Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň
Šumperk (22. 9. 2012)vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 22.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr TancerPetr Tancer
BYAC Brno |
97 | 13.43 | 11.86 | 13.43 | 13.03 | 13.43 | 12.00 | 12.74 | 13.15 | 11.00 | ||||||||
2 |
Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 13.29 | 11.21 | 11.36 | 11.87 | 11.87 | 11.89 | 12.73 | 13.29 | 9.00 | ||||||||
3 |
Matěj ŠmachMatěj Šmach
TJ Sokol Opava |
97 | 11.40 | 10.82 | 11.25 | 11.40 | 11.40 | 11.06 | 11.21 | 10.76 | 8.00 | ||||||||
4 |
Patrik PernicaPatrik Pernica
BYAC Brno |
98 | 11.25 | 11.21 | 11.25 | 10.22 | 11.25 | 10.16 | 10.12 | 10.48 | 7.00 | ||||||||
5 |
Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK Přerov |
97 | 11.03 | X | 10.91 | 10.94 | 10.94 | 11.03 | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 10.93 | 10.93 | 10.86 | X | 10.93 | X | 10.80 | X | 5.00 | ||||||||
7 |
Daniel PiekielkoDaniel Piekielko
SSK Vítkovice |
98 | 10.48 | 10.23 | 10.48 | X | 10.48 | 10.30 | X | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc |
97 | 10.41 | 10.41 | 10.37 | - | 10.41 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Šimon Košárek Šimon Košárek
AK PSK Zlín |
98 | 10.38 | 10.27 | 10.38 | 09.71 | 10.38 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín |
97 | 10.35 | 09.88 | 10.35 | X | 10.35 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Tomáš BenekTomáš Benek
SSK Vítkovice |
97 | 09.84 | 09.48 | 09.84 | 09.50 | 09.84 | ||||||||||||
12 |
Daniel KasprowiczDaniel Kasprowicz
TJ Sokol Opava |
97 | 09.53 | 08.59 | 08.82 | 09.53 | 09.53 | ||||||||||||
13 |
Patrik KučeraPatrik Kučera
SSK Vítkovice |
97 | 09.30 | 08.83 | 09.27 | 09.30 | 09.30 | ||||||||||||
14 |
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK Přerov |
98 | 09.20 | 08.55 | 09.20 | 09.05 | 09.20 | ||||||||||||
15 |
Miroslav Starčevič Miroslav Starčevič
BYAC Brno |
98 | 09.07 | 09.07 | 08.89 | X | 09.07 | ||||||||||||
16 |
Petr BřezinaPetr Březina
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | 08.66 | 08.66 | 07.58 | X | 08.66 | ||||||||||||
17 |
Denis SlavíkDenis Slavík
SSK Vítkovice |
98 | 08.49 | 08.49 | 08.17 | X | 08.49 | ||||||||||||
18 |
Jan MiskaJan Miska
Atletika Poruba o.s. |
97 | 07.90 | X | 07.90 | X | 07.90 | ||||||||||||
19 |
Štěpán MalečekŠtěpán Maleček
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 05.62 | 05.56 | 05.53 | 05.62 | 05.62 | ||||||||||||
20 |
Ondřej Šášek Ondřej Šášek
Atletický klub AHA Vyškov |
98 | 04.85 | X | 04.37 | 04.85 | 04.85 | ||||||||||||
Petr Novotný Petr Novotný
Atletický klub AHA Vyškov |
98 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Patrik VeselýPatrik Veselý
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
97 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |