Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen, skupina C

Třinec (9. 9. 2012)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 49.96 11.00
2 Jan MoštěkJan Moštěk 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.70 9.00
3 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 50.92 8.00
4 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 51.92 7.00
5 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 52.88 6.00
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.23 5.00
Tomáš DaněkTomáš Daněk 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David StrnkaDavid Strnka 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.37 4.00
2 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK HraniceSK Hranice 54.93 3.00
3 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 55.51 2.00
4 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.93 1.00
5 Přemysl ŽaludekPřemysl Žaludek 77 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.25
6 Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.85
Lukáš ČelkoLukáš Čelko 88 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
David DamDavid Dam 84 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika HojgrováVeronika Hojgrová 83 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.15 9.00
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.48 8.00
3 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.29 7.00
4 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.49 5.00
5 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 62.20 4.00
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.30 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 58.78 11.00
2 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.41 6.00
3 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 62.54 2.00
4 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK KroměřížAK Kroměříž 62.79 1.00
5 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 63.13
6 Monika ObšelováMonika Obšelová 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 9.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JuřenčákováPetra Juřenčáková 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 66.01
2 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 66.69
3 Sendy MotinováSendy Motinová 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 67.83
4 Drahomíra GurkováDrahomíra Gurková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 68.77
5 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 95 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 76.92
Celkem 5 závodníků