výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. C

Olomouc (15. 9. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.01
2 Adam HorákAdam Horák 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.12
3 Jan VáchaJan Vácha 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.19
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.25
5 Jan SmělíkJan Smělík 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.90
6 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.20
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 00 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.37
3 Jan TymJan Tym 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.48
4 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.53
5 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 99 Zlínský krajZlínský kraj 09.37
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 07.85 9.00
2 Adam HorákAdam Horák 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 07.97 7.00
3 Jan VáchaJan Vácha 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.11 6.00
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.14 5.00
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.23 4.00
6 Jan TymJan Tym 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.62 3.00
7 Jan SmělíkJan Smělík 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.95 2.00
8 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 Zlínský krajZlínský kraj 09.17 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.59
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.77
3 Alena KrčkováAlena Krčková 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.89
4 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Zlínský krajZlínský kraj 08.93
5 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Zlínský krajZlínský kraj 09.30
Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.54
2 Anna NogolováAnna Nogolová 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.61
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.71
4 Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.99
MB - Smith Olivie Dluhá- Smith Olivie Dluhá 00 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.78
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.35 9.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.53 7.00
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.62 6.00
4 Anna NogolováAnna Nogolová 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.62 5.00
5 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.68 4.00
6 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Zlínský krajZlínský kraj 08.94 3.00
7 Alena KrčkováAlena Krčková 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.95 2.00
Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 41.88 9.00
2 Filip ZemanFilip Zeman 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 42.04 7.00
3 Jan VáchaJan Vácha 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 43.21 6.00
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 46.97 5.00
5 David LorenčičDavid Lorenčič 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 48.37 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 48.22 4.00
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 00 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 49.23
3 Lukáš BílekLukáš Bílek 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 49.32
4 Filip JančíkFilip Jančík 99 Zlínský krajZlínský kraj 49.73 2.00
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Zlínský krajZlínský kraj 53.71 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 42.66 9.00
2 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 46.00 7.00
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 46.22 6.00
4 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 Zlínský krajZlínský kraj 47.93 5.00
5 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 Zlínský krajZlínský kraj 48.53 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 48.04 4.00
2 Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 50.15 2.00
3 Tereza GalkováTereza Galková 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 51.09
4 Nikola VišenkováNikola Višenková 00 Zlínský krajZlínský kraj 56.28
MB Eva LančováEva Lančová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 50.51
Celkem 5 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:42.57 9.00
2 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 1:45.61 7.00
3 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:46.37 6.00
4 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:51.50 5.00
5 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:52.04 4.00
6 Eva LančováEva Lančová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 1:52.41
7 Kristýna ŠkanderováKristýna Škanderová 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 1:53.53 3.00
8 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Zlínský krajZlínský kraj 2:04.94 2.00
9 Ilona HorákováIlona Horáková 99 Zlínský krajZlínský kraj 2:16.97 1.00
MB Barbora FurišováBarbora Furišová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 2:00.26
Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková 99 Zlínský krajZlínský kraj DNP
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3:06.07 9.00
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 3:11.78 7.00
3 Filip LukšaFilip Lukša 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 3:16.17 6.00
4 Vít StaněkVít Staněk 01 Zlínský krajZlínský kraj 3:16.53 5.00
5 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3:24.73 4.00
6 Dominik SuchánekDominik Suchánek 99 Zlínský krajZlínský kraj 3:25.43 3.00
7 Jan TymJan Tym 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 3:35.20 2.00
8 Dominik HorňákDominik Horňák 00 Zlínský krajZlínský kraj 4:04.82
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.00 9.00
2 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 10.18 7.00
3 Filip LukšaFilip Lukša 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 10.40 5.00
4 Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník 99 Zlínský krajZlínský kraj 10.92 3.00
5 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 99 Zlínský krajZlínský kraj 11.37 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HavierPetr Havier 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.37 6.00
2 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.39
3 Jakub DoležalJakub Doležal 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 10.81 4.00
4 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 11.52 1.00
Vít StaněkVít Staněk 01 Zlínský krajZlínský kraj DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa HoláDenisa Holá 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 10.14 9.00
2 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.50 6.00
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 10.56 5.00
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 00 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 10.73 4.00
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Zlínský krajZlínský kraj 10.83 3.00
6 Marie HeimováMarie Heimová 99 Zlínský krajZlínský kraj 11.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 Zlínský krajZlínský kraj 10.34 7.00
2 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 11.05
3 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 11.29 2.00
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 12.43 1.00
MB Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 11.43
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.711.73 Body
1 Filip SloukaFilip Slouka
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 1.71 -OOOOOOOOOXXOXXOXOXXX 9.00
2 Jakub DoležalJakub Doležal
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 1.63 -OOOOOXOOOXOXXX 7.00
3 Jakub HanesJakub Hanes
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 1.57 O-OOOXOOOXXX 6.00
4 Jan CapkoJan Capko
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 1.51 OOXXOXOOOXXX 5.00
5 Jakub FtáčníkJakub Ftáčník
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 1.48 OOOOXOXXX 4.00
6= Tomáš ZlatníkTomáš Zlatník
Zlínský krajZlínský kraj
99 1.40 OXOOXXX 2.50
6= Lukáš AdamecLukáš Adamec
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 1.40 -XOOXXX 2.50
8 Petr HavierPetr Havier
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 1.40 OOXOXXX
9 Štefan PrášekŠtefan Prášek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 1.35 OXOXXX
10 Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 1.35 XOXXOXXX
11 Jan SmělíkJan Smělík
Zlínský krajZlínský kraj
99 1.30 OXXX 1.00
12 Filip JančíkFilip Jančík
Zlínský krajZlínský kraj
99 XXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.52 Body
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 1.50 -OOOOOOXXOXXOXXX 9.00
2 Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 1.47 -OOOOXOOXOXXX 7.00
3 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 1.44 -OOOOXOOXXX 6.00
4 Kateřina BaranováKateřina Baranová
Zlínský krajZlínský kraj
99 1.44 OOOXXOOXOXOXXX 5.00
5 Anisa FillaliAnisa Fillali
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 1.41 OOXOOXOXXOXXX 4.00
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 1.41 OOXOXOXOXXOXXX
7 Marie HeimováMarie Heimová
Zlínský krajZlínský kraj
99 1.35 OOOXOXXX 3.00
8 Veronika ValováVeronika Valová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 1.30 OOOXXX 2.00
9 Nikola VišenkováNikola Višenková
Zlínský krajZlínský kraj
00 1.20 OXXX
10 Lucie ČervenkováLucie Červenková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 DNP
MB Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 1.35
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HanesJakub Hanes
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 4.94 +1.2 m/s 4.94+1,24.89+1,34.82+0,94.94X+1,1 9.00
2 David LorenčičDavid Lorenčič
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 4.88 +0.9 m/s 4.58+0,84.74+0,74.88+0,94.884.71+0,5 7.00
3 Šimon HronŠimon Hron
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 4.81 +1.0 m/s 4.75+1,5X+0,34.79+0,24.794.81+1,0 6.00
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 4.61 +0.8 m/s 4.61+0,84.37+0,04.31+1,24.614.47+1,9 5.00
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 4.46 +2.3 m/s 4,45 +0.6 m/s 4.31+1,84.45+0,64.45+0,64.454.46+2,3 4.00
6 Adam TomčalAdam Tomčal
Zlínský krajZlínský kraj
99 4.43 -3.1 m/s 4.07+2,04.05+0,54.43-3,14.434.12+0,9 3.00
7 Michal ZamazalMichal Zamazal
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 4.42 +1.0 m/s 4.15+0,04.29+1,04.42+1,04.424.25+1,2 2.00
8 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 4.42 +0.8 m/s X+1,74.42+0,8X+0,74.42X+0,8
9 Matěj PrášilMatěj Prášil
Zlínský krajZlínský kraj
99 4.23 +0.3 m/s 2.74+1,04.23+0,33.90+1,34.234.05+1,4 1.00
10 Lukáš AdamecLukáš Adamec
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 4.09 +1.2 m/s 3.48+1,33.62+0,0--3.624.09+1,2
11 David KovaříkDavid Kovařík
Zlínský krajZlínský kraj
99 4.04 +0.6 m/s 3.98+2,03.94+1,43.84+0,33.984.04+0,6
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
Zlínský krajZlínský kraj
99 4.63 +0.8 m/s 4.63+0,8X+1,64.38+0,54.634.49 9.00
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 4.56 +2.3 m/s 4,40 +1.4 m/s 4.56+2,34.55+2,34.40+1,44.56X+0,6 7.00
3 Denisa HoláDenisa Holá
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 4.49 +1.8 m/s 4.47+1,24.48+2,34.49+1,84.494.39+0,8 6.00
4 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
Zlínský krajZlínský kraj
99 4.38 +1.9 m/s 4.38+1,94.28+1,24.11+0,14.384.37+2,2 5.00
5 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 4.23 +1.6 m/s X+1,4X+3,13.90+0,73.904.23+1,6 4.00
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.18 +2.1 m/s 4,10 +0.5 m/s 3.72+1,44.18+2,14.10+0,54.183.39+1,6
7 Anisa FillaliAnisa Fillali
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 4.06 +1.4 m/s X+1,03.98+1,84.06+1,44.063.73+0,6 3.00
8 Ilona HorákováIlona Horáková
Zlínský krajZlínský kraj
99 3.99 +1.9 m/s 3.96+1,5X+1,33.99+1,93.99X+0,1
9 Julie WismanováJulie Wismanová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 3.63 +2.2 m/s 3,60 +0.0 m/s 3.48+1,73.63+2,23.60+0,03.633.59+1,1 2.00
MB Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 3.73 +0.4 m/s
Anežka HanouskováAnežka Hanousková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 DNP 0
Lucie ČervenkováLucie Červenková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 DNP 0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 12.49 12.4912.0310.6812.4912.01 9.00
2 Pavel BílskýPavel Bílský
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 11.44 10.7311.0110.6611.0111.44 7.00
3 Nikolas ZáhorskýNikolas Záhorský
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 11.36 10.5411.0010.9711.0011.36 6.00
4 Filip SloukaFilip Slouka
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 10.05 09.5709.6810.0510.0509.37 5.00
5 Martin HladkýMartin Hladký
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 09.69 09.6709.6909.4109.6909.63 4.00
6 Jakub HežaJakub Heža
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 09.57 09.5708.8308.6909.57X
7 Lukáš StaněkLukáš Staněk
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 08.15 08.1507.4407.4108.1507.52 3.00
8 Dominik ManišDominik Maniš
Zlínský krajZlínský kraj
99 07.09 06.9007.0906.8907.0906.69 2.00
9 Jakub MajerčákJakub Majerčák
Zlínský krajZlínský kraj
00 07.07 06.3406.4406.7906.7907.07 1.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 09.56 09.2809.2009.3409.3409.56 9.00
2 Michaela VedrováMichaela Vedrová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
00 09.21 08.4807.9909.2109.2108.34 7.00
3 Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 08.90 08.7508.1208.9008.90X 6.00
4 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
Zlínský krajZlínský kraj
99 08.69 08.0708.6908.4608.6908.03 5.00
5 Nikola FlašarováNikola Flašarová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 08.67 08.6708.4908.0908.6708.21 4.00
