Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek

Kolín (22. 9. 2012)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.9.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.88
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 11.00
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.12
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.36
5 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.38
6 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.64
7 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.82
8 Matěj PalánMatěj Palán 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.26
2 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.30
3 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.30
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.46
5 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.65
6 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.71
7 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.83
8 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.24
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.27
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.40
4 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.47
5 Lukáš NovákLukáš Novák 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.62
6 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.73
7 Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.9.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.85
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.94
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.11
4 Dominik AltDominik Alt 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.13
Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Marek NovotnýMarek Novotný 96 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Poznámky:
Běh Kandidátů.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 22.9.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VančuraMatěj Vančura 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.10
2 Jan RejthárekJan Rejthárek 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.49
3 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.53
4 David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.60
5 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.92
6 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.96
7 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.54
Poznámky:
Běh kandidátů.
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 22.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.80 11.00
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 11.02 9.00
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.08 8.00
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.12 7.00
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.17 6.00
6 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.9.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.15 4.00
2 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.26 3.00
3 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.33 2.00
4 Matěj MudrochMatěj Mudroch 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.35 1.00
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.45
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.47
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.63
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.74
3 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 13.56
4 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.88
Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.88
Vendula KutílkováVendula Kutílková 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.9.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.02
2 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.13
3 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.67
4 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.19
5 Alena PavláskováAlena Pavlásková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.20
6 Lenka ŠolcováLenka Šolcová 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.27
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.56
3 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
4 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.67
Aneta KobrlováAneta Kobrlová 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 5 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 22.9.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.51 11.00
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.60 9.00
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.67 8.00
4 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.18 7.00
5 Simona ŠimkováSimona Šimková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.19 6.00
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.9.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 13.42 4.00
2 Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.50 3.00
3 Nela GajdošováNela Gajdošová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.80 2.00
4 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.12 1.00
5 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.72
Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků