Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Ludvíka Daňka

Turnov (22. 5. 2012)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MachOndřej Mach 97 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 08.07
2 Josef EgrtJosef Egrt 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.17
3 Patrik ŠimůnekPatrik Šimůnek 98 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 08.17
4 David SyrotiukDavid Syrotiuk 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.47
5 Filip TrčFilip Trč 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.48
6 Jakub MikešJakub Mikeš 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.59
7 Lukáš KunstLukáš Kunst 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.75
8 Jakub JindříšekJakub Jindříšek 98 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 08.78
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 22.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří RyskaJiří Ryska 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.49
2 Vojtěch KutekVojtěch Kutek 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.73
3 Marek BalážMarek Baláž 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.75
4 Tomáš ČibíkTomáš Čibík 99 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 09.08
5 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.19
6 Tomáš KřivanTomáš Křivan 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.23
7 Kristian BakošKristian Bakoš 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.66
8 Sebastian FridrichSebastian Fridrich 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.90
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 22.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.50
2 Alena MarkováAlena Marková 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.59
3 Monika ČernáMonika Černá 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.73
4 Lenka PrchlíkováLenka Prchlíková 98 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 08.91
5 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 98 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 09.06
6 Zuzana JečnáZuzana Ječná 98 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 09.18
Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 22.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna HerderováKristýna Herderová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.02
2 Tereza SchmidtováTereza Schmidtová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.15
3 Jaroslav HronJaroslav Hron 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.19
4 Denisa CymbálováDenisa Cymbálová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.24
5 Světlana KočováSvětlana Kočová 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.25
6 Natálie ČepákováNatálie Čepáková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.66
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 22.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.14
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.37
3 Veronika MohrováVeronika Mohrová 99 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 09.52
4 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK NIKÉ JilemniceSK NIKÉ Jilemnice 09.72
5 Sára ČepelíkováSára Čepelíková 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.77
6 Veronika SehnalováVeronika Sehnalová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09.85
7 Vendula VytinováVendula Vytinová 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10.19
8 Štěpánka MühlováŠtěpánka Mühlová 00 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 10.52
Celkem 8 závodníků