Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Stará Boleslav (25. 8. 2012)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.83 11.00
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.87 9.00
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.17 8.00
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.17 7.00
Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adrian SilwanowiczAdrian Silwanowicz 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.27 3.00
Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.27 3.00
Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DQ
Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Tomáš BalcarTomáš Balcar 79 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matej MižičkoMatej Mižičko 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.19 6.00
2 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.24 5.00
3 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.27 3.00
4 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.53 1.00
5 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.59
6 Jakub ŠenkarčinJakub Šenkarčin 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.75
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 24.25
2 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.30
3 Filip MertlíkFilip Mertlík 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.09
Michal PaďourMichal Paďour 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Sebastian BielaSebastian Biela 91 PolskoPolsko 22.68
MB Marek JuszkiewiczMarek Juszkiewicz 92 PolskoPolsko 22.98
MB Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.43
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.47 11.00
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.86 9.00
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.02 8.00
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.23 7.00
5 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.65 5.00
6 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.92 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 26.34 6.00
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.85 4.00
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.86 3.00
4 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.94 1.00
5 Viktória ZajacováViktória Zajacová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.10
6 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.8.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 27.46
2 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.48
3 Daniela KmecováDaniela Kmecová 90 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.62
4 Zuzana VítkováZuzana Vítková 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 28.24
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 25.8.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 27.58
2 Agáta FaltováAgáta Faltová 95 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.96
3 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 30.46
MB Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 28.60
Celkem 4 závodníků