Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Olomouc (25. 8. 2012)

skok o tyči - Muži

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.81 10.00
1= Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 4.81 10.00
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.71 8.00
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.21 7.00
5 Jan ŠromJan Šrom
AK OlomoucAK Olomouc
93 4.01 6.00
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 4.01 5.00
7 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.81 4.00
8 Jan HolecJan Holec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
82 3.81 3.00
9= Jan GerekJan Gerek
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
96 3.61 1.00
9= Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.61 1.00
9= Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 3.61 1.00
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
MB Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 NM
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 25.8.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK HodonínAK Hodonín
88 3.62 11.00
2 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
82 3.42 9.00
3 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.32 8.00
4 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.07 7.00
5 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 2.92 6.00
6 Michaela VystrčilováMichaela Vystrčilová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
86 2.77 5.00
7 Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 2.77 4.00
8 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.57 3.00
MB Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 3.32
MB Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.07
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 NM
Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 NM
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 NM
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 DNP
Celkem 14 závodníků