Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Tábor (8. 9. 2012)

800 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David Lekuta Rudisha KEN 09.08.2012 London (OP)
WL 1:42.37 Mohammed Aman ETH 06.09.2013 Bruxelles
NR 1:44.84 Lukáš Vydra CZE 12.08.1998 Zürich
Finále (so, 8.9.2012 - 13:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:51.05 9.00
2 Jozef RepčíkJozef Repčík 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11 1:52.05 7.00
3 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:52.30 6.00
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:52.76 5.00
5 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 1:52.87 4.00
6 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 1:53.74 3.00
7 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 1:54.04 2.00
8 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 1:54.19 1.00
9 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 1:54.64 0.00
10 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:54.74 0.00
11 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:58.14
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová TCH 26.07.1983 München
WL 1:56.72 Francine Niyonsaba BDI 01.06.2013 Eugene, OR
NR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová CZE 26.07.1983 München
Finále (so, 8.9.2012 - 13:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucia KlocováLucia Klocová 83 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:05.52 9.00
2 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:06.12 7.00
3 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 2:06.12 6.00
4 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:09.36 5.00
5 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 2:10.66 4.00
6 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:11.40 3.00
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10 2:11.86 2.00
8 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 2:15.20 1.00
9 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9 2:17.49 0.00
10 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 2:23.54 0.00
11 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:23.76
12 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:29.40
Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400229Masná Lenka (OLYPR)58.19
6005454 1:42.12
Celkem 13 závodníků