Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF-Zlatá Tretra Ostrava

Ostrava (24. - 25. 5. 2012)

800 m - Muži (Finále)

Finále 1 (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:52.26
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:53.13
4 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:53.95
5 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:54.25
6 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:54.30
8 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:59.15
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:54.94
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.46
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:56.68
8 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 1:59.01
9 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:00.07
Celkem 5 závodníků
Finále A (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
5 Jakub HolušaJakub Holuša 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:46.63
Celkem 1 závodníků
Finále B (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:48.57
6 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:49.05
8 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:49.99
9 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.82
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:08.52
3 Radka StružkováRadka Stružková 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:11.48
4 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:12.65
5 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:13.24
6 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:13.84
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:14.27
8 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:14.76
9 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:18.01
10 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:19.23
Celkem 9 závodníků
Finále 2 (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 2:17.82
3 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.30
6 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.27
7 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:20.96
8 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:24.28
Celkem 5 závodníků
Finále A (pá, 25.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
8 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:02.22
10 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:05.40
Celkem 2 závodníků