Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha (12. 2. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.17
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.17
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.17
4 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.32
MS Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
MS Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MS Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MS Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
MS Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.40
MS Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.41
MS Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.34
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.40
3 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 07.46
4 David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.67
MS David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.49
MS Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.37
2 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 07.74
3 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.91
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.68
2 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.76
3 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.79
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Petr ScigelPetr Scigel 83 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.70
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
MS David FreieslebenDavid Freiesleben 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.91
Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.70
2 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 07.73
3 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.83
4 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 07.84
5 Václav PeleškaVáclav Peleška 66 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.03
Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 95 AK BílinaAK Bílina 08.26
2 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.43
MS Patrik WurmPatrik Wurm 94 Spastic HandicapSpastic Handicap 07.82
MS David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96
MS Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 09 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 08.38
2 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 08.70
MS Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.59
MS Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.69
MS Jiří KohoutJiří Kohout 86 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.98
MS Jan VlkJan Vlk 85 Spastic HandicapSpastic Handicap 09.12
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.12
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.14
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 07.16
4 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.31
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.32
6 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.41
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.33
2 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 07.44
3 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.63
4 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.68
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.70
David BenediktDavid Benedikt 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.04
2 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 08.42
3 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 08.45
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.03
Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.35
2 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 08.42
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 08.77
4 Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.24
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.43
2 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.75
3 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.94
MS Barbara Benešová Barbara Benešová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
Marta ValtováMarta Valtová 91 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.68
2 Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.90
3 Pavlína HillebrandováPavlína Hillebrandová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.00
4 Eva RozinajováEva Rozinajová 96 AK MostAK Most 09.42
Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 08.77
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 09.53
MS Anežka VejražkováAnežka Vejražková 91 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
MS Barbora JeníčkováBarbora Jeníčková 92 Spastic HandicapSpastic Handicap 13.20
Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.91
2 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.28
3 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 08.33
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 08.34
5 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.40
6 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 08.54
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.58
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 08.67
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 08.72
4 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.81
Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.32
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.54
MS Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.51
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.03
2 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 23.58
MS Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.31
MS Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 23.72
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 24.21
2 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 24.69
MS Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.57
MS David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.91
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.60
MS Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.65
MS David JelínekDavid Jelínek 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 26.17
Celkem 3 závodníků
Běh 05 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 25.96
MS Marek PršínMarek Pršín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.68
MS Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 23.76
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.31
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.41
2 David AulickýDavid Aulický 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.90
MS Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.08
Celkem 3 závodníků
Běh 07 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.84
2 Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 95 AK BílinaAK Bílina 27.58
MS Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
MS Michal PuškárMichal Puškár 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.48
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.70
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.71
MS Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.72
MS Štěpán JáklŠtěpán Jákl 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.48
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 25.51
2 David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.84
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.87
MS David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.80
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 28.62
MS Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 28.97
MS Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 29.39
Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 26.79
2 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 27.15
MS Jan ŠkodaJan Škoda 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.18
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.27
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 28.64
Ondřej HlaváčOndřej Hlaváč 95 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.30
2 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.32
3 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 27.50
4 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.32
MS Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.65
MS Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.51
MS Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.65
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VernerováKateřina Vernerová 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.59
MS Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.14
MS Barbara Benešová Barbara Benešová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.63
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 29.72
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.98
2 Pavlína HillebrandováPavlína Hillebrandová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.01
3 Michelle Cristina-ColacoMichelle Cristina-Colaco 98 AK BílinaAK Bílina 32.25
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.00
2 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 31.44
3 Eva RozinajováEva Rozinajová 96 AK MostAK Most 33.79
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 31.88
MS Anežka VejražkováAnežka Vejražková 91 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
