Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (25. 8. 2012)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.14 11.00
2 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 1:58.43 9.00
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.51 8.00
4 Adam KadulaAdam Kadula 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:00.90 7.00
5 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:04.37 6.00
6 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:04.81 5.00
7 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:05.96 4.00
8 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:07.48 3.00
9 Vít PolášekVít Polášek 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:07.99 2.00
MB Jan SadilJan Sadil 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.84
Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNF
Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková 88 AK HodonínAK Hodonín 2:20.15 11.00
2 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:21.30 9.00
3 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:21.86 8.00
4 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.60 7.00
5 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.70 6.00
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:26.99 5.00
7 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:31.52 4.00
8 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:32.94 3.00
9 Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:33.24 2.00
10 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:34.44 1.00
11 Jana JeřábkováJana Jeřábková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:36.27
12 Ludmila PompováLudmila Pompová 98 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:03.84
Celkem 12 závodníků