Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen-Pražské memoriály

Praha (21. 6. 2012)

skok daleký - Muži

(čt, 21.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 - Agyare Donald Kumi- Agyare Donald Kumi
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
87 7.47 +2.8 m/s 7.04 +1.2 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 1014
2 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.33 +3.0 m/s 7.24 +1.9 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 985
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.27 +4.2 m/s 6.91 +0.6 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 973
4 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.22 +1.0 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 962
5 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 7.13 +1.0 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 943
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 6.72 +1.2 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41
7 Lukáš FetterLukáš Fetter
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 6.66 +1.7 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 846
8 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 6.59 +2.6 m/s 6.53 +2.0 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41
9 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.48 +3.0 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 809
10 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 6.41 +2.7 m/s 6.37+3.06.29+2.26.41+2.76.41 795
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 DNP
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 DNP
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ženy

(čt, 21.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 6.00 +3.1 m/s 5.90 +2.0 m/s 5.98+2.26.00+3.1-6.00-X+2.25.90+2.0 987
2 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 5.37 +1.3 m/s 5.29+0.95.37+1.3X+1.45.37X+1.8X+1.05.26+1.7 853
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.36 +3.0 m/s 5.21 +1.4 m/s X+0.35.21+1.44.12+1.75.215.36+3.05.09+1.85.22+2.1
4 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 5.29 +3.0 m/s 5.22 +1.9 m/s 5.20+2.15.29+3.05.22+1.95.29XX+1.35.19+2.5 836
5 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 5.08 +2.3 m/s 4.78 +0.7 m/s 4.70+0.84.86+2.65.08+2.35.085.05+3.44.90+2.74.78+0.7 791
6 Emily GerulováEmily Gerulová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 5.07 +1.1 m/s 5.07+1.1X+2.3X5.07X+1.6X+1.7- 789
7 Jana BrožováJana Brožová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
88 5.00 +1.8 m/s 4.98+1.54.93+1.04.92+3.24.984.63+2.35.00+1.8X+2.1 774
Celkem 7 závodníků