MS Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.48
Barbora KůrkováBarbora Kůrková 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 51.05
MS Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.26
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 52.09
Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KrůtaPavel Krůta 94 ASK LovosiceASK Lovosice 50.75
2 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 51.94
MS Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
MS Libor ŠicLibor Šic 91 USK PrahaUSK Praha 52.92
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.10
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.29
3 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 53.32
4 Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek 87 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 55.21
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
MS Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 52.58
MS Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.55
MS Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.20
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 59.90
MS Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
MS Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 54.65
David ČesalDavid Česal 90 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
MS Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.15
MS Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.60
MS Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.97
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 61.80
2 Matěj BurdaMatěj Burda 96 ASK DěčínASK Děčín 63.03
3 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 63.96
MS Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.84
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 59.27
MS Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 60.81
MS Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 63.73
MS Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 64.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lada PařízkováLada Pařízková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.17
MS Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.74
MS Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 63.89
MS Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.96
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 ASK LovosiceASK Lovosice 62.73
2 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 65.06
3 Vendulka PraskáVendulka Praská 76 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 66.77
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MarešováKateřina Marešová 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 76.89
MS Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 66.89
MS Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 68.27
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
MS Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
MS Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
MS Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:57.89
MS Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:59.59
MS Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:00.18
MS David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.57
MS František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:01.88
MS Lukáš JíraLukáš Jíra 86 USK PrahaUSK Praha 2:01.93
MS Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.46
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:05.89
2 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 2:08.89
3 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:12.58
MS Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
MS Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.11
MS Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:04.16
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.47
MS Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:12.72
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:13.84
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:09.03
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:19.02
3 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 2:20.94
4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 2:22.16
5 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:23.00
6 Jan BambasJan Bambas 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:28.18
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:36.26
8 Matěj BurdaMatěj Burda 96 ASK DěčínASK Děčín 2:37.83
MS Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:15.43
MS Michal BrabecMichal Brabec 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.57
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:32.88
2 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 2:36.50
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:41.50
4 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:42.84
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:31.43
MS Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.74
MS Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.09
MS Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2:36.31
MS Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:44.09
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:44.55
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 4:00.00
2 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:05.01
3 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:05.95
4 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:18.70
5 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 4:43.29
MS Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
MS Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:02.22
MS Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:06.78
MS Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:11.00
MS Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:11.56
MS Jakub HlasJakub Hlas 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:17.15
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:26.71
2 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK ŽatecAK Žatec 4:48.89
3 Martin LieberMartin Lieber 96 AK MostAK Most 4:51.10
4 Jan BambasJan Bambas 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:24.81
5 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:26.46
MS Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 4:26.42
MS Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:28.10
MS Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:47.35
MS Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:20.76
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:58.54
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:07.63
3 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 5:27.10
4 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:34.34
5 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:56.76
MS Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:19.56
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 08.75
MS Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.85
MS Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.04
MS Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 09.20
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.08
2 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 09.26
3 Tomáš LedlTomáš Ledl 95 AK MostAK Most 09.59
4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 10.50
MS Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
MS David KreglDavid Kregl 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.68
MS Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.68
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.61
MS Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.64
MS Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.94
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.851.881.911.93
1 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 1.91 ----O-OOO-XXOXXX
2 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.80 ----O-OOO-XXOXXX
3 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.80 ----O-OOO-XXOXXX
4 Jakub ChudadaJakub Chudada
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 1.75 ----O-OOO-XXOXXX
5 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 1.75 ----O-OOO-XXOXXX
6 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.65 ----O-OOO-XXOXXX
7 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 1.60 ----O-OOO-XXOXXX
8 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
AK BílinaAK Bílina
59 1.55 ----O-OOO-XXOXXX
9 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
ASK DěčínASK Děčín
96 1.50 ----O-OOO-XXOXXX
MS Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.91
MS Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 1.91
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 1.75
MS Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 DNP
MS Filip TukaFilip Tuka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 DNP
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 DNP
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.70
1 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.67 OOXXOXXX
2 Kateřina VernerováKateřina Vernerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 1.50 OOXXOXXX
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 1.45 OOXXOXXX
4 Barbora CwierzováBarbora Cwierzová
AK MostAK Most
94 1.40 OOXXOXXX
10 Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 1.40 OOXXOXXX
6 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 DNP
MS Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.64
MS Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.61
MS Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.58
MS Kristýna CzakojováKristýna Czakojová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.55
MS Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.50
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.804.004.20
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 4.00
MS Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 3.80
MS Damián HrubanDamián Hruban
AC ČáslavAC Čáslav
95 DNP
MS David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 DNP
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.602.702.903.003.203.40
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.00 -----OOOXXX-
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.60 OOOOOXX-----
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.50 OXOOXOXXX-----
MS Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 3.20
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.85 XXX0
2 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.25 XXX0
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.05 XXX0
4 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 6.03 XXX0
5 Jaroslav NovákJaroslav Novák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
96 5.75 XXX0
6 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 5.63 XXX0
7 David KoňaříkDavid Koňařík
Atletika KadaňAtletika Kadaň
92 5.61 XXX0
8 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 5.49 XXX0
9 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 5.37 XXX0
10 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 5.10 XXX0
11 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 4.65 XXX0
12 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 4.39 XXX0
MS Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.69
MS Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 6.33
MS Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.31
MS Rudolf RůžekRudolf Růžek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 6.21
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.88
MS David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 5.62
MS Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.55
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.45
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.14
MS Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 4.98
MS Patrik WurmPatrik Wurm
Spastic HandicapSpastic Handicap
94 4.84
MS Jan VlkJan Vlk
Spastic HandicapSpastic Handicap
85 4.33
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 0
MS Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 DNP
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 DNP
MS Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 DNP
Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 0
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 DNP
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.11 XXX0
2 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 4.69 XXX0
3 Iva BadalcováIva Badalcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
95 4.58 XXX0
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 4.58 XXX0
5 Hana KnotkováHana Knotková
ASK DěčínASK Děčín
95 4.51 XXX0
6 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 4.43 XXX0
7 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.39 XXX0
8 Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 4.11 XXX0
9 Eva RozinajováEva Rozinajová
AK MostAK Most
96 3.98 XXX0
10 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 3.84 XXX0
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.36
MS Klára LepeškováKlára Lepešková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 5.28
MS Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.10
MS Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.98
MS Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 4.94
MS Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.77
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.74
MS Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.71
MS Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.61
MS Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 4.34
MS Anežka VejražkováAnežka Vejražková
Spastic HandicapSpastic Handicap
91 DNP
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 DNP
Kateřina MarešováKateřina Marešová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
95 0 XXX0
Barbora KůrkováBarbora Kůrková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 0
Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 0
Celkem 25 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.12 12.7810.04X12.7812.8213.12X
2 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 12.78 12.1812.3012.4712.4712.7811.8212.78
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.68 XX12.5212.5212.5712.68X
4 Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
91 12.10 11.9612.10X12.10X11.71X
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 13.00
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 0 XXX0
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.47 10.2610.4710.2310.47X09.9510.37
2 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 10.30 10.1309.8910.3010.3009.8309.9610.20
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 10.30 10.30XX10.3010.16XX
MS Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 11.70
MS Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 11.28
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.39
MS Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 10.23
MS Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 10.07
MS Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 09.99
MS Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 09.90
MS Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 09.88
MS Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 DNP
Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 0 XXX0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 11.09 10.9310.9311.5111.51X10.8810.57
2 Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK DěčínASK Děčín
95 09.76 10.9310.9311.5111.51X10.8810.57
3 Barbora KůrkováBarbora Kůrková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 08.89 10.9310.9311.5111.51X10.8810.57
4 Barbora Pospíšilová Barbora Pospíšilová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
96 07.52 10.9310.9311.5111.51X10.8810.57
MS Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 11.98
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 11.51
MS Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
96 10.04
MS Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 DNP
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 10.70 10.0910.2810.1310.2810.7010.37X
2 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 10.05 09.7109.4710.0510.0509.7509.5409.79
3 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 09.67 08.8008.96X08.9609.67X08.80
4 Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 09.24 08.7608.64X08.7609.0809.1709.24
MS Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 09.99
Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 DNP 0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 10.04 10.04XX10.04XXX
2 Jan Černý Jan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 08.93 08.32X08.6608.6608.3508.6408.93
MS David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 13.61
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 14.93 13.6814.9314.8514.9314.2914.28X
MS Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 12.61
MS Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 11.68
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 DNP
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.06 12.7912.8012.7212.8012.6812.8513.06
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
ASK LovosiceASK Lovosice
71 12.97 11.81X12.9712.9712.5212.4012.39
3 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 12.30 11.8611.9112.2212.2212.30X11.78
4 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 11.88 10.3611.8811.2711.88X11.2111.48
5 Jakub ChudadaJakub Chudada
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 11.58 X10.5011.1311.1311.4111.5811.02
6 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 11.25 10.6910.6511.2311.2311.1311.2411.25
7 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 11.00 10.8110.4411.0011.0010.65XX
8 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 10.74 09.78X10.7410.7410.4310.18X
9 Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK MostAK Most
80 09.94 09.9409.37X09.94
10 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
AK BílinaAK Bílina
59 08.23 08.2308.2007.8608.23
11 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 08.23 08.0608.0608.2308.23
12 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
52 07.97 07.4307.9707.7807.97
13 Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
44 07.92 07.5707.9207.7807.92
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 10.79
MS Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 10.61
Štefan PšenákŠtefan Pšenák
ASK LovosiceASK Lovosice
59 DNP 0
Celkem 16 závodníků