Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek

Pardubice (22. 9. 2012)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.49 11.00
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.09 9.00
3 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.05 8.00
4 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK BílinaAK Bílina 54.27 7.00
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.81 4.00
Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.42 6.00
2 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.54 5.00
3 Martin AntošMartin Antoš 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.17 3.00
4 Roman DušekRoman Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 56.83 2.00
5 František BošekFrantišek Bošek 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 56.95
6 Pavel NejdlPavel Nejdl 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 57.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 56.86 1.00
2 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.05
3 Martin KaplanMartin Kaplan 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.24
4 Martin BártaMartin Bárta 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.03
5 Daniel KadlecDaniel Kadlec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 62.61
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.02 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.23 9.00
3 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.65 8.00
4 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.67 7.00
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.98 6.00
6 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.31 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.40 4.00
2 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.81 3.00
3 Klára ŠejnohováKlára Šejnohová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.02 2.00
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 65.57 1.00
Lucie ŠulcováLucie Šulcová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků