výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 9. 2012)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.25
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.26
3 David MachálekDavid Machálek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.49
4 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.68
5 Denis LagaDenis Laga 95 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.77
6 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.04
7 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.13
8 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.57
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.58
2 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 11.59
3 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.64
4 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 11.96
5 Zbyněk PořízekZbyněk Pořízek 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.05
6 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.76
Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.25
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.38
3 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.97
4 Ondřej RačákOndřej Račák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.07
5 Martin WagnerMartin Wagner 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.27
6 Oldřich PeslarOldřich Peslar 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.31
7 Igor KotzmannIgor Kotzmann 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.45
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.24 11.00
2 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.25 9.00
Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.25 8.00
4 David MachálekDavid Machálek 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.54 7.00
5 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.99 6.00
6 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.10 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 11.39 4.00
2 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 11.45 3.00
3 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.63 2.00
4 Denis LagaDenis Laga 95 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.66 1.00
5 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 11.70
6 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.85
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.66
2 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.88
3 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.34
4 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.80
5 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.82
6 Markéta PolováMarkéta Polová 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.37
Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 9.9.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.94
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.20
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.40
4 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.64
5 Šárka BarvíkováŠárka Barvíková 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.03
6 Petra MenyjarováPetra Menyjarová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.68
7 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 15.08
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.51 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.54 9.00
3 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.76 8.00
4 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.93 7.00
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.94 6.00
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.15 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 9.9.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.56 4.00
2 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 13.64 3.00
3 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.81 2.00
4 Šárka BarvíkováŠárka Barvíková 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14.19 1.00
5 Petra MenyjarováPetra Menyjarová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.60
6 Markéta PolováMarkéta Polová 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14.62
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.75 11.00
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.85 9.00
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.24 8.00
4 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 23.58 6.00
5 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.71 5.00
6 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.92 4.00
Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.33 7.00
2 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 SK PřerovSK Přerov 24.08 3.00
3 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.16 2.00
4 Martin LapšanskýMartin Lapšanský 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.64
Denis UrbaczkaDenis Urbaczka 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oldřich PeslarOldřich Peslar 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.44 1.00
2 Zbyněk PořízekZbyněk Pořízek 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 24.48
3 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.07
4 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25.47
5 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 26.24
Martin WagnerMartin Wagner 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 25.74 11.00
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 25.85 9.00
3 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.20 8.00
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.67 7.00
5 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.84 6.00
Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 26.92 5.00
2 Eliška KáňováEliška Káňová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 27.06 4.00
3 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.50 3.00
4 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 28.21 2.00
5 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK PřerovSK Přerov 28.58
6 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.64
Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 28.28 1.00
2 Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.49
3 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 29.19
4 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.69
5 Lucie ČepováLucie Čepová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.80
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 98 SK PřerovSK Přerov 31.38
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.96 11.00
2 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.70 9.00
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.92 8.00
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 51.92 7.00
5 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 52.88 6.00
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.23 5.00
Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.37 4.00
2 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 54.93 3.00
3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.51 2.00
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.93 1.00
5 Přemysl ŽaludekPřemysl Žaludek 77 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.25
6 Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.85
Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.15 9.00
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.48 8.00
3 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.29 7.00
4 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.49 5.00
5 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.20 4.00
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.30 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 58.78 11.00
2 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.41 6.00
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 62.54 2.00
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 62.79 1.00
5 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 63.13
6 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 66.01
2 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 66.69
3 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 67.83
4 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 68.77
5 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 76.92
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1:58.93 11.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:59.18 9.00
3 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:01.05 8.00
4 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:02.00 7.00
5 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:03.17 6.00
6 Ondřej ZamecOndřej Zamec 92 SK PřerovSK Přerov 2:03.28 5.00
7 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:04.70 4.00
8 Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:05.26 3.00
9 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:05.70 2.00
10 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:06.10 1.00
11 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:06.42
12 David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:08.36
13 Jan HavelkaJan Havelka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:18.16
14 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:22.50
15 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:34.63
Celkem 15 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.84 11.00
2 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:21.56 9.00
3 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:22.35 8.00
4 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.13 7.00
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:25.10 6.00
6 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.31 5.00
7 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:33.21 4.00
8 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:33.72 3.00
9 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.73 2.00
10 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:35.30 1.00
11 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:36.99
12 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:37.79
13 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:38.95
14 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK KroměřížAK Kroměříž 2:43.55
15 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK HraniceSK Hranice 2:45.52
16 Markéta SchlemmerováMarkéta Schlemmerová 96 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:47.87
17 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:55.31
Alena JuřicováAlena Juřicová 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 18 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:23.60 11.00
2 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:25.17 9.00
3 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:26.14 8.00
4 Zdeněk KunderaZdeněk Kundera 89 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:31.03 7.00
5 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:32.24 6.00
6 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:32.85 5.00
7 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:32.88 4.00
8 Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:33.18 3.00
9 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:39.34 2.00
10 Jiří BurdaJiří Burda 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:45.22 1.00
11 Jan HavelkaJan Havelka 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:48.17
12 Lukáš KrahulecLukáš Krahulec 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:49.38
13 Ladislav DufekLadislav Dufek 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:52.76
14 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 4:52.94
15 Robert MazouchRobert Mazouch 93 SK PřerovSK Přerov 4:58.99
16 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 5:01.31
17 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:22.17
David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Vojtěch ZemanVojtěch Zeman 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 23 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:02.12 11.00
2 Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:03.85 9.00
3 Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:06.81 8.00
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:09.49 7.00
5 Jiřina KociánováJiřina Kociánová 81 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:13.99 6.00
6 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:14.49 5.00
7 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:14.82 4.00
8 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:20.09 3.00
9 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:22.40 2.00
10 Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:27.81 1.00
11 Táňa FidlerováTáňa Fidlerová 91 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:30.66
12 Ivana MartincováIvana Martincová 63 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:32.90
13 Dorota DrozdováDorota Drozdová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:34.29
14 Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:34.43
15 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:36.39
16 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:42.18
17 Jana KlanicováJana Klanicová 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:47.93
18 Anna KlinkovskáAnna Klinkovská 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5:52.48
19 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 5:57.29
20 Kateřina PetříkováKateřina Petříková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 5:57.70
21 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 7:01.36
Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice DNP
Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice DNP
Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 24 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16:23.80 11.00
Jakub JaníčekJakub Janíček 78 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16:23.80 9.00
3 Přemysl ŽaludekPřemysl Žaludek 77 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16:25.37 8.00
4 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:27.26 7.00
5 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16:34.00 6.00
6 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 16:40.26 5.00
7 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16:48.08 4.00
8 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16:56.60 3.00
9 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17:18.02 2.00
10 Aleš DedekAleš Dedek 75 SK PřerovSK Přerov 17:30.31 1.00
11 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 17:57.59
12 Michal OstruszkaMichal Ostruszka 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18:03.13
13 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18:28.20
14 Jan Kostecký Jan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 18:35.15
15 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18:36.55
16 Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18:44.94
17 Denis KnedlaDenis Knedla 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19:21.90
18 Petr MarčíkPetr Marčík 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:42.91
Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Miroslav MinaříkMiroslav Minařík 71 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 20 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiřina KociánováJiřina Kociánová 81 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19:17.41 11.00
2 Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19:21.59 9.00
3 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19:22.61 8.00
4 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19:58.29 7.00
5 Ivana MartincováIvana Martincová 63 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:05.43 6.00
6 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:24.15 5.00
7 Dorota DrozdováDorota Drozdová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:24.83 4.00
8 Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20:36.57 3.00
9 Jana KlanicováJana Klanicová 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20:54.04 2.00
10 Lenka HrabovskáLenka Hrabovská 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 21:18.88 1.00
11 Anežka VrágováAnežka Vrágová 91 AK KroměřížAK Kroměříž 21:28.77
12 Blanka AdámkováBlanka Adámková 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21:40.76
13 Táňa FidlerováTáňa Fidlerová 91 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 22:11.39
14 Helena BenčováHelena Benčová 74 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24:28.48
15 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25:01.04
16 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 26:47.50
17 Zdeňka TvrdáZdeňka Tvrdá 56 SK HraniceSK Hranice 27:02.52
Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK HraniceSK Hranice DNF
Martina KukulováMartina Kukulová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Hana TovaryšováHana Tovaryšová 61 SK PřerovSK Přerov DNP
Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 22 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.42 11.00
2 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.81 9.00
3 Hana ElznerováHana Elznerová 74 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.83 8.00
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.32 7.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 16.65 6.00
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 16.86 4.00
7 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.88 3.00
8 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 17.52 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.66 5.00
2 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 17.29 2.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.07
4 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 18.47
5 Adriana JagošováAdriana Jagošová 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 19.87
6 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 34.63
Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov DNP
Jana OlšováJana Olšová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.04 11.00
2 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.63 9.00
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.82 8.00
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.07 7.00
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 16.75 4.00
6 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.79 2.00
Radek MasařRadek Masař 84 SK HraniceSK Hranice DNP
Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.17 6.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 16.37 5.00
3 Jakub GenžaJakub Genža 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.81 3.00
4 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.99 1.00
5 Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.47
6 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 21.46
7 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 23.56
Jan HrivnákJan Hrivnák 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.27 11.00
2 Václav BystrianskýVáclav Bystrianský 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.60 9.00
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 61.81 5.00
4 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK PřerovSK Přerov 65.37
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Tomáš VykydalTomáš Vykydal 81 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.95 8.00
2 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.07 7.00
3 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.12 6.00
4 Šimon KrejčíŠimon Krejčí 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.51 4.00
5 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.95 2.00
6 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 66.43
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 62.80 3.00
2 Dominik LefnerDominik Lefner 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 64.80 1.00
3 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 93 SK HraniceSK Hranice 65.30
4 Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 68.83
5 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 71.34
Jakub VedraJakub Vedra 95 SK HraniceSK Hranice DNF
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 101.36
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 66.60 9.00
3 Adéla BártováAdéla Bártová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 67.00 8.00
4 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.04 7.00
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 68.45 6.00
6 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 69.12 5.00
7 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 74.15 4.00
8 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 74.22 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.49 11.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 76.76 2.00
3 Jana OlšováJana Olšová 89 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 79.33 1.00
4 Veronika PatzelováVeronika Patzelová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 87.22
5 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 89.41
6 Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 96.20
Zuzana HrinováZuzana Hrinová 86 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Dana FickerováDana Fickerová 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vojtek,Machálek,Smrža,Podoba A-Vojtek,Machálek,Smrža,Podoba AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.37 11.00
2 A-Sajdok,Sikora,Bystrianský,Cienciala A-Sajdok,Sikora,Bystrianský,Cienciala TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 45.83 9.00
3 A-Čech,Dostál,Mráz,Uvízl A-Čech,Dostál,Mráz,Uvízl SK HraniceSK Hranice 46.09 8.00
4 A-Kočenda,Vlček,Laga,Okaník A-Kočenda,Vlček,Laga,Okaník AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 46.26 7.00
5 A-Fišer,LapšanskýMuller,Pavelka A-Fišer,LapšanskýMuller,Pavelka Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 47.71 3.00
6 A-Belák,Babiš,Ryšánek,Kijanica A-Belák,Babiš,Ryšánek,Kijanica Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.11 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kotzmann,Dolníček,Račák,Hebrich A-Kotzmann,Dolníček,Račák,Hebrich TJ ŠumperkTJ Šumperk 46.30 6.00
2 B-Vala,Puczok,Petříček,Uhlíř B-Vala,Puczok,Petříček,Uhlíř TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.50 5.00
3 B-Andek,Jursa,Pavliš,Lefner B-Andek,Jursa,Pavliš,Lefner AK PSK ZlínAK PSK Zlín 48.26 1.00
4 A-Peslar,Chadim,Kundera,Havelka A-Peslar,Chadim,Kundera,Havelka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.23
A-Koňařík,Říhošek,Peček,Šmotek A-Koňařík,Říhošek,Peček,Šmotek SK PřerovSK Přerov DQ
B-Náplava,Ludvík,Skyžnář,Horvák M. B-Náplava,Ludvík,Skyžnář,Horvák M. AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Poznámky:
DQ podle pravidla 170.14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Pepernik,Podjukl,Čadas,Žabíček B-Pepernik,Podjukl,Čadas,Žabíček SK HraniceSK Hranice 47.63 4.00
2 B-Zeman,Fiala,Dopirák,Baran B-Zeman,Fiala,Dopirák,Baran Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 48.65
3 C-Ondriska,Simýbal,Zbořil,Zeva C-Ondriska,Simýbal,Zbořil,Zeva Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 49.97
4 B-Marčík,Tuček,Hověžák,Fiala B-Marčík,Tuček,Hověžák,Fiala AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.26
B-Němeček,Pořízek,Wagner,Dolejš B-Němeček,Pořízek,Wagner,Dolejš Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Coufalová K.,Preibergerová,Prochová, Coufalová D. A-Coufalová K.,Preibergerová,Prochová, Coufalová D. AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 51.84 11.00
2 A-Klapsiová, Douchová, Lazarová V., Nieslaniková A-Klapsiová, Douchová, Lazarová V., Nieslaniková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 52.39 9.00
3 Houšťavová-Muchová V.-Šutová-Muchová Z. Houšťavová-Muchová V.-Šutová-Muchová Z. AK KroměřížAK Kroměříž 52.55 8.00
4 A - Miková-Šimečková-Sýkorová M.-Gamonoová A - Miková-Šimečková-Sýkorová M.-Gamonoová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 53.15 7.00
5 A-Barvíková-Burková-Káňová-Olšová A-Barvíková-Burková-Káňová-Olšová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 54.71 6.00
6 Menyjárová-Polová-Motinová-Hlavoňová Menyjárová-Polová-Motinová-Hlavoňová TJ ZnojmoTJ Znojmo 56.28 4.00
7 Čaganová-Rašková-Lisníková-Závorková Čaganová-Rašková-Lisníková-Závorková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.64 2.00
8 Theimerová-Hojgrová-Sopperová-Harásková Theimerová-Hojgrová-Sopperová-Harásková TJ ŠumperkTJ Šumperk 57.01 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Elznerová,Pickerová, Obšelová,Pešťálová B-Elznerová,Pickerová, Obšelová,Pešťálová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.14 5.00
2 B-Lazarová B,-Malcová-Ščerbová-Wrzecionková B-Lazarová B,-Malcová-Ščerbová-Wrzecionková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 56.36 3.00
3 B-Fialková-Galatíková-Pavlíčková-Suráková B-Fialková-Galatíková-Pavlíčková-Suráková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 57.29
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Vlček,Kočenda,Moštěk,Vaníček A-Vlček,Kočenda,Moštěk,Vaníček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:31.80 11.00
2 A-Sajdok,Sikora,Bystrianský,Vita A-Sajdok,Sikora,Bystrianský,Vita TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:33.54 9.00
3 A-Hečko,Pavliš,Chludil,Machálek A-Hečko,Pavliš,Chludil,Machálek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:42.18 8.00
4 A-Schmoger,Strnka,Kundera,Havelka A-Schmoger,Strnka,Kundera,Havelka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:44.86 6.00
5 A-Uvízl,Dostál,Podjukl,Pepernik A-Uvízl,Dostál,Podjukl,Pepernik SK HraniceSK Hranice 3:53.62 4.00
6 A-Bárta,Zeman,Fiala,Popirak A-Bárta,Zeman,Fiala,Popirak Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:54.77 2.00
7 A-Koňařík,Říhošek,Pěček,Zamec A-Koňařík,Říhošek,Pěček,Zamec SK PřerovSK Přerov 3:55.36 1.00
8 A-Dufek,Němeček,Ladšianský,Stloukal A-Dufek,Němeček,Ladšianský,Stloukal Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:00.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Jílek,Hlatmar,Žanda,Timko A-Jílek,Hlatmar,Žanda,Timko TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:43.03 7.00
2 B-Čelko,Šimon,Lichý,Kučírek B-Čelko,Šimon,Lichý,Kučírek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:48.17 5.00
3 B-Belský,Knedla,Slovák,Žaludek B-Belský,Knedla,Slovák,Žaludek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:53.78 3.00
4 B-Žabíček,Kalina,Mráz,Hauránek B-Žabíček,Kalina,Mráz,Hauránek SK HraniceSK Hranice 3:55.96
5 A-Krahulík,Náplava,Ludvík,Burda A-Krahulík,Náplava,Ludvík,Burda AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:00.17
6 A-Fišer,LapšanskýMuller,Pavelka A-Fišer,LapšanskýMuller,Pavelka Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:12.85
7 B-Chadim,Fiala,Hověžák,Tuček B-Chadim,Fiala,Hověžák,Tuček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:14.41
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Freibergerová-Pírková-Obšelová-Coufalová D. A-Freibergerová-Pírková-Obšelová-Coufalová D. AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:11.61 11.00
2 A-Klalpsiová, Douchová, Lazarová V., Urbaczková A-Klalpsiová, Douchová, Lazarová V., Urbaczková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:15.44 9.00
3 Houšťavová-Sedláčková-Šutová-Muchová Houšťavová-Sedláčková-Šutová-Muchová AK KroměřížAK Kroměříž 4:21.19 8.00
4 A-Gurková-Báňová-Pavlíčková-Suráková A-Gurková-Báňová-Pavlíčková-Suráková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:25.96 7.00
5 Divišová-Hojgrová-Kukulová-Schlemmrová Divišová-Hojgrová-Kukulová-Schlemmrová TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:28.38 6.00
6 Rašková-Lisniková-Závorková-Krtková Rašková-Lisniková-Závorková-Krtková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:29.21 5.00
