Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo extraligy mužů a žen

Kladno (2. 6. 2012)

200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.16
2 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 21.18
3 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.27
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.28
5 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.69
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MiloLukáš Milo 83 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.31
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.46
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.71
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.99
5 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.08
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.95
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.12
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.22
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.14
5 Josef ŠvondrkJosef Švondrk 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.52
Celkem 5 závodníků
Finále 4 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.57
2 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.84
3 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.86
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14
5 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.43
Celkem 5 závodníků
Finále 5 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.42
MS Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.60
MS Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ 0.099
MS Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.16
2 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 21.18
3 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.27
4 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.28
5 Lukáš MiloLukáš Milo 83 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.31
6 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.46
7 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.69
8 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.71
9 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.95
10 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.99
11 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.08
12 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.12
13 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.22
14 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.42
15 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.57
16 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.60
17 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.84
18 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.86
19 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.14
20 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.14
21 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.43
22 Josef ŠvondrkJosef Švondrk 86 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.52
Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ 0.099
Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP

200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.41
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.42
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.54
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.35
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (so, 2.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.67
2 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.04
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.52
4 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.47
Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (so, 2.6.2012) Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.99
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.05
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.11
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.38
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.41
2 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.42
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.54
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.67
5 Lucie DomskáLucie Domská 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.04
6 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.35
7 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.52
8 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.99
9 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.05
10 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.11
11 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.38
12 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.47
13 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.64
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP