výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP staršího žactva

Olomouc (21. 2. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.61
2 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.70
3 Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.89
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.07
2 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.23
MS Martin MaliňákMartin Maliňák 94 AK OlomoucAK Olomouc 08.24
Martin DostálekMartin Dostálek 97 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.27
2 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.49
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.58
4 David WiedermannDavid Wiedermann 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK PřerovSK Přerov 08.51
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 08.78
3 David JurčíkDavid Jurčík 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.58
Pavel MeissnerPavel Meissner 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír BrančíkVladimír Brančík 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.51
2 Vladimír KotlánVladimír Kotlán 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.60
3 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 09.63
Ondřej StískalOndřej Stískal 98 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RozsívalPetr Rozsíval 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.88
2 Roman ŠkařoupkaRoman Škařoupka 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.05
3 Jiří RemešJiří Remeš 97 AC ProstějovAC Prostějov 09.60
4 Miroslav ZváraMiroslav Zvára 97 AK OlomoucAK Olomouc 10.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.70
2 Ondřej KochánekOndřej Kochánek 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.34
3 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.08
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.62
2 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.75
3 Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 07.90
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.96
Celkem 4 závodníků
Finále B (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.08
2 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.14
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.42
4 Filip VladařFilip Vladař 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.67
Celkem 4 závodníků
Finále C (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK PřerovSK Přerov 08.46
2 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.62
3 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 08.89
Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.99
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.03
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.22
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.35
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina Vávrová Kateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.45
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.70
3 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 09.03
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.62
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.68
3 Kateřina Resslerová Kateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.81
4 Veronika ZamazalováVeronika Zamazalová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.98
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 09.10
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová 97 AK ŠternberkAK Šternberk 09.24
3 Tereza TexlováTereza Texlová 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.45
4 Šárka MalíkováŠárka Malíková 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ChromcováEliška Chromcová 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.40
2 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 09.57
3 Sandra NakládalováSandra Nakládalová 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.15
4 Markéta MazalováMarkéta Mazalová 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 98 AK OlomoucAK Olomouc 08.97
2 Lenka DrnovskáLenka Drnovská 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.86
MS Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.18
Chelsea MosslerováChelsea Mosslerová 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.92
2 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 09.16
3 Dominika SmýkalováDominika Smýkalová 98 AC ProstějovAC Prostějov 09.50
4 Monika MlčochováMonika Mlčochová 98 AK OlomoucAK Olomouc 10.09
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.00
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.04
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.25
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.39
Celkem 4 závodníků
Finále B (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina Vávrová Kateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.54
2 Hana HornischerováHana Hornischerová 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.65
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.68
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.68
Celkem 4 závodníků
Finále C (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina Resslerová Kateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.87
2 Veronika ZamazalováVeronika Zamazalová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.99
3 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.02
Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.39
2 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 2:29.39
3 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:30.06
4 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 2:30.25
5 Josef KočíJosef Kočí 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.04
6 Ondřej VystavělOndřej Vystavěl 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.05
7 Samuel EmereohaSamuel Emereoha 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:43.47
8 Zdeněk JáraZdeněk Jára 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:46.12
9 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 2:48.62
10 Pavel SimandlPavel Simandl 97 AC ProstějovAC Prostějov 2:54.02
11 Ondřej PolákOndřej Polák 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.59
12 Martin KrátkýMartin Krátký 98 AK OlomoucAK Olomouc 3:07.05
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2:44.81
2 Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová 98 AC ProstějovAC Prostějov 2:50.89
3 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC ProstějovAC Prostějov 2:52.81
4 Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:56.92
5 Monika HřivnováMonika Hřivnová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:58.98
6 Marie SlovákováMarie Slováková 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:00.85
7 Adéla ČečmanováAdéla Čečmanová 98 AC ProstějovAC Prostějov 3:01.47
Celkem 7 závodníků

3000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 11:41.74
Celkem 1 závodníků

3000 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 12:40.25
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.25
2 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK PřerovSK Přerov 09.76
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.97
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 10.00
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 10.07
2 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK OlomoucAK Olomouc 10.98
Pavel MeissnerPavel Meissner 98 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.03
2 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 11.76
3 Zdeněk JáraZdeněk Jára 97 AK OlomoucAK Olomouc 12.25
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.35
2 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK PřerovSK Přerov 09.68
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 10.08
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.29
Celkem 4 závodníků
Finále B (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 10.18
2 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 98 SK PřerovSK Přerov 10.30
3 Daniel JochDaniel Joch 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.28
Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.87
2 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 10.56
3 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 11.50
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.42
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.73
2 Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.22
3 Tereza TexlováTereza Texlová 98 AC ProstějovAC Prostějov 11.77
4 Eliška LabudováEliška Labudová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 12.54
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 12.12
2 Dominika VolfováDominika Volfová 98 AC ProstějovAC Prostějov 12.27
3 Daniela BerezováDaniela Berezová 98 AC ProstějovAC Prostějov 12.79
Vanesa SolnařováVanesa Solnařová 98 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 11.90
2 Pavlína NeherováPavlína Neherová 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.02
3 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 12.13
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.43
2 Jana BogárováJana Bogárová 97 AC ProstějovAC Prostějov 11.76
3 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.65
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.93
2 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 98 AC ProstějovAC Prostějov 10.58
3 Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.80
4 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 10.81
Celkem 4 závodníků
Finále B (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 11.07
2 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.22
3 Jana BogárováJana Bogárová 97 AC ProstějovAC Prostějov 11.88
4 Tereza TexlováTereza Texlová 98 AC ProstějovAC Prostějov 12.95
Celkem 4 závodníků
Finále C (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC ProstějovAC Prostějov 11.87
2 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová 98 AK OlomoucAK Olomouc 12.11
3 Pavlína NeherováPavlína Neherová 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.91
4 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 13.28
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.631.661.69
1 Jiří ŠánaJiří Šána
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.66 ------OOOOXXOXXX
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.55 --OOOOOOXXX
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.55 -----XOOOXXX
5 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.55 ----XOXOXXOXXOXXX
5 Jakub SomolJakub Somol
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.50 ---OOOOXXX
7 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.50 OOXOOOXOXOXXX
7 Michal SoušekMichal Soušek
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.40 OOOOXXOXXX
8 Michael KovářMichael Kovář
AC ProstějovAC Prostějov
98 1.35 OOOXOXXX
9 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 0 ------XXX
MS David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.66
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.57
1 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.52 ----OOOOOXXOOXXX
2 Kateřina FialováKateřina Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
97 1.49 --OOOOOOOXOXXX
3 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.49 ----O-OOXOXXOXXX
4 Karolína DopitováKarolína Dopitová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.46 OOOOXOOXOXXOOXXX
5 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 1.46 ---OOXOXOXOXOXXX
6 Jana BogárováJana Bogárová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.43 -OOOOOXOOXXX
7 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 1.40 ----OOOXXX
8 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.40 --OOOOOX
9= Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.35 -OOOOOXXX
9= Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.35 --OOOOXXX
11 Romana ZacpalováRomana Zacpalová
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.35 -OOOOXOXXX
12 Veronika ZamazalováVeronika Zamazalová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
97 1.30 OOXOOOXXX
13= Karolína JosefčukováKarolína Josefčuková
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.30 --OOXOXXX
13= Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.30 -OOOXOXXX
15 Šárka MalíkováŠárka Malíková
AC ProstějovAC Prostějov
98 1.25 OOOOXXX
16 Kristýna BednářováKristýna Bednářová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.25 -OOXOXXX
17 Valentýna IlléšováValentýna Illéšová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.15 OOXXX
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.062.262.362.462.562.662.763.063.263.36
1 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.26 ---O--OOOXXX
2 Karel BajerKarel Bajer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 2.66 -XOXOXOXXOXOXXX
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 2.66 OOXXOOXXOXXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.661.862.062.262.362.46
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 2.36 OOOOXOXXX
2 Valentýna IlléšováValentýna Illéšová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.86 OOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 5.72 5.445.395.445.445.72X5.66
2 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 5.43 X5.43X5.435.33XX
3 Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
97 5.18 4.954.855.185.184.75XX
4 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.96 X4.774.844.844.644.96X
5 Lukáš BílýLukáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.93 4.784.844.574.844.934.794.60
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 4.83 -4.744.834.834.804.824.63
7 Martin DostálekMartin Dostálek
AK KroměřížAK Kroměříž
97 4.79 4.504.574.294.574.644.254.79
8 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera
SK HraniceSK Hranice
97 4.67 X4.674.444.67XXX
9 Šimon ZieglerŠimon Ziegler
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.22 4.144.22X4.22
10 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 4.20 4.204.204.144.20
11 Roman ŠkařoupkaRoman Škařoupka
AC ProstějovAC Prostějov
98 4.10 3.804.103.384.10
12 Aleš HorváthAleš Horváth
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.05 4.053.714.014.05
13 David WiedermannDavid Wiedermann
AK ŠternberkAK Šternberk
98 4.01 4.014.014.004.01
14 Michael KovářMichael Kovář
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.94 3.83X3.943.94
15 David JurčíkDavid Jurčík
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.86 3.793.863.743.86
16 Vladimír KotlánVladimír Kotlán
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.68 X3.503.683.68
Ondřej PolákOndřej Polák
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP 0
Jakub SomolJakub Somol
AK OlomoucAK Olomouc
97 DNP 0
Michal SoušekMichal Soušek
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP 0
Jakub-Michael FantaJakub-Michael Fanta
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP 0
Ondřej StískalOndřej Stískal
AC ProstějovAC Prostějov
98 DNP 0
Pavel MeissnerPavel Meissner
AK OlomoucAK Olomouc
98 DNP 0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.48 4.775.335.485.485.295.335.24
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.80 4.664.624.544.66X4.803.80
3 Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 4.58 4.53X4.494.534.39X4.58
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.58 X4.58X4.583.494.114.03
5 Kateřina FialováKateřina Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
97 4.48 4.31X4.484.48
6 Katrin SásováKatrin Sásová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 4.47 4.344.364.244.364.224.334.47
7 Kateřina Resslerová Kateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 4.39 4.394.274.294.39
8 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 4.32 4.32XX4.32
9 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.27 4.074.124.214.214.124.244.27
10 Markéta HlochováMarkéta Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.18 4.184.06X4.184.16X4.18
11 Veronika ZamazalováVeronika Zamazalová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
97 3.97 3.893.973.943.97
12 Zuzana DosedělováZuzana Dosedělová
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.86 3.843.743.463.843.833.86
13 Lucie HrochováLucie Hrochová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.76 X3.763.423.76
14 Vanesa SolnařováVanesa Solnařová
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.73 3.73X3.633.73
15 Martina NevěřilováMartina Nevěřilová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.73 3.483.453.733.73
16 Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK HraniceSK Hranice
98 3.72 3.573.723.553.72
17 Romana ZacpalováRomana Zacpalová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.71 3.713.643.623.71
18 Michaela NetopilováMichaela Netopilová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 3.68 3.683.623.343.68
19 Dominika VolfováDominika Volfová
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.55 3.223.553.233.55
20 Dominika SmýkalováDominika Smýkalová
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.33 3.212.993.333.33
21 Monika MlčochováMonika Mlčochová
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.20 2.893.202.883.20
22 Lenka DrnovskáLenka Drnovská
AC ProstějovAC Prostějov
98 3.19 3.192.992.753.19
23 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 2.88 2.882.672.502.88
Eliška ChytilováEliška Chytilová
AC ProstějovAC Prostějov
97 DNP 0
Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 DNP 0
Tereza SlavíkováTereza Slavíková
AC ProstějovAC Prostějov
98 DNP 0
Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 DNP 0
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 10.01 10.0109.5409.4810.0109.5109.0308.97
2 Michaela NetopilováMichaela Netopilová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 08.07 07.3307.7008.0708.0707.7507.8407.74
3 Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK HraniceSK Hranice
98 08.07 08.0707.6907.5308.0705.9706.9207.53
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 07.66 07.6606.7807.2107.66
5 Veronika ZamazalováVeronika Zamazalová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
97 07.60 07.6007.0107.5707.60
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
98 07.25 07.2506.9806.3807.25
7 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 07.24 06.8807.24-07.24--06.72
8 Eliška ChytilováEliška Chytilová
AC ProstějovAC Prostějov
97 07.05 06.9406.2506.7906.9406.9207.0507.02
9 Marie SlovákováMarie Slováková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 06.74 06.6106.7406.3706.74
10 Markéta MazalováMarkéta Mazalová
AC ProstějovAC Prostějov
98 06.68 06.3306.6805.8906.68
11 Simona ČubováSimona Čubová
AK OlomoucAK Olomouc
98 06.34 05.9205.3106.3406.34
12 Sandra NakládalováSandra Nakládalová
AC ProstějovAC Prostějov
98 05.58 04.7805.5805.4005.58
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 11.83 X11.1510.2611.1511.8310.7111.45
2 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 11.20 11.2010.7311.0311.2010.4911.2010.52
3 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
97 10.32 10.2109.57-10.21-09.7310.32
4 Matěj PlachýMatěj Plachý
AK OlomoucAK Olomouc
98 09.80 08.7808.4109.8009.8009.5809.0608.61
5 Martin DostálekMartin Dostálek
AK KroměřížAK Kroměříž
97 09.58 09.1609.58X09.58---
6 Jiří RemešJiří Remeš
AC ProstějovAC Prostějov
97 09.01 08.6408.8308.7808.8309.0108.8508.90
7 Ondřej KochánekOndřej Kochánek
AC ProstějovAC Prostějov
98 08.54 08.1208.4208.5408.5407.2408.11X
8 Petr SedláčekPetr Sedláček
AK OlomoucAK Olomouc
98 07.82 07.7907.8207.7307.8207.5507.3007.20
9 Kryštof KmoníčekKryštof Kmoníček
AC ProstějovAC Prostějov
98 06.81 06.7906.4606.8106.81
Celkem 9 závodníků