Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena Nového Města nad Metují

Nové Město nad Metují (18. 8. 2012)

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.8.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
Iryna YanchenkoIryna Yanchenko 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Hanna PlatitsynaHanna Platitsyna 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk
Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
Jana BrožováJana Brožová 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Celkem 17 závodníků
Rozběh 1 (so, 18.8.2012) Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.79 Q 0.165 1050
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.50 Q 0.180
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.90 Q 0.193 860
4 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.00 q 0.229 844
5 Iryna YanchenkoIryna Yanchenko 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.23 q 0.237 807
6 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.26 0.292 803
7 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.67 0.189
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.8.2012) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.19 Q 0.139
2 Hanna PlatitsynaHanna Platitsyna 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.22 Q 0.187
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.81 Q 0.224
4 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.28 0.180 800
5 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.51 0.208
6 Jana BrožováJana Brožová 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.74 0.195 729
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.79 Q 0.165 1050
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.19 Q 0.139
3 Hanna PlatitsynaHanna Platitsyna 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.22 Q 0.187
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.50 Q 0.180
5 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.81 Q 0.224
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.90 Q 0.193 860
7 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.00 q 0.229 844
8 Iryna YanchenkoIryna Yanchenko 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.23 q 0.237 807
9 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.26 0.292 803
10 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.28 0.180 800
11 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.51 0.208
12 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.67 0.189
13 Jana BrožováJana Brožová 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.74 0.195 729

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.8.2012) Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.83 0.175
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.09 0.183 997
3 Hanna PlatitsynaHanna Platitsyna 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.12 0.145 992
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.63 0.188
5 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.94 0.186
Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Iryna YanchenkoIryna Yanchenko 88 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP -1
Celkem 8 závodníků