Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev mužů a žen

Tábor (8. 9. 2012)

400 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.18 Michael Johnson USA 26.08.1999 Sevilla
WL 43.74 LaShawn Merritt USA 13.08.2013 Moskva (Luzhniki)
NR 44.91 Pavel Maslák CZE 04.08.2012 Londýn
Běh 1 (so, 8.9.2012 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.94 0.240 9.00
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.00 0.210 7.00
3 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.10 0.235 6.00
4 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 48.00 0.156 5.00
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.18 0.263 4.00
6 Jozef RepčíkJozef Repčík 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 48.66 0.304 3.00
7 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.67 0.189 2.00
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF 0.290
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 8.9.2012 - 16:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 49.92 0.253 1.00
2 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.76 0.210 0.00
3 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.23 0.194 0.00
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.68 0.281 0.00
5 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.70 0.181 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 46.94 0.240 9.00
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 47.00 0.210 7.00
3 Jan KubistaJan Kubista 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.10 0.235 6.00
4 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 48.00 0.156 5.00
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 48.18 0.263 4.00
6 Jozef RepčíkJozef Repčík 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 48.66 0.304 3.00
7 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 48.67 0.189 2.00
8 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 49.92 0.253 1.00
9 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 AK KroměřížAK Kroměříž 3 50.76 0.210 0.00
10 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 51.23 0.194 0.00
11 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 51.68 0.281 0.00
12 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 51.70 0.181 0.00
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF 0.290

400 m - Ženy (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita Koch GDR 06.10.1985 Canberra
WL 49.33 Amantle Montsho BOT 19.07.2013 Monaco
NR 47.99 Jarmila Kratochvílová CZE 10.08.1983 Helsinki
Běh 1 (so, 8.9.2012 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 55.40 0.234 9.00
2 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 55.60 0.274 7.00
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.58 0.209 6.00
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 58.43 0.313 5.00
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 58.48 0.196 4.00
6 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.15 0.258 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 8.9.2012 - 16:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.14 0.240 3.00
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 59.23 0.261 2.00
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.46 0.176 1.00
4 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.80 0.338 0.00
5 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 60.78 0.252 0.00
6 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 62.11 0.222 0.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 55.40 0.234 9.00
2 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 55.60 0.274 7.00
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.58 0.209 6.00
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 58.43 0.313 5.00
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 58.48 0.196 4.00
6 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.14 0.240 3.00
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 59.23 0.261 2.00
8 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 59.46 0.176 1.00
9 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 59.80 0.338 0.00
10 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 60.15 0.258 0.00
11 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 60.78 0.252 0.00
12 Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 62.11 0.222 0.00