T. Kop Cup - Vícebojařské závody pro muže, juniory a mladší žactvo
Praha (25. - 26. 4. 2012)pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2306 | |||||||||||||||
2 | Martin DvořákMartin Dvořák | 99 | ASK Slavia Praha | 1933 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ČernýOndřej Černý | 99 | ASK Slavia Praha | 1522 | |||||||||||||||
4 | Ondřej PřikrylOndřej Přikryl | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 1454 | |||||||||||||||
5 | Jakub KarafiátJakub Karafiát | 99 | ASK Slavia Praha | 1427 | |||||||||||||||
6 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 1378 | |||||||||||||||
7 | Jan HermanJan Herman | 99 | ASK Slavia Praha | 1373 | |||||||||||||||
8 | Jakub Šatoplet Jakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1223 | |||||||||||||||
9 | Tomáš Nejedlík Tomáš Nejedlík | 00 | ASK Slavia Praha | 1162 | |||||||||||||||
10 | Adam VrubelAdam Vrubel | 99 | ASK Slavia Praha | 1124 | |||||||||||||||
11 | Pavel PuchmajerPavel Puchmajer | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1073 | |||||||||||||||
12 | Jan RůžičkaJan Růžička | 99 | ASK Slavia Praha | 1062 | |||||||||||||||
13 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 1033 | |||||||||||||||
14 | Gabriel GallovičGabriel Gallovič | 99 | ASK Slavia Praha | 0986 | |||||||||||||||
15 | Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek | 99 | ASK Slavia Praha | 0961 | |||||||||||||||
16 | Pavel PanýrekPavel Panýrek | 99 | ASK Slavia Praha | 0951 | |||||||||||||||
17 | Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha | 99 | ASK Slavia Praha | 0942 | |||||||||||||||
18 | Václav Krejčí Václav Krejčí | 99 | ASK Slavia Praha | 0908 | |||||||||||||||
19 | Vojtěch KomárekVojtěch Komárek | 00 | ASK Slavia Praha | 0897 | |||||||||||||||
20 | Šimon KofránekŠimon Kofránek | 00 | ASK Slavia Praha | 0869 | |||||||||||||||
21 | Luboš ŠichLuboš Šich | 99 | ASK Slavia Praha | 0860 | |||||||||||||||
22 | Jonáš PalečekJonáš Paleček | 99 | ASK Slavia Praha | 0853 | |||||||||||||||
23 | Josef JanoušJosef Janouš | 00 | ASK Slavia Praha | 0742 | |||||||||||||||
24 | Filip SochorFilip Sochor | 99 | ASK Slavia Praha | 0737 | |||||||||||||||
25 | Kryštof NěmečekKryštof Němeček | 00 | ASK Slavia Praha | 0647 | |||||||||||||||
26 | Václav Hlinka Václav Hlinka | 99 | ASK Slavia Praha | 0625 | |||||||||||||||
27 | Vojtěch MüllerVojtěch Müller | 99 | ASK Slavia Praha | 0530 | |||||||||||||||
28 | Albert ČermákAlbert Čermák | 99 | ASK Slavia Praha | 0511 | |||||||||||||||
29 | Marek HořčičkaMarek Hořčička | 99 | ASK Slavia Praha | 0489 | |||||||||||||||
30 | Adam VymazalAdam Vymazal | 00 | ASK Slavia Praha | 0450 | |||||||||||||||
31 | Jakub SvěrkotJakub Svěrkot | 00 | ASK Slavia Praha | 0412 | |||||||||||||||
32 | Tomáš KoribskýTomáš Koribský | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 0348 | |||||||||||||||
33 | Dan DvořákDan Dvořák | 00 | ASK Slavia Praha | 0284 | |||||||||||||||
