4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C
Jihlava (25. 8. 2012)Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 227.00 | ||||||||||||||||
2 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 144.00 | ||||||||||||||||
3 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 140.00 | ||||||||||||||||
4 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 138.00 | ||||||||||||||||
5 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 099.00 | ||||||||||||||||
6 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha | 097.00 | ||||||||||||||||
7 | SAZAV SAZAV | TJ Kavalier Sázava | 064.00 | ||||||||||||||||
8 | AKMTR AKMTR | AK Moravská Třebová | 060.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav ve 4. kole, hlavní body:Atletika Jihlava 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 PSK Olymp Praha "B" 6 Hvězda SKP Pardubice "B" 5 AFK Chrudim 4 SK Aktis Praha 3 Kavalier Sázava 2 AK Moravská Třebová 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 782.50 | ||||||||||||||||
2 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 734.00 | ||||||||||||||||
3 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 624.50 | ||||||||||||||||
4 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 458.00 | ||||||||||||||||
5 | AKTPR AKTPR | SK Aktis Praha | 378.50 | ||||||||||||||||
6 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 350.00 | ||||||||||||||||
7 | AKMTR AKMTR | AK Moravská Třebová | 252.00 | ||||||||||||||||
8 | SAZAV SAZAV | TJ Kavalier Sázava | 184.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Celkové pořadí po 4 kolech.Hlavní body: Atletika Jihlava 30 Hvězda SKP Pardubice "B" 28 PSK Olymp Praha "B" 24 Jiskra Ústí nad Orlicí 18 SK Aktis Praha 15 AFK Chrudim 14 AK Moravská Třebová 7 Kavalier Sázava 5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 139.00 | ||||||||||||||||
2 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 137.00 | ||||||||||||||||
3 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 119.00 | ||||||||||||||||
4 | CASLA CASLA | AC Čáslav | 118.00 | ||||||||||||||||
5 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 106.00 | ||||||||||||||||
6 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 084.00 | ||||||||||||||||
7 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 049.00 | ||||||||||||||||
8 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 046.00 | ||||||||||||||||
9 | SVITA SVITA | TJ Svitavy | 040.00 | ||||||||||||||||
10 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 029.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 mHlavní body ve 4. kole: HVEPA 10 VMYTO 9 SPTRE 8 CASLA 7 USORL 6 OLYMP 5 TYNOR 4 Jihla 3 SVITA 2 CHRUDI 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 705.00 | ||||||||||||||||
2 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 579.50 | ||||||||||||||||
3 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 447.00 | ||||||||||||||||
4 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 363.50 | ||||||||||||||||
5 | CASLA CASLA | AC Čáslav | 363.50 | ||||||||||||||||
6 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 324.50 | ||||||||||||||||
7 | USORL USORL | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 322.00 | ||||||||||||||||
8 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 238.50 | ||||||||||||||||
9 | SVITA SVITA | TJ Svitavy | 149.00 | ||||||||||||||||
10 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 144.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 mHlavní body po 4. kolech: HVEPA 39 VMYTO 36 SPTRE 31 OPYPR 23 CASLA 22 JIHLA 21 USORL 18 CHRUDI14 SVITA 7 TYNOR 5 |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |