Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. vítkovické halové úterý

Ostrava (21. 2. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TkáčJakub Tkáč 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.09
2 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.55
3 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.61
4 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.75
5 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.88
2 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.94
3 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.98
4 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.01
5 Michal KorbelMichal Korbel 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.23
6 Vladimír DužíkVladimír Dužík 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel CepekDaniel Cepek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.39
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.44
3 Martin PolášekMartin Polášek 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.58
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.60
5 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.82
6 Jakub DombekJakub Dombek 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.80
2 Libor BoháčLibor Boháč 54 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.95
3 Dominik BártaDominik Bárta 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.07
4 Daniel ŠáchaDaniel Šácha 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.15
5 Jan MiskaJan Miska 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.62
6 Pavel BednářPavel Bednář 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.57
2 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
3 Denis SlavíkDenis Slavík 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.87
David MičúnekDavid Mičúnek 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.71
2 Marián StrakošMarián Strakoš 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.35
3 Jan WasikJan Wasik 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.89
4 Jan KudelaJan Kudela 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.96
5 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 00 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.98
2 Adam DimitrovAdam Dimitrov 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.03
3 Daniel PiekielkoDaniel Piekielko 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.20
4 Marian BartaMarian Barta 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.37
5 Petr KrompolcPetr Krompolc 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.55
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.70
2 Roman RampáčekRoman Rampáček 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.84
3 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.85
4 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.86
5 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.00
6 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.47
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.52
3 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.67
4 Denisa JírůDenisa Jírů 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.73
5 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.60
2 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.10
4 Vendula WieckováVendula Wiecková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.33
5 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.41
6 Alena MinářováAlena Minářová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.15
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.22
3 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.27
4 Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.39
5 Veronika BártováVeronika Bártová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.56
6 Martina LichnovskáMartina Lichnovská 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VítkováNatálie Vítková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.86
2 Barbora MikováBarbora Miková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.12
3 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.23
4 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.31
5 Kateřina MarkováKateřina Marková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.50
6 Veronjka NěmcováVeronjka Němcová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.86
2 Aneta SýkorováAneta Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.24
3 Simona FleischerováSimona Fleischerová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.37
4 Denisa GrygarováDenisa Grygarová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.79
5 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.79
6 Veronika NyklováVeronika Nyklová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára Rovenská Klára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.36
2 Adéla HusákováAdéla Husáková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.55
3 Daniela BémováDaniela Bémová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.19
4 Adéla TeslováAdéla Teslová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.22
5 Sarah Hrčková Sarah Hrčková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.37
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.95
2 Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 09.66
3 Kristýna MaťugováKristýna Maťugová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.87
4 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.13
5 Radka SýkorováRadka Sýkorová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.35
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.41
2 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.65
3 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.67
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.84
5 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.85
Denisa JírůDenisa Jírů 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.69
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.80
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.77
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.03
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.21
2 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.87
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.07
4 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.29
5 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.37
Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.45
2 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.92
3 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.96
4 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 09.36
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.06
2= Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.52
2= Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.52
4 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.87
5 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.55
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.10
2 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.48
3 Dominik BártaDominik Bárta 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.59
4 Jan VysloužilJan Vysloužil 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.50
5 Pavel BednářPavel Bednář 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.64
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.18
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.44
3 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.53
4 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.68
5 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.95
Dalibor ZemanDalibor Zeman 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.73
Marek SechraMarek Sechra 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.23
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.58
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VítkováNatálie Vítková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.19
2 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.27
3 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.85
4 Zuzana VongováZuzana Vongová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.15
5 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.53
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.44
2 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.15
3 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.67
4 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.11
5 Anna ValkováAnna Valková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.43
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.57
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.60
3 Šárka HelusováŠárka Helusová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.94
4 Veronika NyklováVeronika Nyklová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.46
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.46
2 Daniela BémováDaniela Bémová 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.52
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.85
2 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.73
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 1.67
4 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.67
5 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.62
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 1.52
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.52
8 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.47
9 Marek ČechMarek Čech
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.47
10 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.37
11 David StaněkDavid Staněk
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
00 1.37
12 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.32
13 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.27
14 Jakub DombekJakub Dombek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.27
15 Adam DimitrovAdam Dimitrov
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.22
Petr KrompolcPetr Krompolc
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 0
Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 DNP
David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 DNP
Jakub KaplánekJakub Kaplánek
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
97 1.50
2 Denisa HoláDenisa Holá
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
99 1.44
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.41
4 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.38
5 Karolína VachováKarolína Vachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.32
6 Martina KrausováMartina Krausová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 1.27
7 Zuzana VítečkováZuzana Vítečková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.27
8 Tereza JanáčkováTereza Janáčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.27
9 Lucie ČervenkováLucie Červenková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.27
10 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
00 1.27
11 Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 1.27
12 Iveta ŘehákováIveta Řeháková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.22
13 Adéla TeslováAdéla Teslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.17
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.37
2 Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 6.14
3 Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 6.10
4 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 6.01
5 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 5.88
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 5.74
7 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.56
8 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 5.50
9 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 5.31
10 Petr IvanPetr Ivan
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
90 5.16
11 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.94
12 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.91
13 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.74
14 Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 4.66
15 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.56
16 Daniel CepekDaniel Cepek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.49
17 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.40
18 David StaněkDavid Staněk
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
00 4.36
19 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.27
20 Jan LaštůvkaJan Laštůvka
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.15
21 Jakub DombekJakub Dombek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.13
22 Marek ČechMarek Čech
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.00
23 Daniel ŠáchaDaniel Šácha
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.85
24 Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.76
25 Marian BartaMarian Barta
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 3.75
Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 0
Celkem 26 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 14.05
2 Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 12.02
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNP
Celkem 3 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (út, 21.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 10.05
2 Karolina StryjováKarolina Stryjová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 09.40
Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 0
Michaela WolfováMichaela Wolfová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 DNP
Celkem 4 závodníků