Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Hodonín (5. 7. 2012)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.68 11.00
2 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 49.86 9.00
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.29 8.00
4 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 50.49 7.00
5 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.62 6.00
6 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.99 5.00
2 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 51.84 3.00
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 52.24 2.00
4 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 52.99 1.00
MB Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 50.49
Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 51.83 4.00
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 53.85
3 Jan KiszkaJan Kiszka 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 54.80
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 55.89
MB NASSER ALYAROBIYNASSER ALYAROBIY 00 OmánOmán 50.34
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 56.17 11.00
2 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.63 9.00
3 Petra JenyšováPetra Jenyšová 91 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 58.82 8.00
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 60.13 6.00
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 61.87 4.00
MB Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 54.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.84 7.00
2 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 61.61 5.00
3 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 62.42 3.00
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 63.07 1.00
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 65.53
MB Iveta PutalováIveta Putalová 88 UK BratislavaUK Bratislava 59.06
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 5.7.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK OlomoucAK Olomouc 62.83 2.00
2 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín 64.69
3 Erika ZapalováErika Zapalová 66 AK HodonínAK Hodonín 64.78
4 Barbora LazarováBarbora Lazarová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.28
5 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 71.01
6 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 83.02
Celkem 6 závodníků