Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (2. 6. 2012)
skok vysoký - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába 840902 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2.20 1073
2 Michal KabelkaMichal Kabelka 850204 AK KroměřížAK Kroměříž 2.15 1027
3 Martin HeindlMartin Heindl 920602 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.10 982
skok vysoký - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Romana DubnovaRomana Dubnova 786104 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.80 1000
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.80 1000
3 Nikola PařilováNikola Pařilová 945518 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.70 901
skok o tyči - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal BalnerMichal Balner 820912 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.45 1101
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.45 1101
3 Adam PašiakAdam Pašiak 900718 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.15 1018
skok o tyči - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková 865520 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4.50 1098
2 Romana MaláčováRomana Maláčová 875515 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.30 1036
3 Slavomíra SlukováSlavomíra Sluková 806118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.75 867
skok daleký - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 811005 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7.70 1063
2 Roman NovotnýRoman Novotný 860105 AK KroměřížAK Kroměříž 7.63 1048
3 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský 841213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7.32 983
skok daleký - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana KorešováJana Korešová 815408 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.15 1019
2 Lucie MájkováLucie Májková 885709 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.78 940
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 816120 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5.76 936
trojskok - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.29 971
2 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský 841213 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.25 966
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.18 959
trojskok - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MájkováLucie Májková 885709 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.21 1015
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová 855617 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.28 918
3 Lucie UhlířováLucie Uhlířová 915724 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.10 900
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková 815214 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.98 931
2 Jitka KubelováJitka Kubelová 916002 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.66 851
3 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková 905305 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.14 820
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav PrášilLadislav Prášil 900517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.69 1102
2 Jan MarcellJan Marcell 850604 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 19.61 1098
3 Antonín ŽalskýAntonín Žalský 800807 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.50 1091
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 846111 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.94 1015
2 Pospíšilová Věra CechlováPospíšilová Věra Cechlová 786119 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.88 1014
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová 895228 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.95 942
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MarcellJan Marcell 850604 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 60.75 1069
2 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 900604 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.36 1062
3 Igor GondorIgor Gondor 790301 AK KroměřížAK Kroměříž 58.17 1022
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KrálováTereza Králová 896022 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 69.20 1080
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková 895608 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 67.03 1045
3 Romana GrómanováRomana Grómanová 846011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 59.17 918
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal FialaMichal Fiala 850622 AK KroměřížAK Kroměříž 67.09 987
2 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.10 941
3 Pavel SedláčekPavel Sedláček 680405 AK KroměřížAK Kroměříž 63.49 932
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová 815209 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.18 1006
2 Irena ŠediváIrena Šedivá 925119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.07 913
3 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 905818 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.48 903
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 2.6.2012)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek 891022 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.05 905
2 Jan MihálJan Mihál 860730 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.00 905
3 Marek ŠankoMarek Šanko 941106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.67 872