
6 | Lukáš ZezulaLukáš Zezula | 99 | TJ Baník Stříbro | 09.34 | |||||||||||||||
7 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 97 | SC Radotín Praha | 09.53 | |||||||||||||||
Jan SirotekJan Sirotek | 97 | SC Radotín Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan MonychIvan Monych | 97 | ASK Slavia Praha | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Štefan NagyŠtefan Nagy | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.79 | |||||||||||||||
3 | Jan SchützJan Schütz | 99 | A. C. Sparta Praha | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Samuel FabianSamuel Fabian | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.07 | |||||||||||||||
6 | Petr ChadtPetr Chadt | 00 | ASK Slavia Praha | 09.24 | |||||||||||||||
7 | Kryštof KobiánKryštof Kobián | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.31 | |||||||||||||||
8 | Albert ČermákAlbert Čermák | 99 | ASK Slavia Praha | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BohataLukáš Bohata | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Martin MikulaMartin Mikula | 98 | TJ Dukla Praha | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Martin OlšanskýMartin Olšanský | 99 | SC Radotín Praha | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Adam VrubelAdam Vrubel | 99 | ASK Slavia Praha | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 09.48 | |||||||||||||||
6 | Daniel EremiášDaniel Eremiáš | 00 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.88 | |||||||||||||||
7 | Miroslav PlachýMiroslav Plachý | 99 | SC Radotín Praha | 10.23 | |||||||||||||||
8 | David PolákDavid Polák | 00 | SC Radotín Praha | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Jiří SoukupJiří Soukup | 98 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.16 | |||||||||||||||
3 | Jonáš PalečekJonáš Paleček | 99 | ASK Slavia Praha | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Martin JanskýMartin Janský | 00 | PSK Olymp Praha | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch UlmanVojtěch Ulman | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.54 | |||||||||||||||
6 | David ŠtrosDavid Štros | 00 | USK Praha | 09.67 | |||||||||||||||
7 | Miloš PadevětMiloš Padevět | 00 | SK Aktis Praha | 09.70 | |||||||||||||||
8 | Milan GondekMilan Gondek | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MičkaOndřej Mička | 99 | SK Kotlářka Praha | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MüllerVojtěch Müller | 99 | ASK Slavia Praha | 09.45 | |||||||||||||||
3 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.54 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HrdinaTomáš Hrdina | 99 | Spartak Praha 4 | 09.75 | |||||||||||||||
5 | Gedeon DrapákGedeon Drapák | 99 | SK Kotlářka Praha | 09.77 | |||||||||||||||
6 | Štěpán BenešŠtěpán Beneš | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 09.94 | |||||||||||||||
7 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | TJ Dukla Praha | 10.12 | |||||||||||||||
8 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 10.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 09.09 | |||||||||||||||
2 | Marek HorčičkaMarek Horčička | 99 | ASK Slavia Praha | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Petr ŠulcPetr Šulc | 98 | ASK Slavia Praha | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Jakub HavelJakub Havel | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha | 10.23 | |||||||||||||||
6 | Jan GreckýJan Grecký | 00 | Spartak Praha 4 | 10.47 | |||||||||||||||
7 | Samuel PeterkaSamuel Peterka | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.58 | |||||||||||||||
8 | Daniel BlažekDaniel Blažek | 00 | Spartak Praha 4 | 11.35 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Michael ŠkodaMichael Škoda | 98 | Spartak Praha 4 | 09.17 | |||||||||||||||
4 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | ASK Slavia Praha | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Jan KárníkJan Kárník | 98 | ASK Slavia Praha | 09.44 | |||||||||||||||
6 | Pavel ValsaPavel Valsa | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 09.52 | |||||||||||||||
7 | Lubomír PicekLubomír Picek | 00 | Spartak Praha 4 | 10.00 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KoribskýTomáš Koribský | 99 | USK Praha | 10.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KlubalDominik Klubal | 01 | PSK Olymp Praha | 10.09 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KubanOndřej Kuban | 02 | PSK Olymp Praha | 10.52 | |||||||||||||||
3 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 02 | PSK Olymp Praha | 10.76 | |||||||||||||||
4 | David Hubata-VacekDavid Hubata-Vacek | 02 | PSK Olymp Praha | 11.14 | |||||||||||||||
5 | Alexandr ShawAlexandr Shaw | 04 | PSK Olymp Praha | 12.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KudžaMichal Kudža | 98 | ŠAK Chodov | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Filip HouškaFilip Houška | 01 | Spartak Praha 4 | 09.89 | |||||||||||||||
3 | Tobias ShawTobias Shaw | 00 | PSK Olymp Praha | 09.92 | |||||||||||||||
4 | Michal BolehovskýMichal Bolehovský | 02 | PSK Olymp Praha | 11.30 | |||||||||||||||
5 | Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský | 05 | PSK Olymp Praha | 13.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.02 | |||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.39 | |||||||||||||||
3 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 08.71 | |||||||||||||||
5 | Eliška HrdáEliška Hrdá | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.85 | |||||||||||||||
6 | Pavlína KocurováPavlína Kocurová | 98 | ŠAK Chodov | 09.17 | |||||||||||||||
7 | Nikola ProkopováNikola Prokopová | 97 | ŠAK Chodov | 09.19 | |||||||||||||||
8 | Helena DobiášováHelena Dobiášová | 97 | ASK Slavia Praha | 09.19 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Nikola MatulováNikola Matulová | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.93 | |||||||||||||||
3 | Barbora PatočkováBarbora Patočková | 99 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Justýna BazikováJustýna Baziková | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 08.96 | |||||||||||||||
5 | Lucie HáčkováLucie Háčková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.21 | |||||||||||||||
7 | Markéta BrázdováMarkéta Brázdová | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.35 | |||||||||||||||
8 | Eliška KarolováEliška Karolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | USK Praha | 08.49 | |||||||||||||||
3 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.65 | |||||||||||||||
4 | Tereza NemešováTereza Nemešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.67 | |||||||||||||||
5 | Tereza PeřinováTereza Peřinová | 97 | USK Praha | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Nicoleta TernerováNicoleta Ternerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 08.98 | |||||||||||||||
8 | Dora SoučkováDora Součková | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.38 | |||||||||||||||
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Radka BřehováRadka Břehová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.55 | |||||||||||||||
5 | Veronika DoubravováVeronika Doubravová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.60 | |||||||||||||||
6 | Kamila DoubravováKamila Doubravová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.60 | |||||||||||||||
7 | Senta MüllerováSenta Müllerová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.62 | |||||||||||||||
8 | Lucie PilíkováLucie Pilíková | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina BartošováMartina Bartošová | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Edita MarkováEdita Marková | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 09.05 | |||||||||||||||
3 | Petra FořtováPetra Fořtová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Anna DaťkováAnna Daťková | 00 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.29 | |||||||||||||||
5 | Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.48 | |||||||||||||||
6 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 09.75 | |||||||||||||||
7 | Nikol VálkováNikol Válková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.34 | |||||||||||||||
8 | Alexandra CesarováAlexandra Cesarová | 98 | TJ Dukla Praha | 15.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Patricie BurajováPatricie Burajová | 99 | SK DVOJKA Praha | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Denisa PouchováDenisa Pouchová | 97 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.12 | |||||||||||||||
4 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Tereza HákováTereza Háková | 99 | PSK Olymp Praha | 09.37 | |||||||||||||||
6 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.70 | |||||||||||||||
7 | Eliška HavlováEliška Havlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.74 | |||||||||||||||
8 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana ZafarováJohana Zafarová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Lucie ReynoldsováLucie Reynoldsová | 98 | ASK Slavia Praha | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Eliška KordováEliška Kordová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Veronika MarešováVeronika Marešová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Veronika KaiserováVeronika Kaiserová | 98 | TJ Dukla Praha | 09.56 | |||||||||||||||
7 | Markéta BraunováMarkéta Braunová | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.56 | |||||||||||||||
8 | Anna MlčochováAnna Mlčochová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika RybářováDominika Rybářová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Aneta JavorskáAneta Javorská | 98 | USK Praha | 09.40 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 09.45 | |||||||||||||||
4 | Eliška HoudováEliška Houdová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Martina SládkováMartina Sládková | 98 | ASK Slavia Praha | 09.53 | |||||||||||||||
6 | Tereza KonejlováTereza Konejlová | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.70 | |||||||||||||||
7 | Anna DrakeAnna Drake | 99 | SK Kotlářka Praha | 09.76 | |||||||||||||||
8 | Helena CaisováHelena Caisová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla TomáškováAdéla Tomášková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.34 | |||||||||||||||
2 | Adéla ČermákováAdéla Čermáková | 99 | ASK Slavia Praha | 09.44 | |||||||||||||||
3 | Petra StřelečkováPetra Střelečková | 99 | ASK Slavia Praha | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Tereza GratiasováTereza Gratiasová | 98 | PSK Olymp Praha | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Karla FounaniKarla Founani | 99 | ASK Slavia Praha | 09.76 | |||||||||||||||
6 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.97 | |||||||||||||||
7 | Tereza PluhařováTereza Pluhařová | 99 | SK Kotlářka Praha | 10.13 | |||||||||||||||
Kateřina VikováKateřina Viková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | PSK Olymp Praha | 08.81 | |||||||||||||||
2 | Tereza KrátkáTereza Krátká | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.46 | |||||||||||||||
3 | Natálie PlatilováNatálie Platilová | 99 | PSK Olymp Praha | 10.02 | |||||||||||||||
4 | Anežka MarkováAnežka Marková | 98 | SK Kotlářka Praha | 10.17 | |||||||||||||||
5 | Ema PolívkováEma Polívková | 00 | ASK Slavia Praha | 10.25 | |||||||||||||||
6 | Hana GurkováHana Gurková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.26 | |||||||||||||||
7 | Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková | 99 | ASK Slavia Praha | 10.29 | |||||||||||||||
8 | Anna LandgrafováAnna Landgrafová | 99 | PSK Olymp Praha | 10.93 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KloužkováAnna Kloužková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.99 | |||||||||||||||
2 | Kateřina MelhemováKateřina Melhemová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna LisáMagdaléna Lisá | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Anna SieglováAnna Sieglová | 98 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Jana StřihavkováJana Střihavková | 97 | Atletický školní klub Mazurská | 09.85 | |||||||||||||||
6 | Marie HegenbartováMarie Hegenbartová | 98 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.91 | |||||||||||||||
7 | Dominika HláskováDominika Hlásková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.20 | |||||||||||||||
8 | Tereza TluchařováTereza Tluchařová | 97 | ASK Slavia Praha | 10.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠtucaurováNikola Štucaurová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Helena RösslerováHelena Rösslerová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 09.54 | |||||||||||||||
3 | Adéla ZindulkováAdéla Zindulková | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 09.95 | |||||||||||||||
5 | Helena FridrichováHelena Fridrichová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 10.21 | |||||||||||||||
6 | Tereza ŠpačkováTereza Špačková | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 10.30 | |||||||||||||||
7 | Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská | 99 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 13 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Karolína GemelováKarolína Gemelová | 98 | Atletický školní klub Mazurská | 09.83 | |||||||||||||||
4 | Barbora DudkováBarbora Dudková | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Veronika KrálováVeronika Králová | 99 | SK Kotlářka Praha | 10.13 | |||||||||||||||
6 | Aneta ČubováAneta Čubová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 10.59 | |||||||||||||||
7 | Adéla FarkašováAdéla Farkašová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 12.23 | |||||||||||||||
8 | Jana KrálováJana Králová | 99 | Atletický školní klub Mazurská | 12.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 14 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna JaškinaAnna Jaškina | 01 | PSK Olymp Praha | 10.02 | |||||||||||||||
2 | Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková | 02 | PSK Olymp Praha | 10.38 | |||||||||||||||
3 | Veronika PoštováVeronika Poštová | 03 | PSK Olymp Praha | 10.64 | |||||||||||||||
4 | Eliška HolkováEliška Holková | 02 | PSK Olymp Praha | 10.79 | |||||||||||||||
5 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 01 | PSK Olymp Praha | 10.98 | |||||||||||||||
6 | Lea PolívkováLea Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 11.03 | |||||||||||||||
7 | Magdalena KociánováMagdalena Kociánová | 02 | PSK Olymp Praha | 11.11 | |||||||||||||||
8 | Anežka HolkováAnežka Holková | 05 | PSK Olymp Praha | 11.98 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 15 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HoščálkováJulie Hoščálková | 99 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.78 | |||||||||||||||
2 | Pavlína KřenkováPavlína Křenková | 00 | ASK Slavia Praha | 10.19 | |||||||||||||||
3 | Eliška KloužkováEliška Kloužková | 01 | ASK Slavia Praha | 10.78 | |||||||||||||||
4 | Adéla ČepelkováAdéla Čepelková | 03 | ASK Slavia Praha | 11.31 | |||||||||||||||
5 | Gabriela TůmováGabriela Tůmová | 00 | ASK Slavia Praha | 11.35 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková | 04 | ASK Slavia Praha | 11.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (st, 1.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KývalováTereza Kývalová | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 09.47 | |||||||||||||||
2 | Klára WeiserováKlára Weiserová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.85 | |||||||||||||||
3 | Vlasta PaďourováVlasta Paďourová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.89 | |||||||||||||||
4 | Lauren RebiboLauren Rebibo | 00 | ASK Slavia Praha | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Tereza RučkováTereza Ručková | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.45 | |||||||||||||||
6 | Anna PauzováAnna Pauzová | 01 | ASK Slavia Praha | 10.58 | |||||||||||||||
7 | Barbora ŠimáčkováBarbora Šimáčková | 01 | ASK Slavia Praha | 10.77 | |||||||||||||||
8 | Kateřina PrůšováKateřina Průšová | 02 | ASK Slavia Praha | 11.80 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |