Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň

Bílina (22. 9. 2012)

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aljančič.Umlauf,Hres Aljančič.Umlauf,Hres TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:07.32 11.00
2 Kuriš,Hofta,Mach Kuriš,Hofta,Mach ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:08.01 9.00
3 Stůj,Dostál,Petr Stůj,Dostál,Petr SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:12.03 8.00
4 Ščerba,Kalousek,Nuc Ščerba,Kalousek,Nuc AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:14.16 6.00
5 Šimek,Fabián,Kubelka Šimek,Fabián,Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:14.24 5.00
6 Martinovský,Němeček,Veber Martinovský,Němeček,Veber AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šíma,Vlček,Havel Šíma,Vlček,Havel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.83 7.00
2 Nič,Šaník,Bartůněk Nič,Šaník,Bartůněk TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:16.91 4.00
3 Valeš,Nový,Němeček Valeš,Nový,Němeček TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.92 3.00
4 Štechmuller,Fanta,Hlubůček Štechmuller,Fanta,Hlubůček SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:24.41 2.00
5 Nagy,Špaček,Sůva Nagy,Špaček,Sůva SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.99 1.00
6 Svoboda,Janúšek,Němeček Svoboda,Janúšek,Němeček SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:31.17
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopecká, Herynková, Mitrovičová Kopecká, Herynková, Mitrovičová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.81 11.00
2 Šafaříková, Šrámková, Pilzová Šafaříková, Šrámková, Pilzová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:18.58 9.00
3 Nemešová, Bartošová, Chvalovská Nemešová, Bartošová, Chvalovská SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:21.42 8.00
4 Srpová, Civínová, Malá Srpová, Civínová, Malá AK MostAK Most 2:23.28 7.00
5 Jindráčková, Pichalová, Stejskalová Jindráčková, Pichalová, Stejskalová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:40.98 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 22.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Háčková, Filuszková, Dobiášová Háčková, Filuszková, Dobiášová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:25.54 6.00
2 Fořtová, Žuchová, Petrželková Fořtová, Žuchová, Petrželková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:27.86 5.00
3 Pavelková, Hammeschmidtová, Trilčová Pavelková, Hammeschmidtová, Trilčová AK MostAK Most 2:45.05 3.00
Oráčková, Křepelová, Tothová Oráčková, Křepelová, Tothová ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků