Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

České Budějovice (2. 6. 2012)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.93 11.00
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 56.89 9.00
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.90 8.00
4 Martin ChybaMartin Chyba 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.37 7.00
5 Ivan HupkaIvan Hupka 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 58.65 1.00
Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice DQ
Poznámky:
Brichta - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.16 6.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 58.18 5.00
3 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 58.27 4.00
4 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 58.62 3.00
5 Václav KešnerVáclav Kešner 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.62 2.00
MB Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura Armendári LacasaLaura Armendári Lacasa 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 63.25 11.00
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.25 9.00
3 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 67.29 8.00
4 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 69.11 6.00
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.34 4.00
6 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 70.64 2.00
Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 67.80 7.00
2 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 69.28 5.00
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.86 3.00
4 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 71.71 1.00
5 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 75.38
Eva RejmannováEva Rejmannová 73 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků