Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. vítkovické halové úterý

Ostrava (14. 2. 2012)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 14.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 6.63
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.33
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.24
4 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
93 6.23
5 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.04
6 Daniel HolešDaniel Holeš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 5.39
7 Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.27
8 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.25
9 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.22
10 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.12
11 Jakub HolekJakub Holek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
95 5.03
12 Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 5.02
13 Daniel CepekDaniel Cepek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.98
14 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 4.97
15 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.89
16 Adam SmolkaAdam Smolka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.71
17 Michal ModrákMichal Modrák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.53
18 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.49
19 Jakub BenedíkJakub Benedík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.38
20 Jakub DombekJakub Dombek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.36
21 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.06
22 Ondřej KaděrkaOndřej Kaděrka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.04
23 Marian BartaMarian Barta
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.93
24 Jan MiskaJan Miska
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.78
25 Marián StrakošMarián Strakoš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.66
26 Jan WasikJan Wasik
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.28
27 Daniel ŠáchaDaniel Šácha
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.28
Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 0
Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 0
Václav VidličkaVáclav Vidlička
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 DNP
Celkem 30 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (út, 14.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
97 5.40
2 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 5.25
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.09
4 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.92
5 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 4.74
6 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.65
7 Nela GřundělováNela Gřundělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.52
8 Kateřina MarkováKateřina Marková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.49
9 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.45
10 Michaela WolfováMichaela Wolfová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 4.37
11 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.27
12 Karolina StryjováKarolina Stryjová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 4.26
13 Michaela SkórováMichaela Skórová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.14
14 Adéla RaškováAdéla Rašková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.06
15 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.04
16 Tereza JanáčkováTereza Janáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 4.01
17 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.94
18 Lucie SlučiakováLucie Slučiaková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 3.85
19 Iveta ŘehákováIveta Řeháková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.83
20 Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.80
21 Michaela ŘíhováMichaela Říhová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.80
22 Anežka BřezinováAnežka Březinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 3.75
23 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 3.71
24 Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 3.64
25 Veronika HudcováVeronika Hudcová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.55
26 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 3.54
27 Denisa GrygarováDenisa Grygarová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.51
28 Zuzana VítečkováZuzana Vítečková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 3.45
29 Anna FrancováAnna Francová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.06
Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 DNP
Celkem 30 závodníků