Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň, sk. C

Olomouc (15. 9. 2012)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.01
2 Adam HorákAdam Horák 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.12
3 Jan VáchaJan Vácha 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.19
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.25
5 Jan SmělíkJan Smělík 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.90
6 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.20
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 00 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.37
3 Jan TymJan Tym 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.48
4 Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.53
5 Tomáš HlavinkaTomáš Hlavinka 99 Zlínský krajZlínský kraj 09.37
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ZemanFilip Zeman 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 07.85 9.00
2 Adam HorákAdam Horák 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 07.97 7.00
3 Jan VáchaJan Vácha 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.11 6.00
4 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.14 5.00
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.23 4.00
6 Jan TymJan Tym 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.62 3.00
7 Jan SmělíkJan Smělík 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.95 2.00
8 Matěj PrášilMatěj Prášil 99 Zlínský krajZlínský kraj 09.17 1.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.9.2012) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.59
2 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.77
3 Alena KrčkováAlena Krčková 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.89
4 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Zlínský krajZlínský kraj 08.93
5 Adéla RochovanskáAdéla Rochovanská 99 Zlínský krajZlínský kraj 09.30
Anežka HanouskováAnežka Hanousková 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.9.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.54
2 Anna NogolováAnna Nogolová 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.61
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.71
4 Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.99
MB - Smith Olivie Dluhá- Smith Olivie Dluhá 00 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.78
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 15.9.2012) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška FloriánováEliška Floriánová 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.35 9.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Zlínský krajZlínský kraj 08.53 7.00
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 Jihomoravský krajJihomoravský kraj 08.62 6.00
4 Anna NogolováAnna Nogolová 99 Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj 08.62 5.00
5 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.68 4.00
6 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková 00 Zlínský krajZlínský kraj 08.94 3.00
7 Alena KrčkováAlena Krčková 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj 08.95 2.00
Terezie RozsívalováTerezie Rozsívalová 99 Olomoucký krajOlomoucký kraj DNP
Celkem 8 závodníků