Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka

Olomouc (8. 5. 2012)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 8.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:46.78 1017
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:47.11 1013
3 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:48.23 999
4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:48.82 991
5 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:52.37 947
6 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 AK KroměřížAK Kroměříž 3:52.40 946
7 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:52.51
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:52.71 942
9 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:53.14 937
10 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:55.62 907
11 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:55.78
12 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 3:59.30 863
13 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:06.65 778
Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 8.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:02.88
2 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:04.84
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:06.05 785
4 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:07.54
5 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:10.50
6 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:11.42 725
7 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.49
8 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 AK KroměřížAK Kroměříž 4:19.13 644
9 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:36.80
Lukáš SýkoraLukáš Sýkora 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:46.78 1017
2 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:47.11 1013
3 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:48.23 999
4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:48.82 991
5 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:52.37 947
6 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 AK KroměřížAK Kroměříž 3:52.40 946
7 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:52.51
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:52.71 942
9 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:53.14 937
10 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:55.62 907
11 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:55.78
12 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 AK KroměřížAK Kroměříž 3:59.30 863
13 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 4:02.88
14 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:04.84
15 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:06.05 785
16 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:06.65 778
17 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:07.54
18 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:10.50
19 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:11.42 725
20 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.49
21 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 AK KroměřížAK Kroměříž 4:19.13 644
22 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:36.80
Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Lukáš SýkoraLukáš Sýkora 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 8.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:36.86
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:39.20
3 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:44.24
4 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:47.32
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5:02.62
6 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 5:05.20
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK OlomoucAK Olomouc 5:13.01
8 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HraniceSK Hranice 5:13.79
9 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:16.60
Marek MachalickýMarek Machalický 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy

(út, 8.5.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:41.26 897
2 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:41.59 894
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:43.33 882
4 Marie MiličkováMarie Miličková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:44.90 872
5 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:46.12
6 Ľubomíra ManíkováĽubomíra Maníková 86 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:47.31 855
7 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:48.05 850
8 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:49.30
9 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:56.56 794
10 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:57.74 786
11 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:03.88 747
12 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 5:05.10
13 Simona MedlováSimona Medlová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:15.26
14 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.08 648
Celkem 14 závodníků