Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. veřejné závody PAS

Praha - Děkanka (1. 5. 2012)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.18
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.22
3 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.24
4 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.38
5 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.75
2 Tomáš RudolskýTomáš Rudolský 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.00
3 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.01
4 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.01
5 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.03
6 Jiří JanouchJiří Janouch 59 NeregistrovánNeregistrován 08.31
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.85
2 Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.91
3 Jan KořínekJan Kořínek 69 NeregistrovánNeregistrován 08.05
4 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.74
5 Vladimír KrausVladimír Kraus 67 NeregistrovánNeregistrován 09.29
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 1.5.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.45
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.45
3 Viktor ŠeboViktor Šebo 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.61
4 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.84
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.23
2 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.34
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.40
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.42
2 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.61
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.66
4 Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.37
5 Anna KopytováAnna Kopytová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.97
Celkem 5 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.38
2 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.01
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.16
4 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.40
5 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.54
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor ŠeboViktor Šebo 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.94
2 Lukáš HusákLukáš Husák 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.15
3 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.92
4 Tomáš RudolskýTomáš Rudolský 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.09
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.10
2 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 19.06
3 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.15
4 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.99
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KořínekJan Kořínek 69 NeregistrovánNeregistrován 19.52
2 Jiří JanouchJiří Janouch 59 NeregistrovánNeregistrován 19.95
3 Jaromír AustJaromír Aust 49 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.90
4 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.29
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.33
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.55
3 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.61
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.84
5 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.95
6 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.52
2 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.62
3 Martina FischerováMartina Fischerová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.83
4 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.42
5 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.83
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.24
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 1.5.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.51
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.77
3 Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.02
4 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.91
5 Anna KopytováAnna Kopytová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.70
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.76
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.65
3 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.06
4 Michal VacekMichal Vacek 87 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 36.40
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KotroušJan Kotrouš 85 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 37.14
2 Vít HavelkaVít Havelka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.45
3 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.16
4 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.89
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.52
2 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 43.59
3 Martina FischerováMartina Fischerová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.10
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.06
5 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.77
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.68
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.92
3 Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 47.70
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.13
Celkem 4 závodníků

600 m - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.26
2 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:22.57
3 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:22.81
4 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:26.00
5 Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:27.01
6 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:28.21
7 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:32.95
Celkem 7 závodníků

600 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:38.62
2 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:40.74
3 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:42.81
4 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:44.52
5 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:50.64
Celkem 5 závodníků

1 anglická míle - Muži (Finále)

Finále (út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:39.68
2 Marek TomášekMarek Tomášek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:03.69
3 Zdeňek VencálekZdeňek Vencálek 60 NeregistrovánNeregistrován 5:41.99
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 6.63
2 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 6.49
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 5.92
4 Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
78 5.37
5 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 5.30
6 Jan KořínekJan Kořínek
NeregistrovánNeregistrován
69 5.25
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy

(út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.02
2 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 4.98
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.79
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.57
5 Anna PetrováAnna Petrová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 4.31
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 42.60
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 39.97
3 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 24.70
4 Ludmila ŠpotákováLudmila Špotáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
50 23.37
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 15.32
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 57.17
2 David KroupaDavid Kroupa
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 53.12
3 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 28.04
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 700g - Veteráni

(út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří JanouchJiří Janouch
NeregistrovánNeregistrován
59 42.27
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(út, 1.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 60.28
2 Kryštof LeblKryštof Lebl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 44.61
3 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 43.20
4 Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
91 39.91
Celkem 4 závodníků