Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň (2. část)

Ostrava (25. 2. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.82
2 Tomáš PflegerTomáš Pfleger 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.16
3 Radovan ŽáčekRadovan Žáček 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.75
4 Kryštof MalíkKryštof Malík 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.80
5 Dominik BártaDominik Bárta 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
6 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.85
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.58
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.17
3 Martin DostálekMartin Dostálek 97 AK KroměřížAK Kroměříž 08.21
4 Jakub WachtelJakub Wachtel 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.82
5 Ondřej ZawadaOndřej Zawada 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.43
Patrik ChylaPatrik Chyla 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.67
2 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.12
3 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.28
4 Milan RusMilan Rus 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.53
5 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.98
6 Jiří OndruchJiří Ondruch 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.82
2 Petr Pleva Petr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.02
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.48
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.73
5 Daniel ŠáchaDaniel Šácha 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.18
6 Jan ValaJan Vala 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.47
2 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.62
3 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.17
4 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.45
5 Adam KristinAdam Kristin 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.61
6 René MartiňákRené Martiňák 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.53
2 Jiří KučeraJiří Kučera 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.93
3 David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.27
4 Vojtěch HoudekVojtěch Houdek 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.43
5 Petr ProcházkaPetr Procházka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.35
6 Marian BartaMarian Barta 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.77
2 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 BYAC BrnoBYAC Brno 08.00
3 Karel BajerKarel Bajer 97 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.25
4 Jan JelenJan Jelen 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.79
5 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.24
Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej DžubaOndřej Džuba 97 AK HodonínAK Hodonín 07.82
2 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.00
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.32
4 Filip CilečekFilip Cileček 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.82
5 Michal MahoušekMichal Mahoušek 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.19
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Poznámky:
DQ - běh mimo přidělenou dráhu
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 07.45
2 Jacob GrycJacob Gryc 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.46
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.62
4 Pavel GadasPavel Gadas 97 SK HraniceSK Hranice 07.67
5 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.71
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar 98 BYAC BrnoBYAC Brno 07.74
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 BYAC BrnoBYAC Brno 07.75
2 Jan BelákJan Belák 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.80
3 Jiří KučeraJiří Kučera 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.86
4 Ondřej DžubaOndřej Džuba 97 AK HodonínAK Hodonín 08.01
5 Ondřej KrčaOndřej Krča 97 BYAC BrnoBYAC Brno 08.17
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.66
2 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.68
3 Barbora KlímováBarbora Klímová 97 JAC BrnoJAC Brno 08.73
4 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.08
5 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 98 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.30
6 Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.84
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.75
2 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.61
3 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.84
4 Tereza ŠléglováTereza Šléglová 97 JAC BrnoJAC Brno 09.10
5 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.22
6 Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 08.02
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.73
3 Sabina Dvořáková Sabina Dvořáková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.93
4 Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.45
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková 97 JAC BrnoJAC Brno DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.87
2 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.38
3 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.76
4 Martina KrausováMartina Krausová 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.04
5 Dára BrabcováDára Brabcová 98 JAC BrnoJAC Brno 09.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina Vávrová Kateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.31
2 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.62
3 Markéta MašováMarkéta Mašová 98 JAC BrnoJAC Brno 09.27
4 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 09.33
5 Veronika NyklováVeronika Nyklová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.48
2 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.63
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.68
4 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová 98 JAC BrnoJAC Brno 09.25
5 Aneta FrankováAneta Franková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.53
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 07.73
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 07.78
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.90
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.34
5 Kateřina Vávrová Kateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.37
6 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.55
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka TauberováLenka Tauberová 98 JAC BrnoJAC Brno 08.62
2 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.68
3 Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.74
4 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.83
5 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.86
6 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.09
Celkem 6 závodníků