Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Polabská Výškařská Tour - Chvaletická laťka

Chvaletice (16. 2. 2012)

skok vysoký - Žáci

(čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Marek MládekMarek Mládek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.15
David KorbelářDavid Korbelář
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.20
Tomáš PokornýTomáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.25
David CaisDavid Cais
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1.15
David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.30
Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.45
Václav KopáčekVáclav Kopáček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.15
Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.50
Josef HromádkaJosef Hromádka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.50
Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.45
Jiří ZrůstJiří Zrůst
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.60
Jan PlášilJan Plášil
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.55
Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.55
Celkem 13 závodníků
Žáci 8 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.65 Body
1 Jiří ZrůstJiří Zrůst
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
99 1.60 OOOOOOXOXXX 15.00
2 David BálekDavid Bálek
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.60 OOOOOXOXOXXX 14.00
3 Jindřich BláhaJindřich Bláha
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.55 OOOOOOXXX 13.00
4 Miroslav FerencMiroslav Ferenc
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
97 1.55 OOOXOOOXXX 12.00
5 Jan MocJan Moc
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
97 1.50 OOOOOXXX 11.00
6 Josef HromádkaJosef Hromádka
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.50 XOOXOXOXOXXX 10.00
7 David VitáčekDavid Vitáček
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
97 1.50 OOOOXXOXXX 9.00
8= Antonín LonekAntonín Lonek
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
98 1.45 OOOOXXX 7.50
8= Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.45 OOOOXXX 7.50
10 Jakub MinaříkJakub Minařík
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
97 1.45 OOXXOOXXX 6.00
11 Martin HochmannMartin Hochmann
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
97 1.45 OOOXOXXX 5.00
12 Radek BilikRadek Bilik
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.45 OXXOXXOXXOXXX 4.00
13 Martin SvárovskýMartin Svárovský
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
98 1.40 OOOXXX 3.00
14 Matěj KasalMatěj Kasal
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.40 XOOOXXX 2.00
15 Lukáš MalýLukáš Malý
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.40 OOXOXXX 1.00
16 Filip KučírekFilip Kučírek
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.40 OOXXOXXX
17 Jiří JelínekJiří Jelínek
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.35 XXOXXOXXX
18 Michal TrumpusMichal Trumpus
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.30 XOXXX
19 Pavel NechanickýPavel Nechanický
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 XXX
Celkem 19 závodníků
Žáci 9 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.60 Body
1 Václav LískovecVáclav Lískovec
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.55 OOOOOXXX 15.00
2 Jan PlášilJan Plášil
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.55 OOOOXOXXX 14.00
3 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
96 1.55 OOOXOXXOXXX 13.00
4 Lukáš BečkaLukáš Bečka
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.50 OOOOXXX 12.00
5 Marcel NesládekMarcel Nesládek
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.50 OOXOOXXX 11.00
6 Patrik StráníkPatrik Stráník
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
96 1.50 XOXOOOXXX 10.00
7 David KřečekDavid Křeček
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
96 1.50 OOXOXOXXX 9.00
8= Marek RamšákMarek Ramšák
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.45 OOXOXXX 7.00
8= Michal FrancMichal Franc
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.45 OOXOXXX 7.00
8= Tomáš KlatkaTomáš Klatka
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
96 1.45 OOXOXXX 7.00
11 Jan HájekJan Hájek
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
96 1.45 OXOXXOXXX 5.00
12 Petr KesnerPetr Kesner
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.40 OOXXX 4.00
13 Vít FormánekVít Formánek
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
96 1.35 OXXX 3.00
14 Jan KašparJan Kašpar
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
96 1.35 XOXXX 2.00
15 Adam HykšAdam Hykš
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 XXX
16 Aleš HorákAleš Horák
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
97 XXX
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 6 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.30 Body
1 Jiří CeralJiří Ceral
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.25 XXX 15.00
2= Daniel BezuchaDaniel Bezucha
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.25 XXX 13.50
2= Josef BrunclíkJosef Brunclík
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
99 1.25 XXX 13.50
4 Jakub KynclJakub Kyncl
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99 1.25 XXX 12.00
5= Robin MartínekRobin Martínek
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.20 XXX 10.50
5= Jan BeranJan Beran
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.20 XXX 10.50
7 Daniel SodomaDaniel Sodoma
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
99 1.20 XXX 9.00
8 Mašín Mašín
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.20 XXX 8.00
9= Dominik ZáleskýDominik Záleský
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
99 1.15 XXX 6.00
9= Uzejr CakolliUzejr Cakolli
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.15 XXX 6.00
9= Samuel DotterSamuel Dotter
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
00 1.15 XXX 6.00
12 Martin DohaničMartin Dohanič
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.15 XXX 4.00
13 Ladislav KukalLadislav Kukal
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.15 XXX 3.00
14= Filip ZahradníčekFilip Zahradníček
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.15 XXX 1.50
14= David CaisDavid Cais
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
99 1.15 XXX 1.50
16 Adam VančuraAdam Vančura
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
99 1.15 XXX
17= Hovorka Hovorka
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.10 XXX
17= Lukáš VackaLukáš Vacka
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
00 1.10 XXX
17= Rudolf ŠulekRudolf Šulek
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
99 1.10 XXX
20= David NovákDavid Novák
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
00 1.10 XXX
20= Rudolf MartanRudolf Martan
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
99 1.10 XXX
22 Marek VáchaMarek Vácha
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 XXX
23 Dominik ŠafraDominik Šafra
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99
24 Ondřej MaternaOndřej Materna
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99
Celkem 24 závodníků
Ml. žáci 7 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.541.561.58 Body
1 Lukáš KoláčnýLukáš Koláčný
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.56 --OOOOOOOXXX 15.00
2 Samuel OberreiterSamuel Oberreiter
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.35 OOOOOXXX 14.00
3 Vít KoubekVít Koubek
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
98 1.35 OOOOXXOXXX 13.00
4 David BraunDavid Braun
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.30 OOOOXXX 12.00
5 Slávek KarbanSlávek Karban
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
98 1.25 OXOOXXX 11.00
6 David MunzarDavid Munzar
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 1.25 XOXOOXXX 10.00
7 Zbyněk TrumpusZbyněk Trumpus
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.25 OOXOXXX 9.00
8 Tomáš PokornýTomáš Pokorný
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.25 OXOXOXXX 8.00
9= Aleš JehličkaAleš Jehlička
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
98 1.20 OOXXX 6.50
9= Petr PuncamnnPetr Puncamnn
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
98 1.20 OOXXX 6.50
11 Ondřej FlídrOndřej Flídr
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
98 1.20 OXOXXX 5.00
12 David KorbelářDavid Korbelář
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.20 OXXOXXX 4.00
13 Lukáš HellmannLukáš Hellmann
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
98 1.20 XOXXOXXX 3.00
14= Václav KopáčekVáclav Kopáček
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.15 OXXX 1.00
14= Tomáš ČervenkaTomáš Červenka
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.15 OXXX 1.00
14= Marek MládekMarek Mládek
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 1.15 OXXX 1.00
17 Martin NiklesMartin Nikles
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.15 XOXXX
18 Jan KolářJan Kolář
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 XXX
19 Dominik PokornýDominik Pokorný
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 XXX
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.30
Aneta DolejšíAneta Dolejší
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.25
Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1.20
Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.35
Zuzana HartmanováZuzana Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.30
Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.48
Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 1.51
Pavlína MarkováPavlína Marková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.45
Celkem 8 závodníků
Žákyně 8 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.45 Body
1 Tereza SoukalováTereza Soukalová
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
97 1.40 OOOXOOXOXXX 15.00
2 Hana KlepetkováHana Klepetková
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.35 OOXOOXOXXX 14.00
3 Anna MotákováAnna Motáková
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.30 OOOOXXX 13.00
4 Daniela KrčíkováDaniela Krčíková
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
97 1.30 OXOXXOXOXXX 12.00
5 Tereza BenešováTereza Benešová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
97 1.30 OOOXXOXXX 11.00
6= Tereza ChudomelováTereza Chudomelová
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.25 OOXOXXX 9.00
6= Klára KošťálkováKlára Košťálková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.25 OOXOXXX´ 9.00
6= Martina HodanováMartina Hodanová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
98 1.25 OOXOXXX 9.00
9 Adéla KronusováAdéla Kronusová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.25 OOXXOXXX 7.00
10= Leona ZemanováLeona Zemanová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
98 1.20 OOXXX 5.50
10= Michaela HolovskáMichaela Holovská
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
98 1.20 OOXXX 5.50
12 Kateřina StránskáKateřina Stránská
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.20 XXOOXXX 4.00
13 Martina LaštovkováMartina Laštovková
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
98 1.20 OXOXXX 3.00
14 Alena JarolímováAlena Jarolímová
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.20 XOXOXXX 2.00
15 Kateřina KaprálkováKateřina Kaprálková
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.20 OXXOXXX 1.00
16 Eliška HoškováEliška Hošková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.20 XOXXOXXX
17 Simona JandákováSimona Jandáková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.15 OXXX
18 Nikola MachkováNikola Machková
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
98 1.15 XXOXXX
19 Martanová Martanová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
10 XXX
Celkem 19 závodníků
Žákyně 9 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.481.511.55 Body
1 Vanessa WurmováVanessa Wurmová
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
96 1.51 -OO-OOOOOXXX 15.00
2 Tereza SalvíčkováTereza Salvíčková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.48 -OOOOOOOXXX 14.00
3 pavlína Markovápavlína Marková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
97 1.45 -OOOXOOXOXXX 13.00
4 Anna RumplíkováAnna Rumplíková
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
97 1.40 OOOOOOXXX 12.00
5 Nikola BauerfeindováNikola Bauerfeindová
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
96 1.40 OOOOOXOXXX 11.00
6 Eliška MacurováEliška Macurová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.35 OOOXXOOXXX 10.00
7 Nela DyrčíkováNela Dyrčíková
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
96 1.35 OOOOXOXXX 9.00
8 Zuzana HartmanováZuzana Hartmanová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
96 1.30 OOOOXXX 8.00
9 Tereza VeseláTereza Veselá
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.30 OOXXOOXXX 7.00
10 Kateřina ŠkarkováKateřina Škarková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
97 1.30 OOOXOXXX 6.00
11 Alena KopeckáAlena Kopecká
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
97 1.30 OXOOXXOXXX 5.00
12= Klára HorčičkováKlára Horčičková
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
97 1.25 OOXOXXX 3.50
12= Dominika ŽantováDominika Žantová
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
96 1.25 OOXOXXX 3.50
14 Tereza KrejčováTereza Krejčová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.25 XOOXOXXX 2.00
15 Lucie JarešováLucie Jarešová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
96 1.25 OOXXOXXX 1.00
16 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
97 1.25 XOXOXXOXXX
17= Nikola PalivcováNikola Palivcová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
97 1.20 OOXXX
17= Hana VerunáčováHana Verunáčová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
97 1.20 OOXXX
19 Linda MláskováLinda Mlásková
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
96 1.20 OXOXXX
Celkem 19 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 6 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.30 Body
1 Denisa PaděrováDenisa Paděrová
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
99 1.25 OOOOOXXX 15.00
2 Klára KasalováKlára Kasalová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
99 1.25 OOOXXOOXXX 14.00
3 Lucie PosejpalováLucie Posejpalová
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
99 1.20 OOOOXXX 13.00
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
99 1.20 OOOXXOXXX 12.00
5 Anna MichalčíkováAnna Michalčíková
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.20 OXOOXXOXXX 11.00
6= Jiřina ČernochováJiřina Černochová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.15 OOOXXX 9.00
6= Adéla BohatáAdéla Bohatá
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.15 OOOXXX 9.00
6= Anna SixtováAnna Sixtová
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
00 1.15 OOOXXX 9.00
9 Anna BabčanováAnna Babčanová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.15 OOXOXXX 7.00
10 Aneta VostoupalováAneta Vostoupalová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.10 XXOXOXXX 6.00
11 Jana VoseckáJana Vosecká
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.10 XOXXOXXX 5.00
12 Bukovičová Bukovičová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
10 1.10 XXOXXOXXX 4.00
13= Nela ČernáNela Černá
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
00 1.05 OXXX 2.50
13= Adéla HančilováAdéla Hančilová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.05 OXXX 2.50
15 Monika FirstováMonika Firstová
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
00 1.05 XOXXX 1.00
16 Bednářová Bednářová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
10 XXX
17 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
99 XXX
18 Kateřina HeresováKateřina Heresová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 XXX
19 Tereza TučkováTereza Tučková
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99 XXX
Celkem 19 závodníků
Ml. žákyně 7 (čt, 16.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.371.391.41 Body
1 Sára PlačkováSára Plačková
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99 1.39 XXOXOXXX 15.00
2 Iva HomokyováIva Homokyová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.37 XXOXOXXX 14.00
3 Markéta BraunováMarkéta Braunová
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
98 1.30 XXOXOXXX 13.00
4 Aneta DolejšíAneta Dolejší
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
98 1.25 XXOXOXXX 12.00
5 Daniela PláničkováDaniela Pláničková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
98 1.25 XXOXOXXX 11.00
6 Sára LinhartováSára Linhartová
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
98 1.25 XXOXOXXX 10.00
7= Marie CháberováMarie Cháberová
5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ5 ZŠ KOLÍN MNICHOVICKÁ
98 1.20 XXOXOXXX 7.50
7= Květa SládkováKvěta Sládková
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99 1.20 XXOXOXXX 7.50
7= Nikola PokornáNikola Pokorná
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
98 1.20 XXOXOXXX 7.50
7= Monika PavliščákováMonika Pavliščáková
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 1.20 XXOXOXXX 7.50
11 Lenka SlunečkováLenka Slunečková
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.20 XXOXOXXX 5.00
12 Eliška PivoňkováEliška Pivoňková
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 1.20 XXOXOXXX 4.00
13 Izabela DrbalováIzabela Drbalová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.20 XXOXOXXX 3.00
14= Tereza SýkorováTereza Sýkorová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.15 XXOXOXXX 1.00
14= Michaela KuchováMichaela Kuchová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 1.15 XXOXOXXX 1.00
14= Michaela HanušováMichaela Hanušová
ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem
99 1.15 XXOXOXXX 1.00
17= Veronika NěmečkováVeronika Němečková
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
10 1.15 XXOXOXXX
17= Tereza KrálováTereza Králová
3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého3.ZŠ Kolín Prokopa Velikého
99 1.15 XXOXOXXX
17= Natálie ČermákováNatálie Čermáková
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98 1.15 XXOXOXXX
20 Nikola KokyováNikola Kokyová
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
10 1.15 XXOXOXXX
22 Kamila HladíkováKamila Hladíková
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
98
Celkem 21 závodníků