Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (5. 7. 2012)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.771.821.871.921.951.982.012.042.072.102.132.162,19 Body
1 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 2.04 --OOOOOOXXOXXX 11.00
2 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.01 --OO-XOOOXXX 9.00
3 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 1.98 --OXOXOXOOXXX 8.00
4 Ľubomír ZemanĽubomír Zeman
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.92 -O-XOOXXX 7.00
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK HodonínAK Hodonín
95 1.87 O-OOXXX 6.00
6 Jakub ZapalaJakub Zapala
AK HodonínAK Hodonín
87 1.87 -OOXXOXXX 5.00
7 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.82 OOXXOXXX 4.00
8 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.82 OXXOXXOXXX 3.00
9 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK HodonínAK Hodonín
94 1.77 OXXOXXX 2.00
10 Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 1.72 OXXX 1.00
11 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 1.72 XOXXX
12 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.72 XXOXXX
13 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 XXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.381.431.481.521.561.591.621.651.671.701.731.75 Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.73 XOXXX 11.00
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.73 XOXXX 9.00
3 Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 1.65 XOXXX 8.00
4 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.62 XOXXX 7.00
5 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 1.56 XOXXX 6.00
6 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 1.56 XOXXX 5.00
7 Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.56 XOXXX 4.00
8 Karolína MališováKarolína Mališová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.52 XOXXX 3.00
9 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.52 XOXXX 2.00
10 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 1.48 XOXXX 1.00
11 Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.43 XOXXX
12 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.43 XOXXX
13 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.43 XOXXX
14 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 1.38 XOXXX
15 Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94
16 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
95
17 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93
Celkem 17 závodníků