Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (2. 6. 2012)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.70 +1.3 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 1063
2 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.63 +0.5 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 1048
3 Jaroslav DobrovodskýJaroslav Dobrovodský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 7.32 -1.4 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 983
4 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 7.10 +0.3 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 937
5 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.09 +0.5 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 935
6 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 6.99 -1.4 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 914
MS Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.80 -0.1 m/s
8 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.79 +1.5 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 873
9 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.74 +0.7 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 863
10 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 6.70 -0.4 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 854
11 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6.66 -0.4 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17 846
12 Pavel NyklPavel Nykl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 6.60 +1.1 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17
13 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 6.57 -1.3 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17
14 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 6.38 +1.3 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17
15 Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 6.17 +0.7 m/s X-1.56.17+0.74.23+2.46.17
MS - Agyare Donald Kumi- Agyare Donald Kumi
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 DNP
Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 NM
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KorešováJana Korešová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
81 6.15 -0.6 m/s 6.06-0.2XX6.065.99-0.16.15-0.6X 1019
2 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 5.78 +0.8 m/s 5.44+0.55.59-0.75.69+1.55.694.48-1.75.78+0.85.59+0.4 940
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
81 5.76 +0.0 m/s 5.58+1.95.60+0.75.76+0.05.765.71-0.95.65-0.95.31-0.8 936
MS Miriam KarperováMiriam Karperová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 5.74 +0.1 m/s
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 5.69 +3.0 m/s 5.57 +1.0 m/s X5.42+1.15.69+3.05.693.99-0.3X5.57+1.0 921
6 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.68 +2.3 m/s 5.51 -1.0 m/s 5.38-0.25.51-1.05.68+2.35.685.29-1.6X5.39+1.0 919
7 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 5.65 +0.4 m/s 5.55+2.35.64+0.73.44-0.15.645.43-1.05.33-0.45.65+0.4 912
8 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.64 +1.9 m/s 5.49+0.15.58-1.25.62+2.55.625.64+1.95.50+0.25.63+2.9 910
9 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 5.53 +1.2 m/s 5.40+1.05.36-0.35.53+1.25.53--- 887
10 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 5.52 +1.9 m/s X5.52+1.95.41-0.65.52 885
11 Emily GerulováEmily Gerulová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.47 +1.6 m/s 5.21+2.94.99-0.55.47+1.65.47 874
12 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.44 +2.3 m/s 5.37 -0.2 m/s 5.37-0.25.44+2.35.33-1.55.44
13 Kateřina VodováKateřina Vodová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 5.36 +1.3 m/s X5.26-1.45.36+1.35.36
14 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.36 -2.9 m/s X5.36-2.9X5.36
15 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.22 +1.5 m/s 5.20+1.45.22+1.55.15-0.75.22
16 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 5.17 -1.0 m/s 5.13+0.35.17-1.05.12+2.35.17
17 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5.16 +2.9 m/s 4.06 -0.7 m/s 5.16+2.95.09+2.24.06-0.75.16
18 Dominika HorniakováDominika Horniaková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.14 +0.6 m/s XX5.14+0.65.14
19 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 5.09 -1.0 m/s 4.43-0.2X5.09-1.05.09
20 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 5.00 -0.5 m/s 5.00-0.54.80+0.74.60-1.95.00
Celkem 20 závodníků