6 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
Zlínský krajZlínský kraj
00 08.57 X07.9808.5708.5707.73 3.00
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
Zlínský krajZlínský kraj
00 07.65 07.6507.3907.6507.6507.49
8 Iva MrázkováIva Mrázková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 07.52 07.1707.5207.4307.5207.09 2.00
9 Adéla ŽákováAdéla Žáková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 07.29 06.7906.8506.7106.8507.29
10 Lenka MarčíkováLenka Marčíková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 05.98 05.9405.6105.9805.9805.09 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denis KukelkaDenis Kukelka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 57.14 9.00
2 Lukáš StaněkLukáš Staněk
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 54.74 7.00
3 Filip KaštovskýFilip Kaštovský
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 54.54 6.00
4 Jan NastoupilJan Nastoupil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 54.00 5.00
5 Tomáš LangTomáš Lang
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 51.36 4.00
6 Lukáš SvozilLukáš Svozil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 51.31
7 Štefan PrášekŠtefan Prášek
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 45.94 3.00
8 Adam TomčalAdam Tomčal
Zlínský krajZlínský kraj
99 40.68 2.00
9 Dominik HorňákDominik Horňák
Zlínský krajZlínský kraj
00 39.31 1.00
10 David KovaříkDavid Kovařík
Zlínský krajZlínský kraj
99 31.85
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 15.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HoláňováJana Holáňová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 51.70 9.00
2 Alžběta HomolováAlžběta Homolová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 49.89 7.00
3 Nikola FlašarováNikola Flašarová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 49.51 6.00
4 Veronika DusováVeronika Dusová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
99 44.06
5 Anna NogolováAnna Nogolová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
99 42.48 5.00
6 Soňa ZálešákováSoňa Zálešáková
Zlínský krajZlínský kraj
99 40.33 4.00
7 Julie WismanováJulie Wismanová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
99 38.35 3.00
8 Zita HubáčkováZita Hubáčková
Zlínský krajZlínský kraj
00 37.73 2.00
9 Veronika ValováVeronika Valová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
01 36.09 1.00
10 Veronika KoppováVeronika Koppová
Zlínský krajZlínský kraj
00 36.08
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHMOR JIHMOR Jihomoravský krajJihomoravský kraj 096.50
2 MORSLE MORSLE Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 086.00
3 OLOMKR OLOMKR Olomoucký krajOlomoucký kraj 080.00
4 ZLINKR ZLINKR Zlínský krajZlínský kraj 032.50
Poznámky:
Stav po: 60 m př., výška, kriket, 1000 m, 60 m, dálka, koule 3kg, 300 m, 60 m př., 300 m
ZLINKR - Hromadníková, Baranová, Vlčková, Škrdlíková, Smělík, Majerčák, Hlavinka, Zlatník 1:55,80
OLOMKR A - Peřina, Vychodil, Ftačník, Hron, Mankovecká, Dluhá, Krčková, Rozsívalová 1:56,59
OLOMKR B - Kopec, Žádník, Bílek, Slouka, Přikrylová, Švubová, Vobořilová, Galková 1:51,96
JIHMOR A - Prášek, Kotyza, Suchánek, Zelinka, Jeřábková, Čarnecká, Floriánová, Fillali 2:01,29
JIHMOR B - Zeman, Adamec, Zamazal, Horák, Heřmánková, Marčíková, Sklenská, Wismanová 1:59,00
MORSLE A - Hanes, Kukelka, Lorenčič, Vácha, Gerecká, Holá, Nogolová, Škanderová 1:49,62
Celkový bodový stav:
Jihomoravský kraj 172,5
Moravskoslezský kraj 167
Olomoucký kraj 164
Zlínský kraj 103,5
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OLOMKR OLOMKR Olomoucký krajOlomoucký kraj 078.00
2 JIHMOR JIHMOR Jihomoravský krajJihomoravský kraj 074.00
3 MORSLE MORSLE Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 073.00
4 ZLINKR ZLINKR Zlínský krajZlínský kraj 067.00
Poznámky:
Stav po: koule 3kg, dálka, 60 m př., 600 m, 60 m, výška, kriket, 300 m, 60 m př., 300 m
ZLINKR - Hromadníková, Baranová, Vlčková, Škrdlíková, Smělík, Majerčák, Hlavinka, Zlatník 1:55,80
OLOMKR A - Peřina, Vychodil, Ftačník, Hron, Mankovecká, Dluhá, Krčková, Rozsívalová 1:56,59
OLOMKR B - Kopec, Žádník, Bílek, Slouka, Přikrylová, Švubová, Vobořilová, Galková 1:51,96
JIHMOR A - Prášek, Kotyza, Suchánek, Zelinka, Jeřábková, Čarnecká, Floriánová, Fillali 2:01,29
JIHMOR B - Zeman, Adamec, Zamazal, Horák, Heřmánková, Marčíková, Sklenská, Wismanová 1:59,00
MORSLE A - Hanes, Kukelka, Lorenčič, Vácha, Gerecká, Holá, Nogolová, Škanderová 1:49,62
Celkový bodový stav:
Jihomoravský kraj 172,5
Moravskoslezský kraj 167
Olomoucký kraj 164
Zlínský kraj 103,5
Celkem 4 závodníků