34 | Matěj ŠedivýMatěj Šedivý | 00 | ASK Slavia Praha | 0216 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Běhounek M. 2306 (10.16/511-52.40/328-08.01/557-5.19/419-2:30.08/491) Dvořák M. 1933 (10.64/427-58.39/380-08.56/408-4.55/299-2:37.07/419) Černý O. 1522 (11.05/360-43.81/256-08.97/311-4.26/249-2:44.71/346) Přikryl O. 1454 (10.51/449-40.09/225-09.00/304-4.45/281-3:03.44/195) Karafiát J. 1427 (11.52/291-40.13/225-08.58/403-4.50/290-3:00.17/218) Jirásek J. 1378 (11.15/345-41.59/237-08.89/329-4.37/267-3:02.77/200) Herman J. 1373 (11.23/333-54.67/348-09.27/247-3.83/179-2:54.03/266) Šatoplet . 1223 (11.92/237-40.00/224-09.14/274-4.46/283-3:01.96/205) Nejedlík . 1162 (11.27/327-53.02/334-09.33/235-4.36/266-/) Vrubel A. 1124 (12.04/222-51.46/320-09.31/239-3.89/188-3:09.38/155) Puchmajer P. 1073 (12.16/207-43.29/251-09.18/266-3.95/198-3:10.02/151) Růžička J. 1062 (12.44/175-46.34/277-09.11/280-4.05/214-3:15.97/116) Melmuka M. 1033 (12.26/196-40.20/226-09.28/245-3.81/176-3:04.10/190) Gallovič G. 986 (11.98/229-42.35/244-09.69/169-3.66/153-3:04.05/191) Nedvídek K. 961 (14.85/8-49.72/305-09.52/199-3.89/188-2:54.62/261) Panýrek P. 951 (13.43/82-45.78/272-09.54/196-3.45/123-2:52.58/278) Říha V. 942 (12.74/144-37.75/206-09.50/203-4.08/219-3:07.15/170) Krejčí . 908 (12.41/178-41.37/235-09.48/207-3.89/188-3:19.03/100) Komárek V. 897 (12.99/120-37.55/204-09.74/161-4.13/227-3:04.90/185) Kofránek Š. 869 (13.43/82-28.53/132-09.32/237-3.63/149-2:53.65/269) Šich L. 860 (12.35/185-35.27/186-10.01/119-3.28/100-2:53.52/270) Paleček J. 853 (12.71/147-41.05/233-09.85/143-3.79/173-3:09.11/157) Kunovjánek D. 755 (13.25/97-36.04/192-09.72/164-3.70/159-3:11.44/143) Janouš J. 742 (12.58/160-29.01/136-09.57/190-3.74/165-3:20.75/91) Sochor F. 737 (13.66/66-38.82/214-09.97/125-3.66/153-3:05.80/179) Němeček K. 647 (13.00/119-37.15/201-10.36/73-3.33/107-3:10.77/147) Hlinka . 625 (13.44/82-34.50/179-09.90/135-3.31/104-3:14.49/125) Müller V. 530 (14.28/30-27.48/124-09.83/146-3.61/146-3:22.21/84) Čermák A. 511 (16.35/0-28.68/133-10.12/103-3.40/116-3:08.76/159) Hořčička M. 489 (13.72/62-28.27/130-09.79/153-3.57/140-3:47.93/4) Hoffman T. 487 (13.37/87-32.79/166-10.71/37-3.32/106-3:20.80/91) Vymazal A. 450 (13.83/54-28.01/128-10.36/73-3.70/159-3:34.12/36) Svěrkot J. 412 (13.39/86-28.28/130-10.47/61-3.36/111-3:38.26/24) Koribský T. 348 (14.31/28-31.04/152-10.99/17-3.01/67-3:22.25/84) Dvořák D. 284 (14.39/25-23.71/94-10.64/44-3.17/86-3:34.51/35) Šedivý M. 216 (15.02/5-19.62/64-10.79/31-3.07/74-3:32.50/42) Štěpánek . 0 (DNP/) Naxera . 0 (DNP/) Petřík P. 0 (DNP/-/) Naxera . 0 (/) Štěpánek . 0 (/) Naxera . 0 (/) Štěpánek . 0 (/) Petřík P. 0 (/-0/) Štěpánek . 0 (0/) Naxera . 0 (0/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 2868 | |||||||||||||||
2 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 2510 | |||||||||||||||
3 | Adéla JehličkováAdéla Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2498 | |||||||||||||||
4 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 2412 | |||||||||||||||
5 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2239 | |||||||||||||||
6 | Barbora JehličkováBarbora Jehličková | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 2183 | |||||||||||||||
7 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2150 | |||||||||||||||
8 | Alžběta DostálováAlžběta Dostálová | 99 | ASK Slavia Praha | 2121 | |||||||||||||||
9 | Michaela TreglerováMichaela Treglerová | 99 | ASK Slavia Praha | 2090 | |||||||||||||||
10 | Tereza VykoupilováTereza Vykoupilová | 99 | ASK Slavia Praha | 1621 | |||||||||||||||
11 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 1609 | |||||||||||||||
12 | Jana MatějkováJana Matějková | 99 | ASK Slavia Praha | 1570 | |||||||||||||||
13 | Kateřina FloriánováKateřina Floriánová | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1529 | |||||||||||||||
14 | Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová | 00 | ASK Slavia Praha | 1511 | |||||||||||||||
15 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 1498 | |||||||||||||||
16 | Petra StřelečkováPetra Střelečková | 99 | ASK Slavia Praha | 1360 | |||||||||||||||
17 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 1353 | |||||||||||||||
18 | Lauren RebiboLauren Rebibo | 00 | ASK Slavia Praha | 1270 | |||||||||||||||
19 | Lucie Šimková Lucie Šimková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 1206 | |||||||||||||||
20 | Kateřina JakoubkováKateřina Jakoubková | 99 | ASK Slavia Praha | 1204 | |||||||||||||||
21 | Veronika ValešováVeronika Valešová | 00 | ASK Slavia Praha | 1186 | |||||||||||||||
22 | Paola RecmanováPaola Recmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 1115 | |||||||||||||||
23 | Karla FouaniKarla Fouani | 99 | ASK Slavia Praha | 1091 | |||||||||||||||
24 | Tereza VernerováTereza Vernerová | 00 | SK Kotlářka Praha | 1081 | |||||||||||||||
25 | Marika VávrováMarika Vávrová | 00 | ASK Slavia Praha | 1061 | |||||||||||||||
26 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 00 | ASK Slavia Praha | 1044 | |||||||||||||||
27 | Vanessa KollerováVanessa Kollerová | 00 | ASK Slavia Praha | 1009 | |||||||||||||||
28 | Adéla JančálkováAdéla Jančálková | 00 | ASK Slavia Praha | 0996 | |||||||||||||||
29 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 99 | ASK Slavia Praha | 0988 | |||||||||||||||
30 | Pavlína KřenkováPavlína Křenková | 00 | ASK Slavia Praha | 0973 | |||||||||||||||
31 | Ema Maria POlívkováEma Maria POlívková | 00 | ASK Slavia Praha | 0945 | |||||||||||||||
32 | Veronika MajzelováVeronika Majzelová | 99 | ASK Slavia Praha | 0941 | |||||||||||||||
33 | Karolína MatouškováKarolína Matoušková | 00 | ASK Slavia Praha | 0901 | |||||||||||||||
34 | Markéta SkolilováMarkéta Skolilová | 00 | ASK Slavia Praha | 0746 | |||||||||||||||
35 | Nicola Michálková Nicola Michálková | 00 | ASK Slavia Praha | 0741 | |||||||||||||||
36 | Tereza DvořákováTereza Dvořáková | 99 | ASK Slavia Praha | 0639 | |||||||||||||||
37 | Karolína LamborováKarolína Lamborová | 99 | ASK Slavia Praha | 0533 | |||||||||||||||
38 | Gabriela TůmováGabriela Tůmová | 00 | ASK Slavia Praha | 0287 | |||||||||||||||
39 | Markéta MikešováMarkéta Mikešová | 00 | ASK Slavia Praha | 0163 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Kerbachová A. 2868 (10.45/630-51.37/497-08.27/767-4.43/411-2:40.85/563) Duchoňová A. 2510 (10.98/540-40.16/357-08.96/576-4.36/393-2:34.00/644) Jehličková A. 2498 (11.37/477-55.76/552-08.89/595-4.62/459-2:54.79/415) Švábíková A. 2412 (10.26/664-40.65/363-08.97/574-4.17/347-2:50.00/464) Kašparová J. 2239 (10.41/637-31.34/251-08.60/673-4.47/421-3:12.63/257) Jehličková B. 2183 (10.80/570-45.09/418-09.05/553-4.24/364-3:10.04/278) Parásková T. 2150 (10.98/540-26.96/200-09.13/533-4.10/331-2:42.40/546) Dostálová A. 2121 (11.29/490-32.23/262-08.66/656-4.14/340-2:59.19/373) Treglerová M. 2090 (12.25/349-48.56/461-09.26/501-4.12/336-2:52.01/443) Vykoupilová T. 1621 (14.86/80-26.84/198-09.29/494-4.04/317-2:43.65/532) Hofmanová A. 1609 (12.11/368-28.22/214-09.67/406-3.73/248-2:59.14/373) Matějková J. 1570 (13.58/191-24.07/166-09.62/417-3.70/242-2:41.69/554) Floriánová K. 1529 (15.95/21-30.46/241-09.24/506-4.34/388-2:59.16/373) Jíchová N. 1511 (12.55/310-23.34/158-09.21/513-3.82/267-3:11.84/263) Petrásková V. 1498 (13.45/204-33.35/275-09.58/426-3.70/242-3:01.54/351) Střelečková P. 1360 (13.67/182-36.30/310-09.53/438-3.46/192-3:15.07/238) Šťastná V. 1353 (13.75/174-27.14/202-09.62/417-3.50/200-3:00.61/360) Rebibo L. 1270 (12.35/336-21.55/138-09.94/348-3.55/210-3:14.99/238) Šimková . 1206 (13.18/234-22.94/154-09.13/533-3.90/285-/) Jakoubková K. 1204 (13.37/213-29.13/225-10.24/289-3.27/155-3:04.73/322) Valešová V. 1186 (13.55/194-23.45/159-09.59/424-3.35/170-3:14.96/239) Recmanová P. 1115 (13.05/249-22.00/143-10.04/328-3.25/151-3:14.27/244) Fouani K. 1091 (13.86/163-32.00/259-10.05/326-3.70/242-3:36.49/101) Vernerová T. 1081 (12.71/290-22.27/146-10.43/254-3.32/165-3:16.64/226) Vávrová M. 1061 (14.88/79-22.63/150-09.70/400-3.52/204-3:16.38/228) Tesařová K. 1044 (13.80/169-31.34/251-10.12/312-3.23/148-3:25.64/164) Kollerová V. 1009 (13.89/160-26.03/189-10.07/322-3.64/229-3:34.96/109) Jančálková A. 996 (13.97/153-32.90/270-10.25/287-2.93/95-3:21.56/191) Křížová K. 988 (14.17/135-20.71/128-09.69/402-2.68/57-3:11.48/266) Křenková P. 973 (14.17/135-18.90/108-10.19/299-3.27/155-3:10.19/276) POlívková E. 945 (13.24/227-25.13/178-10.46/249-3.42/184-3:35.38/107) Majzelová V. 941 (13.85/164-24.26/169-10.64/218-3.35/170-3:17.48/220) Matoušková K. 901 (13.77/172-23.40/159-10.45/250-3.18/139-3:23.06/181) Skolilová M. 746 (13.76/173-15.37/70-10.52/238-2.86/84-3:23.07/181) Michálková . 741 (21.96/0-15.70/74-10.76/198-3.33/167-3:07.09/302) Dvořáková T. 639 (14.30/124-21.37/136-10.80/192-3.00/107-3:40.89/80) Lamborová K. 533 (17.94/0-22.35/147-10.74/201-2.99/105-3:40.81/80) Tůmová G. 287 (16.21/13-12.30/39-11.48/98-2.76/69-3:43.58/68) Sládková A. 192 (3.46/192) Mikešová M. 163 (16.16/14-17.56/94-11.89/55-2.00/0-4:21.07/0) |
|||||||||||||||||||
Celkem 39 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 6105 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 5697 | |||||||||||||||
3 | Michal VítekMichal Vítek | 85 | VSK FTVS Praha | 2105 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Dvořák D. 6105 (11.60/732-6.51/700-11.25/561-1.80/627-52.56/700-17.63/560-33.94/543-4.20/673-44.84/513-5:11.46/496) Koptík T. 5697 (11.95/661-6.14/617-10.95/543-1.83/653-55.24/589-17.01/623-34.67/557-4.00/617-40.25/446-5:31.78/391) Vítek M. 2105 (14.39/259-3.91/191-08.61/403-1.30/250-73.59/72-DNF/-24.30/354-2.00/140-29.35/290-6:32.81/146) Jokl T. 827 (47.91/827) |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb | 93 | ASK Slavia Praha | 5534 | |||||||||||||||
2 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 5225 | |||||||||||||||
3 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 5171 | |||||||||||||||
Poznámky:Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!Gottlieb V. 5534 (11.89/673-5.90/565-10.99/545-1.62/480-54.39/624-16.33/696-33.55/535-3.60/509-43.50/493-5:27.02/414) Malý M. 5225 (12.27/599-6.10/608-11.07/550-1.71/552-55.23/590-16.91/634-31.82/500-2.70/286-36.78/396-5:08.76/510) Minát J. 5171 (12.21/610-5.77/537-10.99/545-1.59/457-53.97/641-18.43/484-26.58/398-2.90/333-43.30/490-4:40.62/676) |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |