Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Meziměstské utkání žáků 6. tříd

Ostrava (15. 2. 2012)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 15.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VrbaDaniel Vrba 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:53.37
2 Daniel HrbáčDaniel Hrbáč 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:53.38
3 Jan DokoupilJan Dokoupil 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:53.77
4 Radim TomanRadim Toman 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:58.21
5 Jan MaluraJan Malura 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:59.30
6 Jakub ZapletalJakub Zapletal 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3:00.91
7 Marek BoháčMarek Boháč 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:01.12
8 Arnošt PlachýArnošt Plachý 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:05.31
9 Matěj ČervenýMatěj Červený 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:06.23
10 Radim HříbekRadim Hříbek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:08.27
11 Daniel FranczykDaniel Franczyk 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:11.35
12 Jakub ProskeJakub Proske 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:12.55
13 Jakub KramnýJakub Kramný 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:13.13
14 Radek HrbáčRadek Hrbáč 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:15.19
15 Daniel KuncDaniel Kunc 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:19.49
16 Vojtěch PolášekVojtěch Polášek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:19.89
17 Patrik BeranPatrik Beran 99 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:31.54
18 Martin BuiMartin Bui 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:32.76
Jakub BartečekJakub Barteček 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNS
Petr KrompolcPetr Krompolc 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNS
Celkem 21 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 15.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpánka VaňkováŠtěpánka Vaňková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:57.26
2 Klára Holzeplová Klára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:06.89
3 Zuzana Lhotská Zuzana Lhotská 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:09.01
4 Aneta VaňáskováAneta Vaňásková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:20.54
5 Terezie ŠtefkováTerezie Štefková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:24.96
6 Radka SýkorováRadka Sýkorová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:33.22
7 Klára PumanováKlára Pumanová 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:33.24
8 Adéla MartínkováAdéla Martínková 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:36.01
Valérie BartošováValérie Bartošová 01 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Lucie KožušníkováLucie Kožušníková 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Johana PrudkáJohana Prudká 00 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNS
Celkem 11 závodníků