Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový atletický čtyřboj

Havířov (23. - 24. 3. 2012)

skok daleký - Dorostenci

(pá, 23.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.23
2 Jakub KořínekJakub Kořínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 5.85
3 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
96 5.59
4 Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
98 5.40
5 Petr PetrPetr Petr
AK OlomoucAK Olomouc
96 5.30
6 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.27
7 Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 5.22
8 Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 5.17
9 David OpravilDavid Opravil
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 5.13
10 Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.95
11 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.91
12 Daniel ŽemlaDaniel Žemla
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 4.79
13 Filip LatochaFilip Latocha
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.68
14 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4.43
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Žáci

(pá, 23.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HutákDominik Huták
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 5.09
2 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 4.90
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.78
4= Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.60
4= Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.60
6 Josef PflegerJosef Pfleger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.59
7 Jan CapkoJan Capko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.49
8 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.39
9 Petr HavierPetr Havier
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.24
10 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.17
11 Marek ČechMarek Čech
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 4.14
12 Patrik BielikPatrik Bielik
ZŠ TřinecZŠ Třinec
99 3.78
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(pá, 23.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.31
2 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.57
3 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK OlomoucAK Olomouc
97 4.56
4 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 4.55
5= Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.48
5= Nela GřundělováNela Gřundělová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.48
7 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.37
8 Klára FoniokováKlára Fonioková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 4.25
9 Pavlína FalharováPavlína Falharová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 4.24
10 Tereza HalířováTereza Halířová
AC ProstějovAC Prostějov
96 4.02
11 Magdalena HrůzkováMagdalena Hrůzková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 3.83
12 Alena MinářováAlena Minářová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 3.53
13 Nikol GašparováNikol Gašparová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 3.36
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně

(pá, 23.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.58
2 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 4.52
3 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
AC ProstějovAC Prostějov
99 4.44
4 Smith Olivia DluháSmith Olivia Dluhá
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.38
5 Karolína MojeścikováKarolína Mojeściková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 4.29
6= Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.16
6= Barbora KřístkováBarbora Křístková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.16
8= Adéla RaškováAdéla Rašková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
98 3.86
8= Jana NovákováJana Nováková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.86
10 Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
99 3.82
11 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
00 3.76
12 Klára KučováKlára Kučová
ZŠ TřinecZŠ Třinec
99 3.70
13 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3.67
14 Ema CetkovskáEma Cetkovská
AC ProstějovAC Prostějov
99 3.52
Celkem 14 závodníků