výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D1

Šumperk (2. 6. 2012)

100 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.17 11.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.18 9.00
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.25 8.00
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.38 6.00
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 11.41 5.00
6 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SK HraniceSK Hranice 11.50 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.62 3.00
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.63 2.00
3 Marek BranikovičMarek Branikovič 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.67 1.00
4 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.80
5 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.86
6 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.27
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.31 7.00
2 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 11.74
3 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.20
4 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.28
5 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 12.33
6 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.6.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.83
2 Henryk MolinHenryk Molin 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.99
3 Adam KotzmannAdam Kotzmann 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.18
4 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.26
5 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.71
MB Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 12.17
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.54 7
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.85 5
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.86 4
4 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.87 3
5 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.11 2
6 Kateřina KlepáčováKateřina Klepáčová 94 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.16 1
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.42
2 Klára SalamonováKlára Salamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.90
MB Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.49
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.20
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.58
MB Eva SuchánkováEva Suchánková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.82
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.72 11.00
2 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.88 9.00
3 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 23.10 8.00
4 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.33 7.00
5 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.17
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PustějovskýFilip Pustějovský 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.54 5.00
2 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 23.70 4.00
3 Petr IvanPetr Ivan 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.20
4 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.31
5 Adam VlkAdam Vlk 97 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.80
Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.43 6.00
2 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.12 1.00
3 Adam FojcikAdam Fojcik 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.47
4 Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.51
MB František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.76
Marek BranikovičMarek Branikovič 96 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 23.87 3.00
2 Michal PorubaMichal Poruba 90 AK OlomoucAK Olomouc 23.88 2.00
3 David František GoldDavid František Gold 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.60
4 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.76
5 Martin DopirákMartin Dopirák 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.63
Robert PudaRobert Puda 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 2.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠternberkAK Šternberk 25.25
MB Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 26.78
MB Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK ŠternberkAK Šternberk 26.80
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.26 7.00
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.62 5.00
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.63 2.00
4 Klára SalamonováKlára Salamonová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.23 1.00
MB Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.27 4.00
2 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.61 3.00
3 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 29.66
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 28.58
MB Eva SuchánkováEva Suchánková 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.86
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 53.44 11.00
2 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 53.90 8.00
3 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.75 6.00
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 54.97 5.00
5 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.80
6 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 56.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 55.21 4.00
2 Henryk MolinHenryk Molin 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 56.22 2.00
3 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 56.71 1.00
4 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK HraniceSK Hranice 57.06
5 Jakub GulecJakub Gulec 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 57.22
Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.22
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PorubaMichal Poruba 90 AK OlomoucAK Olomouc 53.89 9.00
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 54.54 7.00
3 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.20 3.00
4 Jan SadilJan Sadil 96 AK OlomoucAK Olomouc 57.19
5 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 59.11
MB Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK ŠternberkAK Šternberk 60.31
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.09 7.00
2 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 60.72 5.00
3 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.49 4.00
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.79 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.76 2.00
2 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 70.73 1.00
MB Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 63.67
MB Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 68.10
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:59.91 11.00
2 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:01.57 9.00
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:01.58 8.00
4 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:03.04 7.00
5 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:03.42 6.00
6 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:03.44 5.00
7 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:03.57 4.00
8 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:06.51 3.00
9 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:10.14 1.00
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:07.90 2.00
2 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.41
3 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 2:10.48
4 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.19
5 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:17.44
6 Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:18.26
7 Dominik JanečekDominik Janeček 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:30.92
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:27.37 7.00
2 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.14 5.00
3 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:28.84 4.00
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:33.21 3.00
5 Vendula Vacurová Vendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:39.37 2.00
MB Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2:29.04
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:24.75 11.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:25.26 9.00
3 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:25.33 8.00
4 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:26.20 7.00
5 Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK OlomoucAK Olomouc 4:29.83 6.00
6 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 4:35.09 5.00
7 Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:05.20
Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Jakub HalamaJakub Halama 79 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:37.57 4.00
2 Radim ZapletalRadim Zapletal 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:44.20 3.00
3 Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:47.68 2.00
4 Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:49.01 1.00
5 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:49.07
6 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:51.59
7 Patrik ŘíhaPatrik Říha 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:04.93
8 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 5:07.83
Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:39.60 7.00
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:44.70 5.00
3 Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice 7:50.20 4.00
4 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 8:40.30 3.00
Radka KaštovskáRadka Kaštovská 88 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 74 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:38.45 7
2 Martina KukulováMartina Kukulová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13:46.48 5
3 Markéta SchlemmerováMarkéta Schlemmerová 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14:12.42 4
4 Halka DoubravováHalka Doubravová 73 SK HraniceSK Hranice 15:06.40 3
5 Radka KaštovskáRadka Kaštovská 88 SK HraniceSK Hranice 16:06.23 2
6 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 16:14.07 1
Celkem 6 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ ŠumperkTJ Šumperk 34:02.76 11.00
2 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 34:36.16 9.00
3 Jakub HalamaJakub Halama 79 TJ ŠumperkTJ Šumperk 35:31.08 8.00
4 Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 36:14.94 7.00
5 Michal OstruszkaMichal Ostruszka 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37:58.45 6.00
6 Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 38:08.41 5.00
7 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 39:23.08 4.00
8 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK OlomoucAK Olomouc 39:27.78 3.00
9 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 39:35.46 2.00
10 Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 39:50.61 1.00
11 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK HraniceSK Hranice 40:05.90
MB David ChytilDavid Chytil 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:25.98
MB Libor ŠrotířLibor Šrotíř 76 TJ ŠumperkTJ Šumperk 44:42.10
Karel MituraKarel Mitura 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná DNP
Celkem 14 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.41 7.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 16.82 5.00
3 Jana TruksováJana Truksová 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.17 4.00
4 Dominika HaráskováDominika Harásková 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.26 3.00
MB Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 21.70
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.18 11.00
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.17 9.00
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.24 8.00
4 Jakub SikoraJakub Sikora 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.20 7.00
MB Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 15.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert PudaRobert Puda 91 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 17.67 6.00
2 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.06 5.00
3 Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18.44 4.00
4 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 18.46 3.00
5 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 21.20 2.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 60.91 11.00
2 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.16 9.00
3 Ondřej SikoraOndřej Sikora 94 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 64.72 7.00
4 Jakub SikoraJakub Sikora 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 66.19 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 63.62 8.00
2 Jakub HolekJakub Holek 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 65.53 6.00
3 Adam ZadubanAdam Zaduban 95 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 65.98 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 68.20 3.00
2 Jakub VedraJakub Vedra 95 SK HraniceSK Hranice 70.18 2.00
3 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 76.65 1.00
MB Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 74.74
Jakub SikoraJakub Sikora 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 68.24 7.00
2 Dominika HaráskováDominika Harásková 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 81.16 5.00
3 Zuzana HrinováZuzana Hrinová 86 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 81.65 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brtník,Teplý,Zapletal,Zeman Brtník,Teplý,Zapletal,Zeman AK OlomoucAK Olomouc 46.41 9.00
2 Peperník,Řihák,Podjukl,Dostál Peperník,Řihák,Podjukl,Dostál SK HraniceSK Hranice 47.75 7.00
3 A. Kotzmann,Timko,Dolníček,Hedrich A. Kotzmann,Timko,Dolníček,Hedrich TJ ŠumperkTJ Šumperk 47.76 6.00
4 Broda,Puda,Waldhauser,Gulec Broda,Puda,Waldhauser,Gulec TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 48.46 5.00
5 Babiš,Belák,Cepek,Kijanica Babiš,Belák,Cepek,Kijanica Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 50.04 4.00
6 Sajdok,Bystrianský,Sabela,Urbaczka Sajdok,Bystrianský,Sabela,Urbaczka TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.65 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dedek,Gold,Blažek,Fiala Dedek,Gold,Blažek,Fiala Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 45.85 11.00
2 Sikora,Molin,Witoszek,Ivan Sikora,Molin,Witoszek,Ivan TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 46.52 8.00
3 ŠangalaM+J,Zaduban,Holý ŠangalaM+J,Zaduban,Holý TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 50.48 3.00
4 Ryšavý,Smička,Večeřa,Poruba Ryšavý,Smička,Večeřa,Poruba AK OlomoucAK Olomouc 51.32 1.00
Krejčí,SikoraJ.ml,Puczok,Vita Krejčí,SikoraJ.ml,Puczok,Vita TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Štolcv,Veselý, Křivohlávek,Jílek Štolcv,Veselý, Křivohlávek,Jílek TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy

(so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudečková,Peluhová,Hojgrová,Dobová Hudečková,Peluhová,Hojgrová,Dobová TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.00 7.00
2 Horňáčková,Kubíková,Ledvoňová,Ondrušová Horňáčková,Kubíková,Ledvoňová,Ondrušová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.40 5.00
3 Klepáčová,Krtková,Rašková,BenčováH Klepáčová,Krtková,Rašková,BenčováH TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 53.93 4.00
4 Sýkorová,Vlčková,Kublová,Vongová Sýkorová,Vlčková,Kublová,Vongová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.01 3.00
5 Kociánová,Vaiglová,Úlehlová,Doubravová Kociánová,Vaiglová,Úlehlová,Doubravová SK HraniceSK Hranice 57.30 2.00
Harásková,Truksová,Kohoutová,Schlemrová Harásková,Truksová,Kohoutová,Schlemrová TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.89 11.00
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.80 9.00
3= Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.75 7
3= Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.75 7
Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 1.75 7
6= Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.75 4.50
6= Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 1.75 4.50
8= Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.70 2.50
8= Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.70 2.50
10= Robert PudaRobert Puda
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
91 1.70 0.50
10= Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 1.70 0.50
12 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 1.70
13 Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 1.70
14 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.65
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 1.57 7
2= Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.46 3.50
2= Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.46 3.50
2= Michaela KociánováMichaela Kociánová
SK HraniceSK Hranice
90 1.46 3.50
2= Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.46 3.50
6 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.46 1
Lenka CenigováLenka Cenigová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
85 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.80 11.00
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.80 9.00
3 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.60 8.00
4 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.40 7.00
5 Martin DopirákMartin Dopirák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 3.20 6.00
6 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 3.00 5.00
7 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.80 4.00
8 Jakub HolekJakub Holek
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
95 2.80 3.00
9 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91
11 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.00 7
2 Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.70 5
3 Jana TruksováJana Truksová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
92 2.50 4
4 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.40 3
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.80 +0.9 m/s 11.00
2 Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
77 6.48 +0.7 m/s 9.00
3 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.47 +1.1 m/s 8.00
4 Michal PorubaMichal Poruba
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.36 +0.3 m/s 7.00
5 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 6.34 +1.1 m/s 6.00
6 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.28 +0.7 m/s 5.00
7 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.27 +0.0 m/s 4.00
8 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 6.16 +0.6 m/s 3.00
9 Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 6.05 +0.6 m/s 2.00
10 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 6.02 +1.3 m/s 1.00
11 Jan WaldhauserJan Waldhauser
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
96 6.02 +0.0 m/s
12 Jindřich VečeraJindřich Večera
AK OlomoucAK Olomouc
95 5.99 -0.1 m/s
13 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.66 +0.5 m/s
14 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.34 +0.9 m/s
15 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.33 +0.8 m/s
16 Daniel CepekDaniel Cepek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.32 -0.2 m/s
17 Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.22 +1.3 m/s
18 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.22 +0.8 m/s
19 David JečmínekDavid Ječmínek
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.00 +1.4 m/s
20 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 4.96 +1.1 m/s
21 Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
95 4.77 +0.6 m/s
22 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 4.76 +1.3 m/s
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 5.50 +1.3 m/s 7
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 5.09 +1.0 m/s 5
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.05 +2.1 m/s 4
4 Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.83 +1.4 m/s 3
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.79 +0.3 m/s 2
6 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.78 +0.6 m/s 1
7 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 4.62 +0.0 m/s
8 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.47 +1.2 m/s
9 Nathalie OndrušováNathalie Ondrušová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.44 -0.1 m/s
10 Lenka CenigováLenka Cenigová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
85 4.44 +0.1 m/s
11 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.41 +0.9 m/s
12 Lucie Dusová Lucie Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.23 +0.7 m/s
13 Michaela KociánováMichaela Kociánová
SK HraniceSK Hranice
90 4.17 +1.3 m/s
MB Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.52 +1.3 m/s
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.64 +1.2 m/s 11.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 13.96 +0.9 m/s 9.00
3 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 13.47 +0.0 m/s 8.00
4 Adam BlažekAdam Blažek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 13.33 +0.9 m/s 7.00
5 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 13.30 -0.2 m/s 6.00
6 Peter SamuelisPeter Samuelis
SK HraniceSK Hranice
90 13.15 +0.0 m/s 5.00
7 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 13.09 +1.0 m/s 4.00
8 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 13.05 +0.6 m/s 3.00
9 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 12.62 +0.6 m/s 2.00
10 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 12.20 +1.3 m/s 1.00
11 Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
95 12.10 +1.1 m/s
12 Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 11.93 +0.3 m/s
MB Ondřej SikoraOndřej Sikora
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
94 0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 11.32 +1.3 m/s 7.00
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 11.19 +1.1 m/s 5.00
3 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 10.69 +0.9 m/s 4.00
MB Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 12.12 +1.1 m/s
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 10.94 7
2 Lenka VavříkováLenka Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
71 10.81 5
3 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 10.32 4
4 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 10.08 3
5 Michaela KociánováMichaela Kociánová
SK HraniceSK Hranice
90 09.85 2
6 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 09.56 1
7 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 09.32
Kateřina SpillerováKateřina Spillerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
80 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 13.68 11.00
2 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 12.95 9.00
3 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 12.07 8.00
4 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 12.05 7.00
5 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 11.66 6.00
6 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 11.50 5.00
7 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 11.42 4.00
8 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 11.15 3.00
9 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 11.04 2.00
10 Michal MaloňMichal Maloň
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
91 10.60 1.00
11 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 10.46
12 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 10.20
Jiří NavrátíkJiří Navrátík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
77 0
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 34.40 7
2 Kateřina SpillerováKateřina Spillerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
80 31.67 5
3 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 30.50 4
4 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 28.40 3
5 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 26.02 2
6 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 22.08 1
7 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 20.14
8 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 20.08
9 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 17.47
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.51 11.00
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 38.51 9.00
3 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 37.94 8.00
4 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 36.66 7.00
5 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
95 33.09 6.00
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 32.27 5.00
7 Tomáš VeselýTomáš Veselý
TJ ŠumperkTJ Šumperk
86 31.90 4.00
8 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 31.67 3.00
9 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 30.48 2.00
10 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.33 1.00
11 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 28.89
12 Michal MaloňMichal Maloň
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
91 28.80
13 Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK OlomoucAK Olomouc
94 27.22
14 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 27.02
15 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 26.25
16 Vojtěch HolýVojtěch Holý
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
93 -
Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 0
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SpillerováKateřina Spillerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
80 35.56 7.00
2 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 33.74 5.00
3 Klára MaštalířováKlára Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
71 27.06 4.00
4 Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 22.02 3.00
5 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 21.66 2.00
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 46.68 11.00
2 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 41.80 9.00
3 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 40.10 8.00
4 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 39.87 7.00
5 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 39.06 6.00
6 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 38.91 5.00
7 Antonín KarasAntonín Karas
TJ ŠumperkTJ Šumperk
51 30.67 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.37 3.00
9 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 19.20 2.00
10 Vojtěch HolýVojtěch Holý
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
93 12.16 1.00
Jakub ŠangalaJakub Šangala
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
90 0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 42.11 7
2 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 31.70 5
3 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 29.06 4
4 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 28.85 3
5 Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 19.22 2
6 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 18.88 1
MB Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 26.75
MB Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková
AK ŠternberkAK Šternberk
96 19.25
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jakub VedraJakub Vedra
SK HraniceSK Hranice
95 43.34
MB Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 40.71
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 57.95 11.00
2 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 55.17 9.00
3 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 53.99 8.00
4 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 49.99 7.00
5 Vojtěch HolýVojtěch Holý
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
93 49.15 6.00
6 Peter SamuelisPeter Samuelis
SK HraniceSK Hranice
90 47.69 5.00
7 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 44.12 4.00
8 Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 41.19 3.00
9 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 38.13 2.00
10 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 36.96 1.00
11 Jakub VedraJakub Vedra
SK HraniceSK Hranice
95 35.96
12 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 32.46
13 Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 31.19
14 Michal KřivaMichal Křiva
SK HraniceSK Hranice
89 31.12
Jiří ŠigutJiří Šigut
SK HraniceSK Hranice
69 DNP
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 DNP
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 237.00
2 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 177.00
3 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 133.00
4 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 117.50
5 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 104.50
6 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 102.00
7 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 034.00
8 SLEOP SLEOP TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 022.00
9 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 021.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 1500 m, 400 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 153.00
2 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 083.00
3 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 072.50
4 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 041.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 200 m, 400 m, 4x100 m
Celkem 4 závodníků