výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink

Kladno (9. - 10. 6. 2012)

60 m - Žáci

(ne, 10.6.2012) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 Czech RepublicCzech Republic 07.43 736
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 Czech RepublicCzech Republic 07.88 595
3 Marek ŠimonMarek Šimon 97 Czech RepublicCzech Republic 08.03 551
4 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 Czech RepublicCzech Republic 08.33 468
5 Filip NódlFilip Nódl 98 Czech RepublicCzech Republic 08.77 357
Zdeněk OličZdeněk Olič 97 Czech RepublicCzech Republic DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 07.71 646
2 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 Czech RepublicCzech Republic 08.38 454
3 Martin DostalMartin Dostal 99 Czech RepublicCzech Republic 08.98 309
4 David HeradDavid Herad 00 Czech RepublicCzech Republic 08.99 306
5 Jan DvořákJan Dvořák 00 Czech RepublicCzech Republic 09.11 280
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 Czech RepublicCzech Republic 09.78 154
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 08.07 827
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 08.19 791
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 Czech RepublicCzech Republic 08.39 732
4 Radka BřehováRadka Břehová 97 Czech RepublicCzech Republic 08.49 704
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 Czech RepublicCzech Republic 08.52 695
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 Czech RepublicCzech Republic 09.18 521
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 Czech RepublicCzech Republic 08.82 613
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 Czech RepublicCzech Republic 08.85 605
3 Nikola NovotnáNikola Novotná 99 Czech RepublicCzech Republic 08.88 597
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 Czech RepublicCzech Republic 08.97 574
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 00 Czech RepublicCzech Republic 09.13 533
6 Noemi KrascenitsováNoemi Krascenitsová 99 Czech RepublicCzech Republic 09.33 484
7 Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 Czech RepublicCzech Republic 10.54 235
8 Natálie BernardováNatálie Bernardová 01 Czech RepublicCzech Republic 10.67 213
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.6.2012) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 Czech RepublicCzech Republic 09.05 293
2 Petr HronPetr Hron 02 Czech RepublicCzech Republic 09.21 259
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 Czech RepublicCzech Republic 09.62 181
4 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 Czech RepublicCzech Republic 09.87 140
5 Ondřej MelčOndřej Melč 02 Czech RepublicCzech Republic 10.15 99
6 Antonín ReichlAntonín Reichl 02 Czech RepublicCzech Republic 10.18 95
7 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 Czech RepublicCzech Republic 10.74 35
8 Karel KotelenskýKarel Kotelenský 02 Czech RepublicCzech Republic 10.99 17
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.6.2012) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 Czech RepublicCzech Republic 09.53 438
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 Czech RepublicCzech Republic 09.70 400
3 Allie FormánkováAllie Formánková 01 Czech RepublicCzech Republic 09.71 397
4 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 Czech RepublicCzech Republic 09.81 376
5 Dana LabuťováDana Labuťová 01 Czech RepublicCzech Republic 09.91 355
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 Czech RepublicCzech Republic 10.05 326
7 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 Czech RepublicCzech Republic 10.42 256
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: -4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 11.52 0.166 748
2 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 11.65 0.150 721
3 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 11.74 0.193 703
4 František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic 11.94 0.198 663
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic 12.05 0.166 641
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: -3.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 11.42 0.147 769
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic 11.47 0.141 759
3 Atila Renato SouzaAtila Renato Souza 85 BrazilBrazil 11.57 0.137 738
4 Kévin MayerKévin Mayer 92 FranceFrance 11.59 0.174 734
5 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 11.70 0.158 711
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic 10.99 0.125 863
2 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland 11.23 0.169 810
3 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 11.25 0.151 806
4 Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa 11.29 0.136 797
5 Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand 11.31 0.147 793
6 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic 11.38 0.147 778
7 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 11.39 0.143 776
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 9.6.2012) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard MihanEduard Mihan 89 BelarusBelarus 10.93 0.157 876
2 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands 10.98 0.124 865
3 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan 11.12 0.132 834
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 11.12 0.148 834
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic 11.14 0.120 830
6 Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania 11.15 0.146 827
7 Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic 11.26 0.177 804
8 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 11.77 0.149 697
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard MihanEduard Mihan 89 BelarusBelarus 10.93 0.157 876
2 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands 10.98 0.124 865
3 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic 10.99 0.125 863
4 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan 11.12 0.132 834
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 11.12 0.148 834
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic 11.14 0.120 830
7 Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania 11.15 0.146 827
8 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland 11.23 0.169 810
9 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 11.25 0.151 806
10 Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic 11.26 0.177 804
11 Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa 11.29 0.136 797
12 Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand 11.31 0.147 793
13 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic 11.38 0.147 778
14 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 11.39 0.143 776
15 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 11.42 0.147 769
16 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic 11.47 0.141 759
17 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 11.52 0.166 748
18 Atila Renato SouzaAtila Renato Souza 85 BrazilBrazil 11.57 0.137 738
19 Kévin MayerKévin Mayer 92 FranceFrance 11.59 0.174 734
20 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 11.65 0.150 721
21 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 11.70 0.158 711
22 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 11.74 0.193 703
23 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 11.77 0.149 697
24 František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic 11.94 0.198 663
25 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic 12.05 0.166 641

150 m - Žáci

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 Czech RepublicCzech Republic 17.96 678
2 Matěj FialaMatěj Fiala 98 Czech RepublicCzech Republic 18.42 622
3 Marek ŠimonMarek Šimon 97 Czech RepublicCzech Republic 19.75 475
4 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 Czech RepublicCzech Republic 20.13 436
5 Filip NódlFilip Nódl 98 Czech RepublicCzech Republic 20.90 362
Zdeněk OličZdeněk Olič 97 Czech RepublicCzech Republic DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic 18.68 592
2 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 Czech RepublicCzech Republic 20.51 398
3 Martin DostalMartin Dostal 99 Czech RepublicCzech Republic 21.29 326
4 David HeradDavid Herad 00 Czech RepublicCzech Republic 21.43 314
5 Jan DvořákJan Dvořák 00 Czech RepublicCzech Republic 23.00 191
6 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 Czech RepublicCzech Republic 24.95 78
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně

(ne, 10.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 19.43 844
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic 19.92 786
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 Czech RepublicCzech Republic 20.25 747
4 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 Czech RepublicCzech Republic 20.69 697
5 Radka BřehováRadka Břehová 97 Czech RepublicCzech Republic 21.11 651
6 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 Czech RepublicCzech Republic 22.27 531
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 Czech RepublicCzech Republic 21.47 613
2 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 Czech RepublicCzech Republic 21.53 606
3 Nikola NovotnáNikola Novotná 99 Czech RepublicCzech Republic 21.61 598
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 00 Czech RepublicCzech Republic 21.99 559
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 Czech RepublicCzech Republic 22.04 554
6 Noemi KrascenitsováNoemi Krascenitsová 99 Czech RepublicCzech Republic 23.02 459
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 Czech RepublicCzech Republic 23.06 187
2 Petr HronPetr Hron 02 Czech RepublicCzech Republic 23.82 138
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 Czech RepublicCzech Republic 24.03 126
4 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 Czech RepublicCzech Republic 24.47 102
5 Tomáš UrbanTomáš Urban 01 Czech RepublicCzech Republic 26.86 13
6 Ondřej MelčOndřej Melč 02 Czech RepublicCzech Republic 27.52 2
Celkem 6 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 Czech RepublicCzech Republic 23.27 436
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 Czech RepublicCzech Republic 24.38 341
3 Dana LabuťováDana Labuťová 01 Czech RepublicCzech Republic 24.68 317
4 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 Czech RepublicCzech Republic 25.13 283
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 Czech RepublicCzech Republic 25.36 266
6 Allie FormánkováAllie Formánková 01 Czech RepublicCzech Republic 26.41 194
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: -4.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 26.65 0.268 741
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 26.72 0.166 735
3 Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain 26.85 0.172 724
4 Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland 27.04 0.249 708
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 27.30 0.177 687
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia SB 25.38 0.169 852
2 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 25.69 0.218 824
3 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 26.03 0.188 795
4 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 26.15 0.190 784
5 Lauren FooteLauren Foote 84 AustraliaAustralia 26.46 0.107 757
Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Czech RepublicCzech Republic DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: -1.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic PB 24.77 0.183 908
2 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 25.13 0.171 875
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 25.37 0.197 853
4 Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece 26.31 0.136 770
5 Amandine ConstantinAmandine Constantin 84 FranceFrance 27.31 0.176 686
Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier 86 FranceFrance DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.6.2012) Vítr: -3.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 25.15 0.225 873
2 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 25.38 0.203 852
3 Jana KorešováJana Korešová 81 Czech RepublicCzech Republic 25.40 0.160 850
4 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 25.98 0.182 799
5 Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain 26.00 0.183 797
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 9.6.2012) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain 23.88 0.182 992
2 Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain 24.76 0.159 909
3 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 24.87 0.272 899
4 Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica 25.20 0.243 869
5 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 25.44 0.176 847
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain 23.88 0.182 992
2 Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain 24.76 0.159 909
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic PB 24.77 0.183 908
4 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 24.87 0.272 899
5 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 25.13 0.171 875
6 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 25.15 0.225 873
7 Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica 25.20 0.243 869
8 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 25.37 0.197 853
9 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 25.38 0.203 852
10 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia SB 25.38 0.169 852
11 Jana KorešováJana Korešová 81 Czech RepublicCzech Republic 25.40 0.160 850
12 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 25.44 0.176 847
13 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 25.69 0.218 824
14 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 25.98 0.182 799
15 Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain 26.00 0.183 797
16 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 26.03 0.188 795
17 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 26.15 0.190 784
18 Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece 26.31 0.136 770
19 Lauren FooteLauren Foote 84 AustraliaAustralia 26.46 0.107 757
20 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 26.65 0.268 741
21 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 26.72 0.166 735
22 Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain 26.85 0.172 724
23 Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland 27.04 0.249 708
24 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 27.30 0.177 687
25 Amandine ConstantinAmandine Constantin 84 FranceFrance 27.31 0.176 686
Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Czech RepublicCzech Republic DNP
Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier 86 FranceFrance DNP

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 50.76 0.228 780
2 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 51.72 0.271 737
3 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 52.37 0.281 709
4 František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic 53.15 0.225 675
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic 53.72 0.194 651
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic 49.92 0.275 818
2 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 50.89 0.296 774
3 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 51.05 0.239 767
4 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic SB 51.14 0.208 763
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 51.62 0.174 741
6 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 52.34 0.173 710
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania SB 48.78 0.165 872
2 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic PB 48.93 0.210 865
3 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland SB 49.16 0.126 854
4 Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand SB 49.83 0.249 822
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic 50.36 0.263 798
Atila Renato SouzaAtila Renato Souza 85 BrazilBrazil DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 9.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands 47.78 0.184 920
2 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan SB 48.86 0.153 868
3 Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa 48.90 0.205 866
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 49.55 0.208 835
5 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 50.20 0.249 805
6 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic 50.49 0.286 792
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands 47.78 0.184 920
2 Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania SB 48.78 0.165 872
3 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan SB 48.86 0.153 868
4 Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa 48.90 0.205 866
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic PB 48.93 0.210 865
6 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland SB 49.16 0.126 854
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 49.55 0.208 835
8 Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand SB 49.83 0.249 822
9 Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic 49.92 0.275 818
10 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 50.20 0.249 805
11 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic 50.36 0.263 798
12 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic 50.49 0.286 792
13 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 50.76 0.228 780
14 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 50.89 0.296 774
15 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 51.05 0.239 767
16 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic SB 51.14 0.208 763
17 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 51.62 0.174 741
18 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 51.72 0.271 737
19 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 52.34 0.173 710
20 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 52.37 0.281 709
21 František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic 53.15 0.225 675
22 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic 53.72 0.194 651
Atila Renato SouzaAtila Renato Souza 85 BrazilBrazil DNP

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 2:17.03 864
2 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 2:20.20 821
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 2:20.38 818
4 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 2:20.88 812
5 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 2:23.83 772
6 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 2:25.80 746
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 2:33.03 655
Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland DNF
Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain DNP
Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece DNP
Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain DNP
Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica DNP
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 2:13.82 909
2 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 2:14.38 902
3 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain 2:14.56 899
4 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 2:15.26 889
5 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 2:15.39 887
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 2:16.28 875
7 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 2:18.39 846
8 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 2:22.45 791
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic DNP
Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain DNP
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 2:13.82 909
2 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 2:14.38 902
3 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain 2:14.56 899
4 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 2:15.26 889
5 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 2:15.39 887
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 2:16.28 875
7 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 2:17.03 864
8 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 2:18.39 846
9 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 2:20.20 821
10 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 2:20.38 818
11 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 2:20.88 812
12 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 2:22.45 791
13 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 2:23.83 772
14 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 2:25.80 746
15 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 2:33.03 655
Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland DNF
Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain DNP
Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece DNP
Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain DNP
Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica DNP
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic DNP
Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain DNP

1500 m - Muži

(ne, 10.6.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 4:30.99 738
2 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland 4:37.12 699
3 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands 4:37.93 693
4 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic 4:43.44 659
5 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 4:43.81 656
6 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic 4:44.86 650
7 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan 4:45.52 646
8 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 4:46.68 639
9 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 4:51.00 613
10 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic 4:57.87 572
11 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 4:58.23 570
12 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 5:00.47 557
13 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 5:05.61 528
14 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 5:08.11 514
Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania DNP
Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic DNP
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic DNP
Celkem 17 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 9.6.2012) Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 14.61 0.154 894
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 14.73 0.172 878
3 Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain 14.80 0.122 868
4 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 14.96 0.190 847
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 15.07 0.178 832
6 Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Czech RepublicCzech Republic 15.75 0.131 745
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 9.6.2012) Vítr: -2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia SB 14.49 0.141 910
2 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 14.57 0.179 899
3 Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland 14.60 0.200 895
4 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 14.60 0.148 895
5 Lauren FooteLauren Foote 84 AustraliaAustralia 14.70 0.136 882
6 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 14.73 0.173 878
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 9.6.2012) Vítr: -2.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain PB 13.62 0.177 1033
2 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 13.95 0.176 985
3 Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier 86 FranceFrance 14.06 0.159 970
4 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 14.10 0.167 964
5 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 14.10 0.201 964
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic PB 14.11 0.150 963
7 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 14.16 0.145 956
8 Amandine ConstantinAmandine Constantin 84 FranceFrance 14.72 0.145 879
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 9.6.2012) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Francesca DoveriFrancesca Doveri 82 ItalyItaly 13.57 0.084 1040
2 Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain 13.60 0.140 1036
3 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 13.93 0.154 988
4 Jana KorešováJana Korešová 81 Czech RepublicCzech Republic 13.94 0.036 987
5 Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica 14.09 0.276 966
6 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 14.10 0.173 964
7 Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece 14.25 0.191 943
8 Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain 14.35 0.148 929
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Francesca DoveriFrancesca Doveri 82 ItalyItaly 13.57 0.084 1040
2 Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain 13.60 0.140 1036
3 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain PB 13.62 0.177 1033
4 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 13.93 0.154 988
5 Jana KorešováJana Korešová 81 Czech RepublicCzech Republic 13.94 0.036 987
6 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 13.95 0.176 985
7 Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier 86 FranceFrance 14.06 0.159 970
8 Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica 14.09 0.276 966
9 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 14.10 0.173 964
10 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 14.10 0.167 964
11 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 14.10 0.201 964
12 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic PB 14.11 0.150 963
13 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 14.16 0.145 956
14 Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece 14.25 0.191 943
15 Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain 14.35 0.148 929
16 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia SB 14.49 0.141 910
17 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 14.57 0.179 899
18 Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland 14.60 0.200 895
19 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 14.60 0.148 895
20 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 14.61 0.154 894
21 Lauren FooteLauren Foote 84 AustraliaAustralia 14.70 0.136 882
22 Amandine ConstantinAmandine Constantin 84 FranceFrance 14.72 0.145 879
23 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 14.73 0.172 878
24 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 14.73 0.173 878
25 Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain 14.80 0.122 868
26 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 14.96 0.190 847
27 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 15.07 0.178 832
28 Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Czech RepublicCzech Republic 15.75 0.131 745

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 10.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic PB 14.86 0.150 867
2 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 15.12 0.161 835
3 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 15.18 0.157 828
4 Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand 15.31 0.150 812
5 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 15.39 0.174 803
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic 15.68 0.136 769
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic 16.07 0.166 725
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland PB 14.49 0.176 912
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 14.67 0.120 890
3 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 14.85 0.161 868
4 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 14.87 0.164 865
5 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 14.88 0.140 864
6 František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic 14.95 0.165 856
7 Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic 14.95 0.132 856
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.6.2012) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands PB 14.09 0.115 963
2 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan SB 14.26 0.143 941
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 14.29 0.140 937
4 Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania 14.34 0.139 931
5 Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa 14.41 0.161 922
6 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic SB 14.61 0.153 897
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic 14.65 0.161 892
8 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 14.90 0.153 862
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands PB 14.09 0.115 963
2 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan SB 14.26 0.143 941
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 14.29 0.140 937
4 Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania 14.34 0.139 931
5 Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa 14.41 0.161 922
6 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland PB 14.49 0.176 912
7 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic SB 14.61 0.153 897
8 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic 14.65 0.161 892
9 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 14.67 0.120 890
10 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 14.85 0.161 868
11 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic PB 14.86 0.150 867
12 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 14.87 0.164 865
13 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 14.88 0.140 864
14 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 14.90 0.153 862
15 František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic 14.95 0.165 856
16 Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic 14.95 0.132 856
17 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 15.12 0.161 835
18 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 15.18 0.157 828
19 Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand 15.31 0.150 812
20 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland 15.39 0.174 803
21 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic 15.68 0.136 769
22 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic 16.07 0.166 725

Skok vysoký - Muži

Muži A (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.771.801.831.861.891.921.951.982.012.042.07 Body
1 Dimitry KarpovDimitry Karpov
KazakhstanKazakhstan
81 SB 2.04 ----O-OOXOOXXX 840
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 2.04 ----O-OOOXOXXX 840
3 Einar LarussonEinar Larusson
IcelandIceland
90 PB 2.04 ----O-OOXOXOXXX 840
4 Roman ŠebrleRoman Šebrle
Czech RepublicCzech Republic
74 2.01 -----XO-OXXOXXX 813
5 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 1.98 --XO-O-OOXXX 785
6 Darius DraudvilaDarius Draudvila
LithuaniaLithuania
83 1.98 --O-OXXOOXXOXX--- 785
7= Ben HazellBen Hazell
Great BritainGreat Britain
84 1.95 --OOOOOXXX 758
7= William FrullaniWilliam Frullani
ItalyItaly
79 1.95 ---O-OOXXX 758
9= Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
82 1.92 ---O-O----- 731
9= Adam NejedlýAdam Nejedlý
Czech RepublicCzech Republic
88 1.92 --O-OOXXX 731
11 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
91 1.92 --O-XOOXXX 731
12 Ali KameAli Kame
MadagaskarMadagaskar
84 1.92 -XO-OXOOXXX 731
Kévin MayerKévin Mayer
FranceFrance
92 DNP
Atila Renato SouzaAtila Renato Souza
BrazilBrazil
85 NM
Celkem 14 závodníků
Muži B (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.711.741.771.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 František StaněkFrantišek Staněk
Czech RepublicCzech Republic
87 1.98 -----OXXOXXOXOXXOXXX 785
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
Czech RepublicCzech Republic
90 SB 1.92 ---OOOOOXXX 731
3 Edward DunfordEdward Dunford
Great BritainGreat Britain
84 SB 1.92 ---OOOXOXOXXX 731
4 Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
84 1.89 ---OOXOOXXX 705
5= Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
80 1.86 ----OOXXX 679
5= Pelle RietveldPelle Rietveld
NetherlandsNetherlands
85 SB 1.86 ---OOOXXX 679
7 Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 1.86 ---XOOOXXX 679
8 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
Czech RepublicCzech Republic
91 1.86 ---OXXOOXXX 679
9 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 1.83 --OOXXOXXX 653
10 Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
86 1.80 OOOXOXXX 627
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 Body
1 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk
PolandPoland
90 1.89 -----O-O-OXOXXX 1093
2= Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson
Great BritainGreat Britain
93 PB 1.86 ----OOOOOXOXXX 1054
2= Yana MaksimavaYana Maksimava
BelarusBelarus
89 1.86 -----OOOOXOXXX 1054
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 1.83 ----OOXOOXOXXX 1016
5 Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier
FranceFrance
86 1.74 ----OOXXX 903
6= Peaches RoachPeaches Roach
JamaicaJamaica
84 1.74 --OOXOXOXXX 903
6= Mari KlaupMari Klaup
EstoniaEstonia
90 1.74 -OOOXOXOXXX 903
8 Kateřina CachováKateřina Cachová
Czech RepublicCzech Republic
90 1.71 --OXOOXXX 867
9 Lauren FooteLauren Foote
AustraliaAustralia
84 1.71 --O-XOXXX 867
10 Karolina KedziaKarolina Kedzia
PolandPoland
90 1.68 OOXOOXXX 830
11 Grace ClementsGrace Clements
Great BritainGreat Britain
84 1.68 OOOXXOXXX 830
Celkem 11 závodníků
Ženy B (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.531.561.591.621.651.681.711.741.77 Body
1 Ellinore HallinEllinore Hallin
SwedenSweden
87 1.74 -OOOOOOOXOXXX 903
2 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 1.74 ---OOOXXOOXXOXXX 903
3 Judit NagyJudit Nagy
RomaniaRomania
89 1.68 --O-OXOOXXX 830
4= Kateřina VodováKateřina Vodová
Czech RepublicCzech Republic
91 1.68 --OOXOXOOXXX 830
4= Markéta MalarikováMarkéta Malariková
Czech RepublicCzech Republic
88 1.68 -OOXOOXOOXXX 830
6= Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 1.65 ---OOOXXX 795
6= Francesca DoveriFrancesca Doveri
ItalyItaly
82 1.65 ---OOOXXX 795
6= Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van
NetherlandsNetherlands
82 1.65 ---OOOXXX 795
9 Jana KorešováJana Korešová
Czech RepublicCzech Republic
81 1.65 --OOXOXXOXXX 795
10= Louise HazelLouise Hazel
Great BritainGreat Britain
85 1.65 --XOXOOXXOXXX 795
10= Myrte GoorMyrte Goor
NetherlandsNetherlands
89 1.65 -OOOXXOXXOXXX 795
12 Phyllis AgboPhyllis Agbo
Great BritainGreat Britain
85 1.62 --OXOOXXX 759
13 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 1.62 ---OXOXXX 759
14= Alicja SakowiczAlicja Sakowicz
PolandPoland
88 1.62 --XOOXOXXX 759
14= Amandine ConstantinAmandine Constantin
FranceFrance
84 1.62 O-OXOXOXXX 759
16 Sofia IfadídouSofia Ifadídou
GreeceGreece
85 1.62 --OOXXOXXX 759
17 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 1.62 -XOXOOXXOXXX 759
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Muži

Muži A (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.174.274.374.474.574.674.774.874.975.07 Body
1 Pelle RietveldPelle Rietveld
NetherlandsNetherlands
85 PB 4.97 -----O-XOOXXX 901
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 PB 4.87 --O-OOOOXXX 871
3 Roman ŠebrleRoman Šebrle
Czech RepublicCzech Republic
74 4.77 --O-OOOXXX 840
4= František StaněkFrantišek Staněk
Czech RepublicCzech Republic
87 4.77 ----O-XO-X- 840
4= Einar LarussonEinar Larusson
IcelandIceland
90 4.77 -OOOOOXOXXX 840
6 Dimitry KarpovDimitry Karpov
KazakhstanKazakhstan
81 4.77 ----XXO-XO-XXX 840
7 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
Czech RepublicCzech Republic
90 4.57 OXOOXOXOXXX 781
8 Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 4.47 ---O-XXX 751
9= Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
86 4.27 -O-XXX 693
9= Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
84 4.27 -O-XXX 693
Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
80 NM
Celkem 11 závodníků
Muži B (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.873.974.074.174.274.374.47 Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
91 4.37 ---OXXOXOXXX 722
2= Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 4.27 ----OXXX 693
2= William FrullaniWilliam Frullani
ItalyItaly
79 4.27 ----O-XXX 693
4 Edward DunfordEdward Dunford
Great BritainGreat Britain
84 4.27 -OXOOOXXX 693
5 Ali KameAli Kame
MadagaskarMadagaskar
84 4.27 --XOXOOXXX 693
6 Ben HazellBen Hazell
Great BritainGreat Britain
84 4.27 --OOXXOXXX 693
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
Czech RepublicCzech Republic
91 3.87 O-XXX 581
Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 DNP
Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
82 DNP
Adam NejedlýAdam Nejedlý
Czech RepublicCzech Republic
88 DNP
Darius DraudvilaDarius Draudvila
LithuaniaLithuania
83 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

Muži A (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman ŠebrleRoman Šebrle
Czech RepublicCzech Republic
74 SB 7.49 +2.8 m/s 7.35 +1.5 m/s 7.40+3.47.35+1.57.49+2.87.49 932
2 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
82 7.39 +2.9 m/s 7.39+2.96.33+2.17.29+2.77.39 908
3 Kévin MayerKévin Mayer
FranceFrance
92 7.39 +1.0 m/s X7.39+1.0X7.39 908
4 Einar LarussonEinar Larusson
IcelandIceland
90 PB 7.35 +1.6 m/s 7.35+1.6XX7.35 898
5 Ali KameAli Kame
MadagaskarMadagaskar
84 7.23 +2.2 m/s 6.66 +1.4 m/s 7.23+2.26.66+1.4X7.23 869
6 Pelle RietveldPelle Rietveld
NetherlandsNetherlands
85 7.19 +1.1 m/s 7.19+1.67.19+1.17.07+0.27.19 859
7 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 7.18 +1.7 m/s 7.00-0.27.18+1.77.16+2.97.18 857
8 Darius DraudvilaDarius Draudvila
LithuaniaLithuania
83 7.17 +3.3 m/s 7.10 +1.7 m/s 7.04+0.47.17+3.37.10+1.77.17 854
9 Dimitry KarpovDimitry Karpov
KazakhstanKazakhstan
81 7.14 +4.0 m/s 7.07 +1.4 m/s 7.07+1.47.02+0.27.14+4.07.14 847
10 Atila Renato SouzaAtila Renato Souza
BrazilBrazil
85 7.08 +2.3 m/s 7.08+2.3XX7.08 833
11 William FrullaniWilliam Frullani
ItalyItaly
79 7.02 +3.3 m/s 6.96+3.6X7.02+3.37.02 818
12 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
80 6.89 +0.9 m/s 6.89+0.96.75+3.2X6.89 788
13 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 6.66 +2.5 m/s 6.59 +0.8 m/s 6.59+1.46.66+2.56.59+0.86.66 734
Eduard MihanEduard Mihan
BelarusBelarus
89 DNP
Celkem 14 závodníků
Muži B (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
84 SB 7.19 +3.4 m/s X7.19+3.47.04+2.47.19 859
2 Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
86 SB 7.08 +1.6 m/s 6.89+1.77.08+1.66.92+2.17.08 833
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý
Czech RepublicCzech Republic
88 7.02 +4.0 m/s 6.88+2.17.02+4.0X7.02 818
4 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 SB 6.98 +0.7 m/s 6.98+0.76.88+0.96.82+0.66.98 809
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
Czech RepublicCzech Republic
90 6.93 +2.1 m/s XX6.93+2.16.93 797
6 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
91 6.88 +1.8 m/s 6.84+0.86.69+0.56.88+1.86.88 785
7 František StaněkFrantišek Staněk
Czech RepublicCzech Republic
87 6.80 +3.3 m/s 6.44 +0.4 m/s 6.44+0.45.97+1.26.80+3.36.80 767
8 Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 6.75 +3.8 m/s 6.52 +1.4 m/s 6.75+3.86.72+3.66.52+1.46.75 755
9 Ben HazellBen Hazell
Great BritainGreat Britain
84 6.63 +0.2 m/s 6.34+2.1X6.63+0.26.63 727
10 Edward DunfordEdward Dunford
Great BritainGreat Britain
84 6.60 +2.8 m/s XX6.60+2.86.60 720
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
Czech RepublicCzech Republic
91 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Jiří FeigelJiří Feigel 97 Czech RepublicCzech Republic
Matěj FialaMatěj Fiala 98 Czech RepublicCzech Republic
Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 Czech RepublicCzech Republic
Filip NódlFilip Nódl 98 Czech RepublicCzech Republic
Zdeněk OličZdeněk Olič 97 Czech RepublicCzech Republic
Marek ŠimonMarek Šimon 97 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2012) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Martin DostalMartin Dostal 99 Czech RepublicCzech Republic
Jan DvořákJan Dvořák 00 Czech RepublicCzech Republic
David HeradDavid Herad 00 Czech RepublicCzech Republic
Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 Czech RepublicCzech Republic
Matěj KrsekMatěj Krsek 00 Czech RepublicCzech Republic
Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

Ženy A (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson
Great BritainGreat Britain
93 6.41 +0.6 m/s 6.20-0.16.41+0.6X6.41 978
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 SB 6.25 -0.4 m/s 6.08+1.26.14-0.36.25-0.46.25 927
3 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk
PolandPoland
90 6.17 +1.0 m/s 6.17+1.06.12-0.16.11+0.36.17 902
4 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 5.95 +1.1 m/s 5.86+1.2X5.95+1.15.95 834
5 Kateřina CachováKateřina Cachová
Czech RepublicCzech Republic
90 5.95 +1.2 m/s 5.71-0.55.73+0.05.95+1.25.95 834
6 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 5.94 +0.4 m/s 5.79+0.85.72-0.35.94+0.45.94 831
7 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van
NetherlandsNetherlands
82 5.87 +0.5 m/s 5.86-0.75.80+0.45.87+0.55.87 810
8 Judit NagyJudit Nagy
RomaniaRomania
89 5.86 -0.7 m/s 5.70+0.65.73-1.65.86-0.75.86 807
9 Louise HazelLouise Hazel
Great BritainGreat Britain
85 5.76 +0.1 m/s 5.45+0.15.76+0.15.75-0.75.76 777
10 Sofia IfadídouSofia Ifadídou
GreeceGreece
85 5.67 -1.6 m/s X5.67-1.65.62+0.45.67 750
11 Phyllis AgboPhyllis Agbo
Great BritainGreat Britain
85 4.80 +0.4 m/s XX4.80+0.44.80 506
Jana KorešováJana Korešová
Czech RepublicCzech Republic
81 DNP
Celkem 12 závodníků
Ženy B (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Yana MaksimavaYana Maksimava
BelarusBelarus
89 PB 6.02 +0.6 m/s X6.02+0.6X6.02 856
2 Ellinore HallinEllinore Hallin
SwedenSweden
87 PB 5.81 +0.0 m/s 5.70-0.85.81+0.0X5.81 792
3 Myrte GoorMyrte Goor
NetherlandsNetherlands
89 PB 5.64 -0.5 m/s 5.64-0.55.42+0.2X5.64 741
4 Grace ClementsGrace Clements
Great BritainGreat Britain
84 5.60 -0.1 m/s X5.60-0.1X5.60 729
5 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
Czech RepublicCzech Republic
88 5.56 -0.9 m/s XX5.56-0.95.56 717
6 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 5.55 -0.4 m/s 5.55-0.4XX5.55 715
7 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz
PolandPoland
88 5.34 +0.2 m/s 5.25-0.65.34+0.25.26-0.35.34 654
8 Mari KlaupMari Klaup
EstoniaEstonia
90 5.18 -0.4 m/s 5.18-0.4XX5.18 609
9 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 5.13 -0.5 m/s 5.13-0.5XX5.13 595
10 Peaches RoachPeaches Roach
JamaicaJamaica
84 4.84 +0.2 m/s 4.79-0.64.84+0.24.82+0.44.84 516
Lauren FooteLauren Foote
AustraliaAustralia
84 DNP
Amandine ConstantinAmandine Constantin
FranceFrance
84 DNP
Karolina KedziaKarolina Kedzia
PolandPoland
90 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Kateřina BártováKateřina Bártová 97 Czech RepublicCzech Republic
Radka BřehováRadka Břehová 97 Czech RepublicCzech Republic
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 Czech RepublicCzech Republic
Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 Czech RepublicCzech Republic
Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2012) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Natálie BernardováNatálie Bernardová 01 Czech RepublicCzech Republic
Adéla BernardováAdéla Bernardová 01 Czech RepublicCzech Republic
Denisa ChocholováDenisa Chocholová 00 Czech RepublicCzech Republic
Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 Czech RepublicCzech Republic
Noemi KrascenitsováNoemi Krascenitsová 99 Czech RepublicCzech Republic
Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 Czech RepublicCzech Republic
Nikola NovotnáNikola Novotná 99 Czech RepublicCzech Republic
Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 10.6.2012) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Tomáš HomolkaTomáš Homolka 02 Czech RepublicCzech Republic
Petr HronPetr Hron 02 Czech RepublicCzech Republic
Karel KotelenskýKarel Kotelenský 02 Czech RepublicCzech Republic
Aleš KučeraAleš Kučera 01 Czech RepublicCzech Republic
Ondřej MelčOndřej Melč 02 Czech RepublicCzech Republic
Antonín ReichlAntonín Reichl 02 Czech RepublicCzech Republic
Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 Czech RepublicCzech Republic
Tomáš UrbanTomáš Urban 01 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 10.6.2012) Excel Přihlášky Výsledky
Pořadí Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Allie FormánkováAllie Formánková 01 Czech RepublicCzech Republic
Adéla KupkováAdéla Kupková 01 Czech RepublicCzech Republic
Dana LabuťováDana Labuťová 01 Czech RepublicCzech Republic
Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 Czech RepublicCzech Republic
Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 Czech RepublicCzech Republic
Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 Czech RepublicCzech Republic
Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

Ženy A (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolina KedziaKarolina Kedzia
PolandPoland
90 PB 12.53 11.6311.7612.5312.53 696
2 Judit NagyJudit Nagy
RomaniaRomania
89 12.20 12.2011.8811.9812.20 674
3 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz
PolandPoland
88 12.10 11.51X12.1012.10 668
4 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson
Great BritainGreat Britain
93 PB 11.83 X11.8311.7411.83 650
5 Kateřina VodováKateřina Vodová
Czech RepublicCzech Republic
91 SB 11.54 10.1210.5111.5411.54 631
6 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 11.49 10.9011.0311.4911.49 627
7 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk
PolandPoland
90 PB 11.28 10.9310.8811.2811.28 614
8 Mari KlaupMari Klaup
EstoniaEstonia
90 11.21 X10.8611.2111.21 609
9 Peaches RoachPeaches Roach
JamaicaJamaica
84 10.82 10.8209.4110.5010.82 583
10 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 10.51 10.1209.9710.5110.51 563
11 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
Czech RepublicCzech Republic
88 10.36 09.8810.3609.8110.36 553
12 Amandine ConstantinAmandine Constantin
FranceFrance
84 10.34 09.9110.1010.3410.34 552
13 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 10.11 XX10.1110.11 537
14 Jana KorešováJana Korešová
Czech RepublicCzech Republic
81 09.23 08.5409.1109.2309.23 479
Celkem 14 závodníků
Ženy B (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Yana MaksimavaYana Maksimava
BelarusBelarus
89 14.26 14.17X14.2614.26 811
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 14.17 14.1713.74X14.17 805
3 Ellinore HallinEllinore Hallin
SwedenSweden
87 SB 14.02 13.3812.6314.0214.02 795
4 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van
NetherlandsNetherlands
82 SB 13.59 11.2613.59X13.59 767
5 Phyllis AgboPhyllis Agbo
Great BritainGreat Britain
85 SB 13.56 13.5612.7512.9613.56 765
6 Sofia IfadídouSofia Ifadídou
GreeceGreece
85 PB 13.36 13.3613.1113.0113.36 751
7 Myrte GoorMyrte Goor
NetherlandsNetherlands
89 PB 13.30 12.1013.3013.1313.30 747
8 Louise HazelLouise Hazel
Great BritainGreat Britain
85 PB 12.86 11.23X12.8612.86 718
9 Grace ClementsGrace Clements
Great BritainGreat Britain
84 12.81 12.7012.8112.1112.81 715
10 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 12.47 X12.3012.4712.47 692
11 Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier
FranceFrance
86 12.29 12.2112.29X12.29 680
12 Lauren FooteLauren Foote
AustraliaAustralia
84 12.28 11.6512.2812.2212.28 680
13 Kateřina CachováKateřina Cachová
Czech RepublicCzech Republic
90 11.99 11.9911.06X11.99 660
Francesca DoveriFrancesca Doveri
ItalyItaly
82 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

Muži A (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dimitry KarpovDimitry Karpov
KazakhstanKazakhstan
81 16.12 15.8416.12X16.12 859
2 Roman ŠebrleRoman Šebrle
Czech RepublicCzech Republic
74 15.47 15.1115.47X15.47 819
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 PB 15.05 14.8915.05X15.05 793
4 Edward DunfordEdward Dunford
Great BritainGreat Britain
84 14.97 13.5514.97X14.97 788
5 Darius DraudvilaDarius Draudvila
LithuaniaLithuania
83 14.82 14.6014.7414.8214.82 779
6 František StaněkFrantišek Staněk
Czech RepublicCzech Republic
87 14.53 X14.5314.4814.53 761
7 Pelle RietveldPelle Rietveld
NetherlandsNetherlands
85 14.35 13.7013.9114.3514.35 750
8 Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
86 14.25 13.7814.2514.2214.25 744
9 Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 14.23 13.6814.23X14.23 742
10 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
80 13.98 X12.9513.9813.98 727
11 Ben HazellBen Hazell
Great BritainGreat Britain
84 13.76 13.7013.7613.4013.76 714
12 Kévin MayerKévin Mayer
FranceFrance
92 13.64 12.8413.1313.6413.64 706
13 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
82 13.46 13.46XX13.46 695
Celkem 13 závodníků
Muži B (so, 9.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Einar LarussonEinar Larusson
IcelandIceland
90 PB 13.99 13.9913.5413.2713.99 728
2 Atila Renato SouzaAtila Renato Souza
BrazilBrazil
85 13.95 13.9513.8313.7413.95 725
3 William FrullaniWilliam Frullani
ItalyItaly
79 13.77 12.5513.77X13.77 714
4 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 PB 13.68 13.3713.4613.6813.68 709
5 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
91 13.07 13.07XX13.07 672
6 Adam NejedlýAdam Nejedlý
Czech RepublicCzech Republic
88 12.90 12.9012.6212.7412.90 661
7 Ali KameAli Kame
MadagaskarMadagaskar
84 12.86 12.43X12.8612.86 659
8 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 12.34 12.33X12.3412.34 627
9 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
Czech RepublicCzech Republic
91 PB 12.34 12.3412.24X12.34 627
10 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
Czech RepublicCzech Republic
90 11.90 11.6511.90X11.90 600
11 Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
84 11.84 11.84X11.6811.84 597
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dimitry KarpovDimitry Karpov
KazakhstanKazakhstan
81 SB 51.58 51.58XX51.58 903
2 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
80 45.47 42.5443.7945.4745.47 777
3 Ben HazellBen Hazell
Great BritainGreat Britain
84 44.99 44.1544.99X44.99 767
4 Roman ŠebrleRoman Šebrle
Czech RepublicCzech Republic
74 44.78 43.25X44.7844.78 762
5 Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 42.96 42.9642.83X42.96 725
6 Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
86 42.59 41.7542.4742.5942.59 717
7 Darius DraudvilaDarius Draudvila
LithuaniaLithuania
83 42.39 X42.3942.2942.39 713
8 Pelle RietveldPelle Rietveld
NetherlandsNetherlands
85 PB 41.51 41.5140.35X41.51 695
9 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 40.31 35.3040.31X40.31 671
10 Edward DunfordEdward Dunford
Great BritainGreat Britain
84 39.90 38.6739.9039.6139.90 663
11 Willem CoertzenWillem Coertzen
South AfricaSouth Africa
82 39.29 38.9739.29X39.29 650
12 William FrullaniWilliam Frullani
ItalyItaly
79 39.28 39.1737.1339.2839.28 650
13 Einar LarussonEinar Larusson
IcelandIceland
90 PB 38.74 38.7437.82X38.74 639
14 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
91 38.65 38.65XX38.65 637
15 Ali KameAli Kame
MadagaskarMadagaskar
84 PB 38.47 36.69X38.4738.47 634
16 František StaněkFrantišek Staněk
Czech RepublicCzech Republic
87 37.84 37.8437.3637.6037.84 621
17 Adam NejedlýAdam Nejedlý
Czech RepublicCzech Republic
88 SB 37.25 36.42X37.2537.25 609
18 Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
84 37.16 32.10X37.1637.16 607
19 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 36.96 35.3136.96X36.96 603
20 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
Czech RepublicCzech Republic
91 36.32 36.32XX36.32 590
21 Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek
PolandPoland
91 35.33 X35.33X35.33 570
22 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
Czech RepublicCzech Republic
90 PB 35.26 XX35.2635.26 569
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

Ženy A (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sofia IfadídouSofia Ifadídou
GreeceGreece
85 50.79 50.35X50.7950.79 875
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 SB 46.33 42.5944.8546.3346.33 789
3 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 45.32 40.4945.3241.5745.32 770
4 Louise HazelLouise Hazel
Great BritainGreat Britain
85 SB 42.91 38.9841.1342.9142.91 723
5 Kateřina CachováKateřina Cachová
Czech RepublicCzech Republic
90 40.71 38.0140.2740.7140.71 681
6 Judit NagyJudit Nagy
RomaniaRomania
89 39.13 39.1338.2139.0839.13 651
7 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk
PolandPoland
90 38.94 38.9435.6231.8638.94 647
8 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson
Great BritainGreat Britain
93 PB 38.68 38.6836.2334.7138.68 642
9 Phyllis AgboPhyllis Agbo
Great BritainGreat Britain
85 37.44 37.4435.19X37.44 618
10 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van
NetherlandsNetherlands
82 37.10 35.9337.0737.1037.10 612
11 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková
SlovakiaSlovakia
88 35.64 30.88X35.6435.64 584
Celkem 11 závodníků
Ženy B (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mari KlaupMari Klaup
EstoniaEstonia
90 45.04 40.3945.0444.7145.04 764
2 Karolina KedziaKarolina Kedzia
PolandPoland
90 41.87 39.4239.3341.8741.87 703
3 Yana MaksimavaYana Maksimava
BelarusBelarus
89 41.28 41.0941.1241.2841.28 692
4 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 40.65 33.3836.7840.6540.65 680
5 Grace ClementsGrace Clements
Great BritainGreat Britain
84 38.32 X38.3236.2238.32 635
6 Ellinore HallinEllinore Hallin
SwedenSweden
87 37.95 35.2237.95X37.95 628
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 PB 37.08 35.9937.0834.9737.08 611
8 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
Czech RepublicCzech Republic
88 36.14 33.6232.7036.1436.14 593
9 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz
PolandPoland
88 34.65 X34.6531.4034.65 565
10 Myrte GoorMyrte Goor
NetherlandsNetherlands
89 34.55 32.5432.4334.5534.55 563
11 Peaches RoachPeaches Roach
JamaicaJamaica
84 29.89 29.89X28.4829.89 475
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

Muži A (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman ŠebrleRoman Šebrle
Czech RepublicCzech Republic
74 66.93 59.8266.9364.9466.93 843
2 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 63.86 63.49X63.8663.86 796
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
Czech RepublicCzech Republic
91 PB 61.95 60.3561.95X61.95 767
4 Pelle RietveldPelle Rietveld
NetherlandsNetherlands
85 60.65 57.7560.6560.1060.65 748
5 Michal ŠtefekMichal Štefek
Czech RepublicCzech Republic
91 57.06 X57.0655.3157.06 694
6 Pavel BaarPavel Baar
Czech RepublicCzech Republic
84 56.59 53.8353.5856.5956.59 687
7 Einar LarussonEinar Larusson
IcelandIceland
90 PB 56.03 56.0351.5852.8856.03 678
8 Dimitry KarpovDimitry Karpov
KazakhstanKazakhstan
81 50.45 48.41X50.4550.45 595
František StaněkFrantišek Staněk
Czech RepublicCzech Republic
87 DNP
Scott McLarenScott McLaren
New ZealandNew Zealand
82 DNP
Celkem 10 závodníků
Muži B (ne, 10.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ali KameAli Kame
MadagaskarMadagaskar
84 60.93 60.9358.2158.9660.93 752
2 Ben HazellBen Hazell
Great BritainGreat Britain
84 58.95 51.6058.9558.9458.95 722
3 Guilleme ThierryGuilleme Thierry
MauriciusMauricius
86 58.19 56.0558.1958.0658.19 711
4 Edward DunfordEdward Dunford
Great BritainGreat Britain
84 54.68 52.7449.7654.6854.68 658
5 Roland SchwarzlRoland Schwarzl
AustriaAustria
80 48.10 XX48.1048.10 561
6 William FrullaniWilliam Frullani
ItalyItaly
79 45.66 42.3945.6644.3445.66 525
7 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
Czech RepublicCzech Republic
90 43.22 43.2241.91X43.22 489
8 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
Czech RepublicCzech Republic
91 42.51 X42.51X42.51 479
Darius DraudvilaDarius Draudvila
LithuaniaLithuania
83 NM
Celkem 9 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 6283
2 Katarina Johnson-ThompsonKatarina Johnson-Thompson 93 Great BritainGreat Britain 6248
3 Yana MaksimavaYana Maksimava 89 BelarusBelarus 6103
4 Izabela MikolajczykIzabela Mikolajczyk 90 PolandPoland 5910
5 Ellinore HallinEllinore Hallin 87 SwedenSweden 5801
6 Langen Yvonne VanLangen Yvonne Van 82 NetherlandsNetherlands 5659
7 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5621
8 Judit NagyJudit Nagy 89 RomaniaRomania 5603
9 Lúcia SlaničkováLúcia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 5526
10 Myrte GoorMyrte Goor 89 NetherlandsNetherlands 5503
11 Mari KlaupMari Klaup 90 EstoniaEstonia 5340
12 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 Czech RepublicCzech Republic 5146
13 Alicja SakowiczAlicja Sakowicz 88 PolandPoland 5109
14 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 5046
15 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 4832
16 Karolina KedziaKarolina Kedzia 90 PolandPoland 3832
Amandine ConstantinAmandine Constantin 84 FranceFrance DNF
Kateřina VodováKateřina Vodová 91 Czech RepublicCzech Republic DNF
Grace ClementsGrace Clements 84 Great BritainGreat Britain DNF
Peaches RoachPeaches Roach 84 JamaicaJamaica DNF
Lauren FooteLauren Foote 84 AustraliaAustralia DNF
Jana KorešováJana Korešová 81 Czech RepublicCzech Republic DNF
Phyllis AgboPhyllis Agbo 85 Great BritainGreat Britain DNF
Blandine MaisonnierBlandine Maisonnier 86 FranceFrance DNF
Louise HazelLouise Hazel 85 Great BritainGreat Britain DNF
Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic DNF
Sofia IfadídouSofia Ifadídou 85 GreeceGreece DNF
Francesca DoveriFrancesca Doveri 82 ItalyItaly DNF
Poznámky:
Klučinová E. 6283 (14.11/963-1.83/1016-14.17/805-24.77/908-6.25/927-46.33/789-2:16.28/875)
Johnson-Thompson K. 6248 (13.62/1033-1.86/1054-11.83/650-23.88/992-6.41/978-38.68/642-2:14.56/899)
Maksimava Y. 6103 (14.10/964-1.86/1054-14.26/811-25.69/824-6.02/856-41.28/692-2:14.38/902)
Mikolajczyk I. 5910 (14.10/964-1.89/1093-11.28/614-24.87/899-6.17/902-38.94/647-2:22.45/791)
Hallin E. 5801 (13.95/985-1.74/903-14.02/795-25.38/852-5.81/792-37.95/628-2:18.39/846)
Van L. 5659 (14.10/964-1.65/795-13.59/767-25.44/847-5.87/810-37.10/612-2:17.03/864)
Marcussen I. 5621 (14.73/878-1.62/759-12.47/692-25.98/799-5.95/834-45.32/770-2:15.26/889)
Nagy J. 5603 (14.16/956-1.68/830-12.20/674-25.15/873-5.86/807-39.13/651-2:20.88/812)
Slaničková L. 5526 (14.49/910-1.74/903-10.11/537-25.38/852-5.94/831-35.64/584-2:13.82/909)
Goor M. 5503 (14.60/895-1.65/795-13.30/747-25.13/875-5.64/741-34.55/563-2:15.39/887)
Klaup M. 5340 (14.57/899-1.74/903-11.21/609-26.15/784-5.18/609-45.04/764-2:23.83/772)
Malariková M. 5146 (14.61/894-1.68/830-10.36/553-26.65/741-5.56/717-36.14/593-2:20.38/818)
Sakowicz A. 5109 (14.96/847-1.62/759-12.10/668-26.03/795-5.34/654-34.65/565-2:20.20/821)
Galertová A. 5046 (15.07/832-1.62/759-11.49/627-27.30/687-5.55/715-40.65/680-2:25.80/746)
Hazel L. 4958 (13.60/1036-1.65/795-12.86/718-24.76/909-5.76/777-42.91/723-/)
Cachová K. 4883 (13.93/988-1.71/867-11.99/660-25.37/853-5.95/834-40.71/681-/)
Ifadídou S. 4848 (14.25/943-1.62/759-13.36/751-26.31/770-5.67/750-50.79/875-/)
Komrsková A. 4832 (14.73/878-1.65/795-10.51/563-26.72/735-5.13/595-37.08/611-2:33.03/655)
Clements G. 4501 (14.80/868-1.68/830-12.81/715-26.85/724-5.60/729-38.32/635-/)
Agbo P. 4374 (14.35/929-1.62/759-13.56/765-26.00/797-4.80/506-37.44/618-/)
Roach P. 4312 (14.09/966-1.74/903-10.82/583-25.20/869-4.84/516-29.89/475-/)
Kedzia K. 3832 (14.60/895-1.68/830-12.53/696-27.04/708-/-41.87/703-/)
Foote L. 3186 (14.70/882-1.71/867-12.28/680-26.46/757-/)
Korešová J. 3111 (13.94/987-1.65/795-09.23/479-25.40/850-/)
Constantin A. 2876 (14.72/879-1.62/759-10.34/552-27.31/686-/)
Maisonnier B. 2553 (14.06/970-1.74/903-12.29/680-/)
Vodová K. 2206 (15.75/745-1.68/830-11.54/631-/)
Doveri F. 1835 (13.57/1040-1.65/795-/)
Celkem 28 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dimitry KarpovDimitry Karpov 81 KazakhstanKazakhstan 8173
2 Roman ŠebrleRoman Šebrle 74 Czech RepublicCzech Republic 8097
3 Pelle RietveldPelle Rietveld 85 NetherlandsNetherlands 8073
4 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 Czech RepublicCzech Republic 8044
5 Einar LarussonEinar Larusson 90 IcelandIceland 7898
6 Ali KameAli Kame 84 MadagaskarMadagaskar 7443
7 Ben HazellBen Hazell 84 Great BritainGreat Britain 7431
8 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Czech RepublicCzech Republic 7364
9 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 7255
10 Edward DunfordEdward Dunford 84 Great BritainGreat Britain 7221
11 Guilleme ThierryGuilleme Thierry 86 MauriciusMauricius 7143
12 William FrullaniWilliam Frullani 79 ItalyItaly 7110
13 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 Czech RepublicCzech Republic 7061
14 Roland SchwarzlRoland Schwarzl 80 AustriaAustria 6331
Eduard MihanEduard Mihan 89 BelarusBelarus DNF
Willem CoertzenWillem Coertzen 82 South AfricaSouth Africa DNF
Atila Renato SouzaAtila Renato Souza 85 BrazilBrazil DNF
Scott McLarenScott McLaren 82 New ZealandNew Zealand DNF
Darius DraudvilaDarius Draudvila 83 LithuaniaLithuania DNF
Kévin MayerKévin Mayer 92 FranceFrance DNF
Pawel WiesiolekPawel Wiesiolek 91 PolandPoland DNF
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 Czech RepublicCzech Republic DNF
Pavel BaarPavel Baar 84 Czech RepublicCzech Republic DNF
Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 Czech RepublicCzech Republic DNF
František StaněkFrantišek Staněk 87 Czech RepublicCzech Republic DNF
Celkem 25 závodníků