Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha (12. 2. 2012)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
MS Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
MS Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
MS Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:57.89
MS Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:59.59
MS Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:00.18
MS David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:00.57
MS František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:01.88
MS Lukáš JíraLukáš Jíra 86 USK PrahaUSK Praha 2:01.93
MS Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.46
Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:05.89
2 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 2:08.89
3 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:12.58
MS Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
MS Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.11
MS Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:04.16
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.47
MS Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:12.72
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:13.84
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 2:09.03
2 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:19.02
3 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 2:20.94
4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 2:22.16
5 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:23.00
6 Jan BambasJan Bambas 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:28.18
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:36.26
8 Matěj BurdaMatěj Burda 96 ASK DěčínASK Děčín 2:37.83
MS Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 2:15.43
MS Michal BrabecMichal Brabec 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.57
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 12.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:32.88
2 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 2:36.50
3 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:41.50
4 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:42.84
MS Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 2:31.43
MS Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:35.74
MS Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:36.09
MS Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2:36.31
MS Marie KonopováMarie Konopová 96 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:44.09
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:44.55
Celkem 11 závodníků