7 Kubíková-Horňáčková-Pavlučková-Vagnerová Kubíková-Horňáčková-Pavlučková-Vagnerová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:31.89 4.00
8 Menyjárová-Klinkovská-Klepalová-Sivila Menyjárová-Klinkovská-Klepalová-Sivila TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:39.54 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hubáčková-Olšová-Pospíšilová-Strnadová B-Hubáčková-Olšová-Pospíšilová-Strnadová Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:38.54 3.00
2 B-Jurčáková-Gánovská-Fickertová-Drozdová B-Jurčáková-Gánovská-Fickertová-Drozdová AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:38.89 2.00
3 B-Clebíková-Lubojacká-Szotkowská-Lazarová B B-Clebíková-Lubojacká-Szotkowská-Lazarová B TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:42.43
4 B-Vlčková-Křižkovská-Kublová-Vongová B-Vlčková-Křižkovská-Kublová-Vongová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:46.54
5 C-Hojzlerová-Kociánová-Patzelová-Plevková C-Hojzlerová-Kociánová-Patzelová-Plevková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5:09.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.04 11.00
2 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 2.01 9.00
3 Adam BlažekAdam Blažek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 1.95 8.00
4 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 1.92 7.00
5 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.86 6.00
6 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.86 5.00
7 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.83 4.00
8 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.80 3.00
9 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.80 2.00
10 Michal HorákMichal Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
94 1.75 1.00
11 Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.75
12= Ondřej ZelaOndřej Zela
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
87 1.70
12= Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.70
14 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 1.65
15 Pavel OkaníkPavel Okaník
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 1.60
16 David ZbořilDavid Zbořil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.50
17 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 1.50
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.59 11.00
2 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.56 9.00
3 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 1.56 8.00
4 Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 1.51 7.00
5 Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.51 6.00
6 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
98 1.51 5.00
7 Lucie ČepováLucie Čepová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 1.51 4.00
8 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.51 3.00
9 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.51 2.00
10 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 1.46 1.00
11 Barbora ChytilováBarbora Chytilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.46
12= Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.46
12= Michaela TheimerováMichaela Theimerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 1.46
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 NM
Adéla FialkováAdéla Fialková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
98 NM
Alena VaiglováAlena Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 4.04 11.00
2 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 4.04 9.00
3= Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.84 7.50
3= Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.84 7.50
5= Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 3.64 5.50
5= Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 3.64 5.50
7 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.64 4.00
8 Marian CiencialaMarian Cienciala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
85 3.64 3.00
9 Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.64 2.00
10 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 3.64 1.00
11 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 3.64
12 Martin DopirákMartin Dopirák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 3.24
13 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 3.04
14 Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 2.84
15 Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.84
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 3.14 11.00
2 Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.04 9.00
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.64 8.00
4 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 2.54 7.00
5 Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.54 6.00
6 Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 2.34 5.00
7 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 2.34 4.00
8 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.34 3.00
9 Lucie MalcováLucie Malcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.34 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 6.82 +1.1 m/s 11.00
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.70 +0.4 m/s 9.00
3 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 6.66 +0.0 m/s 8.00
4 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
72 6.37 -0.1 m/s 7.00
5 Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 6.37 +1.8 m/s 6.00
6 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 6.29 +2.1 m/s 5.00
7 Marian CiencialaMarian Cienciala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
85 6.20 +0.7 m/s 4.00
8 Pavel GadasPavel Gadas
SK HraniceSK Hranice
97 6.13 +0.1 m/s 3.00
9 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 6.07 +0.5 m/s 2.00
10 Martin LapšanskýMartin Lapšanský
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 5.91 +0.6 m/s 1.00
11 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 5.77 +0.9 m/s
12 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 5.76 +0.0 m/s
Michal HorákMichal Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
94 5.76 +1.1 m/s
14 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK PřerovSK Přerov
85 5.69 +1.1 m/s
15 Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.67 +1.1 m/s
16 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.61 +0.9 m/s
17 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 5.52 +0.7 m/s
18 Pavel OkaníkPavel Okaník
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 5.50 +0.7 m/s
19 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 5.30 +0.2 m/s
Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 5.30 +0.2 m/s
21 Zbyněk PořízekZbyněk Pořízek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 5.15 +0.6 m/s
22 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
98 5.14 +0.8 m/s
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 0
Petr UhlířPetr Uhlíř
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 0
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 DNP
Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 DNP
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 5.38 +1.0 m/s 11.00
2 Marcela PírkováMarcela Pírková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
96 5.18 +0.4 m/s 9.00
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.10 +0.2 m/s 8.00
4 Hana ElznerováHana Elznerová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
74 5.06 +0.7 m/s 7.00
5 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 4.96 +0.5 m/s 6.00
6 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 4.90 -0.1 m/s 5.00
7 Lenka CenigováLenka Cenigová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
85 4.87 +0.8 m/s 4.00
8 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 4.84 +1.4 m/s 3.00
9 Eliška KáňováEliška Káňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 4.65 +0.3 m/s 2.00
10 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 4.63 +0.1 m/s 1.00
11 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 4.60 +0.9 m/s
12 Michaela TheimerováMichaela Theimerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 4.56 +0.1 m/s
13 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 4.20 +0.2 m/s
14 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.09 +0.1 m/s
15 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 3.92 +0.1 m/s
Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 14.41 +0.3 m/s 11.00
2 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 14.09 +0.7 m/s 9.00
3 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 13.91 +1.2 m/s 8.00
4 Michal JursaMichal Jursa
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
86 13.58 +0.3 m/s 7.00
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.30 +0.6 m/s 6.00
6 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 13.06 +0.1 m/s 5.00
7 Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 12.89 +0.4 m/s 4.00
8 Libor KantorLibor Kantor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.55 +1.0 m/s 3.00
9 Lukáš PindorLukáš Pindor
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
80 12.48 +0.7 m/s 2.00
10 Adam BlažekAdam Blažek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 12.41 -0.8 m/s 1.00
11 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 12.01 +0.7 m/s
12 Jiří Cejnar Jiří Cejnar
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
96 11.87 +0.9 m/s
13 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 11.82 +1.8 m/s
14 Ondřej ZelaOndřej Zela
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
87 11.71 +0.8 m/s
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 DNP
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana ElznerováHana Elznerová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
74 10.70 +0.0 m/s 11.00
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 10.43 +1.8 m/s 9.00
3 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 10.38 +1.3 m/s 8.00
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 10.37 +0.5 m/s 7.00
5 Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 10.28 +0.4 m/s 6.00
6 Adéla BártováAdéla Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 10.24 +1.4 m/s 5.00
7 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 10.05 +0.0 m/s 4.00
8 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 09.64 +0.0 m/s 3.00
9 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 09.64 +0.1 m/s 2.00
10 Markéta NevrklováMarkéta Nevrklová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
85 09.56 +0.8 m/s 1.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 12.86 11.00
2 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.07 9.00
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 10.26 8.00
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 10.20 7.00
5 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 09.90 6.00
6 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 09.55 5.00
7 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 09.43 4.00
8 Alena VaiglováAlena Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 08.91 3.00
9 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 08.61 2.00
10 Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
86 06.42 1.00
Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 DNP
Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 DNP
Renáta BenedikováRenáta Benediková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 13.93 11.00
2 Lukáš PateraLukáš Patera
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 13.48 9.00
3 Jan VránaJan Vrána
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 12.64 8.00
4 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 12.44 7.00
5 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 12.25 6.00
6 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 12.20 5.00
7 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 11.53 4.00
8 Jakub JelínekJakub Jelínek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 11.31 3.00
9 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 11.26 2.00
10 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 11.10 1.00
11 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 10.74
12 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 10.72
13 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.64
14 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.05
15 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 09.31
16 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 09.23
17 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 08.98
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 36.99 11.00
2 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 34.79 9.00
3 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 32.96 8.00
4 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 29.96 7.00
5 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 28.50 6.00
6 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 26.55 5.00
7 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 26.37 4.00
8 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 23.49 3.00
9 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 22.55 2.00
10 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 19.42 1.00
11 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 18.56
12 Jana OlšováJana Olšová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
89 18.10
Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 DNP
Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VránaJan Vrána
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
81 42.18 11.00
2 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 39.41 9.00
3 Radek BaranRadek Baran
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
88 38.53 8.00
4 Dominik KošařDominik Košař
SK HraniceSK Hranice
94 37.69 7.00
5 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 36.76 6.00
6 Martin OlšerMartin Olšer
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
75 36.08 5.00
7 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 35.77 4.00
8 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 35.09 3.00
9 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 34.20 2.00
10 Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 34.05 1.00
11 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 33.75
12 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 32.92
13 Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
90 32.49
14 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 30.23
15 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 29.80
16 Lukáš PateraLukáš Patera
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 29.22
17 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK PřerovSK Přerov
84 29.13
18 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 28.65
19 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
79 23.99
20 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 23.38
Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 44.37 11.00
2 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SK HraniceSK Hranice
96 41.14 9.00
3 Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 35.08 8.00
4 Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 34.97 7.00
5 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 33.12 6.00
6 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 33.01 5.00
7 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 30.51 4.00
8 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 27.67 3.00
9 Klára MaštalířováKlára Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
71 26.42 2.00
10 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 26.34 1.00
11 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 25.01
MS Denisa Jelínková Denisa Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 18.46
Johana FilipováJohana Filipová
SK HraniceSK Hranice
95 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek BaranRadek Baran
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
88 54.31 11.00
2 Ondřej HorákOndřej Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
88 44.29 9.00
3 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 42.78 8.00
4 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 41.74 7.00
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 41.23 6.00
6 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
83 40.18 5.00
7 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 38.93 4.00
8 Jan HorákJan Horák
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
65 37.09 3.00
9 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 33.20 2.00
10 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
73 32.53 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 40.21 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 36.84 9.00
3 Alena VaiglováAlena Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 33.96 8.00
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 32.88 7.00
5 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SK HraniceSK Hranice
96 29.64 6.00
6 Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 28.69 5.00
7 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
95 28.07 4.00
8 Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 27.03 3.00
9 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 26.89 2.00
10 Kateřina TajovskáKateřina Tajovská
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 23.10 1.00
11 Denisa Jelínková Denisa Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 22.11
12 Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
96 20.81
Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 DNP
Eva VilémováEva Vilémová
SK PřerovSK Přerov
92 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 59.07 11.00
2 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 57.35 9.00
3 Lukáš KlímaLukáš Klíma
SK HraniceSK Hranice
80 55.67 8.00
4 Petr ZábojníkPetr Zábojník
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
89 54.89 7.00
5 Jan AndělJan Anděl
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
87 54.28 6.00
6 Lukáš KáňaLukáš Káňa
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 53.82 5.00
7 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 53.62 4.00
8 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 53.38 3.00
9 Jiří ŠigutJiří Šigut
SK HraniceSK Hranice
69 48.93 2.00
10 Pavel MrázPavel Mráz
SK HraniceSK Hranice
86 46.12 1.00
11 Marek HoďaMarek Hoďa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
78 45.96
12 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 44.94
13 Jan JakešJan Jakeš
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
79 44.57
14 Jakub VedraJakub Vedra
SK HraniceSK Hranice
95 43.69
15 Jan HorňákJan Horňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 43.57
16 Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 41.86
17 Radek BaranRadek Baran
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
88 39.45
18 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 37.58
19 Igor KotzmannIgor Kotzmann
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 36.18
Celkem 19 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 31:26.46 11.00
2 Milan AdamecMilan Adamec 77 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 31:44.15 9.00
3 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 33:01.80 8.00
4 Tomáš KalinaTomáš Kalina 85 SK HraniceSK Hranice 33:03.73 7.00
Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DQ
Luboš StloukalLuboš Stloukal 71 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Poznámky:
DQ . dle paragrafu 230/5
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 241.50
2 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 188.00
3 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 145.00
4 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 119.50
5 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 099.50
6 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 086.00
7 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 082.50
8 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 047.00
9 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 034.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 110 m př., 400 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, 4x100 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 208.00
2 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 170.00
3 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 144.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 124.00
5 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 095.00
6 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 085.00
7 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 069.00
8 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 066.00
9 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 026.00
10 TJZNO TJZNO TJ ZnojmoTJ Znojmo 020.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 200 m, 400 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m, 4x400 m
Celkem 10 závodníků