Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Ostravský atletický čtvrtek mladšího žactva

Ostrava (26. 1. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DimitrovAdam Dimitrov 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.15
2 Petr BužgaPetr Bužga 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.82
3 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.11
4 Lukáš HomolaLukáš Homola 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.85
5 Jan BužgaJan Bužga 02 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.86
Matěj HozaMatěj Hoza 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.26
2 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.53
3 Leo KasperčíkLeo Kasperčík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.57
4 Lukáš HruzíkLukáš Hruzík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.82
5 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.16
Radek KrainaRadek Kraina 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KučeraJakub Kučera 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.10
2 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.42
3 Petr KrompolcPetr Krompolc 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.49
4 Michal Kvasňák Michal Kvasňák 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.91
5 Pavel KrausPavel Kraus 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.21
6 Denis KubalaDenis Kubala 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.14
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.27
3 David MičúnekDavid Mičúnek 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.84
4 Jan Kváš Jan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.93
5 Jonász MrózekJonász Mrózek 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.30
6 Daniel MarčanDaniel Marčan 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PíšekJan Píšek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.57
2 Quang NguyenQuang Nguyen 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.95
3 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.16
4 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.56
5 Richard PlačekRichard Plaček 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.74
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.23
2 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.23
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.72
4 Milan StrážnickýMilan Strážnický 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.04
5 Jan VantuchJan Vantuch 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.41
6 Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.06
2 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.08
3 Jakub KučeraJakub Kučera 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.08
4 Adam DimitrovAdam Dimitrov 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.09
5 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.23
6 Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.26
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.16
2 Martin KašperlíkMartin Kašperlík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.30
3 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.42
4 Jan PíšekJan Píšek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.70
5 Petr KrompolcPetr Krompolc 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.83
Leo KasperčíkLeo Kasperčík 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.14
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.43
3 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.46
4 Michaela CívelováMichaela Cívelová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.95
5 Klára AndělováKlára Andělová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.25
6 Sarah BenešováSarah Benešová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana HájkováJana Hájková 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.60
2 Aneta HavlíkováAneta Havlíková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.75
3 Aneta HendrichováAneta Hendrichová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.11
4 Sarah Hrčková Sarah Hrčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.47
5 Sára HrubáSára Hrubá 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.06
6 Kateřina HonováKateřina Honová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.22
2 Markéta KlimšováMarkéta Klimšová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.64
3 Adéla HusákováAdéla Husáková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.68
4 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.78
5 Veronika KlimkováVeronika Klimková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.77
Beata JanásováBeata Janásová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NeuwirthováTereza Neuwirthová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.69
2 Kristýna MaťugováKristýna Maťugová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.84
3 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.89
4 Claudie NohavicováClaudie Nohavicová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.09
5 Veronjka NěmcováVeronjka Němcová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.28
6 Sára LietavskáSára Lietavská 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RoubíčkováAnna Roubíčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.49
2 Jana NovákováJana Nováková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.56
3 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.62
4 Petra Pavlásková Petra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.63
5 Michaela StaňurováMichaela Staňurová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.82
Monika StejskalováMonika Stejskalová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.36
2 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.57
3 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.63
4 Radka SýkorováRadka Sýkorová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.02
5 Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.17
Terezie ŠtefkováTerezie Štefková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.88
2 Anežka TrojanováAnežka Trojanová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.05
3 Tereza VanováTereza Vanová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.30
4 Klára ValáškováKlára Valášková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.56
5 Johana ŠustkováJohana Šustková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.72
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 10.06
2 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.36
3 Eva VažanskáEva Važanská 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.18
Karolína ŽídkováKarolína Žídková 01 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.05
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.20
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.25
4 Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.34
5 Anna RoubíčkováAnna Roubíčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.49
6 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.65
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.49
2 Jana NovákováJana Nováková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.53
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.62
4 Petra Pavlásková Petra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.64
5 Jana HájkováJana Hájková 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.65
6 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.78
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VaněkJakub Vaněk 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.09
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.06
3 Richard PlačekRichard Plaček 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.54
Matěj HozaMatěj Hoza 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Radek KrainaRadek Kraina 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
David KuchařDavid Kuchař 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.33
2 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.48
3 Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.49
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.63
5 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.84
6 Jan HanzlíkJan Hanzlík 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.78
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Pavel KrausPavel Kraus 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.41
Jan PíšekJan Píšek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.20
Matěj ČervenýMatěj Červený 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.96
Jan MaluraJan Malura 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.08
Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.57
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.63
2 Filip LukšaFilip Lukša 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.37
3 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.26
4 Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.50
5 Pavel KrausPavel Kraus 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.45
6 Jan HanzlíkJan Hanzlík 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.68
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.53
2 Jan MaluraJan Malura 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.61
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.94
4 Jan PíšekJan Píšek 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.02
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.16
6 Jakub VaněkJakub Vaněk 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.27
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.39
2 Anna RoubíčkováAnna Roubíčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.50
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.80
4 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13.01
5 Aneta HendrichováAneta Hendrichová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.40
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.40
2 Claudie NohavicováClaudie Nohavicová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.19
3 Leona ŠteffkováLeona Šteffková 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13.34
4 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.26
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.30
6 Eva VažanskáEva Važanská 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 16.64
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.63
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.80
3 Anna RoubíčkováAnna Roubíčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.52
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.92
5 Barbora KřístkováBarbora Křístková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13.03
6 Claudie NohavicováClaudie Nohavicová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.62
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam DimitrovAdam Dimitrov
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.28
2 Jakub KučeraJakub Kučera
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.25
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.20
4= Daniel KuncDaniel Kunc
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.20
4= David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.20
6 Jan MaluraJan Malura
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.20
7 Jan VantuchJan Vantuch
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
8 Filip LukšaFilip Lukša
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.15
9 Jakub VaněkJakub Vaněk
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.15
10 Jan Kváš Jan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 1.10
10= Petr KrompolcPetr Krompolc
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.10
10= Jan HanzlíkJan Hanzlík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.10
13 Matěj ČervenýMatěj Červený
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.10
14 Martin KašperlíkMartin Kašperlík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.10
Martin DanielMartin Daniel
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Lukáš HruzíkLukáš Hruzík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Michal Kvasňák Michal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 0
Jonász MrózekJonász Mrózek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 0
Quang NguyenQuang Nguyen
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Lukáš HomolaLukáš Homola
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0
Matyáš ŠindlerMatyáš Šindler
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 0
Josef SzebestaJosef Szebesta
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 DNP
Celkem 22 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.31
2 Markéta KlimšováMarkéta Klimšová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 1.29
3 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.26
4 Lucie ČervenkováLucie Červenková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.26
5 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.23
6 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.23
7 Jana NovákováJana Nováková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.20
8= Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.15
8= Sarah Hrčková Sarah Hrčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
8= Adéla HusákováAdéla Husáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
11 Beata JanásováBeata Janásová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.15
12 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.15
13= Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.10
13= Sára LietavskáSára Lietavská
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 1.10
15= Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.10
15= Denisa MráčkováDenisa Mráčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.10
Ema RecováEma Recová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 0
Johana ŠustkováJohana Šustková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 0
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 0
Klára ValáškováKlára Valášková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 DNP
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KučeraJakub Kučera
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 4.30
2 Marek SechraMarek Sechra
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 4.13
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.09
4 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.98
5 Tomáš SzymalaTomáš Szymala
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 3.93
6 Filip LukšaFilip Lukša
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 3.89
7 Matěj ČervenýMatěj Červený
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.76
8 Jan MaluraJan Malura
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.68
9 Jan HanzlíkJan Hanzlík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.65
10 Leo KasperčíkLeo Kasperčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 3.62
11 Jan Kváš Jan Kváš
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 3.51
12 Jakub VaněkJakub Vaněk
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.44
13 Adam DimitrovAdam Dimitrov
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.43
14 Petr BužgaPetr Bužga
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.41
15 Šimon JeřábekŠimon Jeřábek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.38
16 Milan StrážnickýMilan Strážnický
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.36
17 Jan BužgaJan Bužga
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
02 3.31
18 Pavel KrausPavel Kraus
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.28
19 David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.22
20 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.19
21 Jan PíšekJan Píšek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.09
22 Denis KubalaDenis Kubala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.06
23 Michal Kvasňák Michal Kvasňák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
00 3.02
24 Daniel MarčanDaniel Marčan
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 2.82
Matěj HozaMatěj Hoza
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 DNS
Radek KrainaRadek Kraina
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 DNS
Richard PlačekRichard Plaček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 DNS
Jiří PodešvaJiří Podešva
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 DNS
Josef SzebestaJosef Szebesta
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 DNS
Jiří PoledníkJiří Poledník
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 DNS
David KuchařDavid Kuchař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 DNS
Marek SechraMarek Sechra
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 DNS
Celkem 32 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 26.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 4.06
2 Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 3.98
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.95
4 Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.93
5 Petra Pavlásková Petra Pavlásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 3.83
6 Jana NovákováJana Nováková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.82
7 Tereza VanováTereza Vanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.71
8 Jana HájkováJana Hájková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.65
9 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.45
10 Monika StejskalováMonika Stejskalová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.44
11 Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.44
12 Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.44
13 Leona ŠteffkováLeona Šteffková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 3.40
14 Zuzana ŠalamonováZuzana Šalamonová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.35
15 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.35
16 Aneta HavlíkováAneta Havlíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.34
17 Markéta KlimšováMarkéta Klimšová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 3.34
18 Ema RecováEma Recová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 3.32
19 Claudie NohavicováClaudie Nohavicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.29
20 Veronjka NěmcováVeronjka Němcová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.23
21 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 3.21
22 Anežka TrojanováAnežka Trojanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.20
23 Tereza BencováTereza Bencová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 3.19
24 Denisa MráčkováDenisa Mráčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 3.13
25 Johana ŠustkováJohana Šustková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.01
26 Michaela CívelováMichaela Cívelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 2.95
27 Sára LietavskáSára Lietavská
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 2.82
28 Sarah BenešováSarah Benešová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 2.76
29 Terezie ŠtefkováTerezie Štefková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00
30 Veronika KlimkováVeronika Klimková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00
31 Michaela StaňurováMichaela Staňurová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00
Radka SýkorováRadka Sýkorová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 0
Kristýna MaťugováKristýna Maťugová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 0
Celkem 33 závodníků