Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Praha (28. 9. 2012)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Sotáková, Jana 93 AK Olymp Brno 31,00
2 Mokrášová, Lucia 94 AK Olymp Brno 31,00
3 Nejedlová, Michaela 93 AK Olymp Brno 28,00
4 Kutrová, Eliška 93 AK Olymp Brno 28,00
5 Mazgal, Jaromír 93 AC Mladá Boleslav o.s. 28,00
6 Jiranová, Helena 95 TJ Sokol Kolín-atletika 28,00
7 Krejča, Pavel 93 TJ Sokol Kolín-atletika 26,00
8 Sýkora, Jiří 95 AC Pardubice 25,00
9 Vystrk, Tomáš 93 TJ Sokol Opava 24,00
10 Michalská, Klára 93 AK Olymp Brno 24,00
11 Jurigová, Kristina 94 SSK Vítkovice 24,00
12 Jirka, Jan 93 ASK Slavia Praha 22,00
13 Dittrich, Filip 93 TJ Sokol Opava 21,50
14 Kaňuchová, Veronika 93 AK Olymp Brno 21,00
15 Süssnerová, Veronika 94 AK Olymp Brno 21,00
16 Dalecký, Matyáš 94 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
17 Kučerová, Lenka 95 AC Pardubice 21,00
18 Sadil, Martin 94 SSK Vítkovice 20,00
19 Lepešková, Klára 93 T. J. Sokol České Budějovice 20,00
20 Honka, Ondřej 93 TJ Sokol Opava 20,00
21 Karnufek, Radek 93 SSK Vítkovice 19,00
22 Matoušková, Lenka 93 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
23 Černochová, Martina 94 AK Olymp Brno 19,00
24 Šilhanová, Rebeka 95 AK Olymp Brno 19,00
25 Vytlačilová, Tereza 95 AK Olymp Brno B 19,00
26 Kočárová, Júlia 94 AK Olymp Brno B 18,00
27 Tlustá, Helena 93 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
28 Petrák, Miloslav 93 ASK Slavia Praha 17,00
29 Hrubá, Karolína 93 SK ZŠ Jeseniova Praha 17,00
30 Kubeš, Jan 94 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
31 Šebestíková, Nikol 94 SSK Vítkovice 17,00
32 Březinová, Pavlína 94 AK Olymp Brno 17,00
33 Říha, Michal 94 AC Pardubice 16,00
34 Kadlec, Marcel 94 AC Mladá Boleslav o.s. 16,00
35 Taclíková, Lucie 93 AC Pardubice 16,00
36 Skála, Tomáš 94 ASK Slavia Praha 16,00
37 Klinger, Dominik 95 TJ Sokol Opava 15,50
38 Chlopčík, Jan 95 SSK Vítkovice 15,00
39 Hermannová, Kristyna 96 SSK Vítkovice 15,00
40 Vrtiška, Matyáš 94 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
41 Blahutová, Barbora 94 AK Olymp Brno 15,00
42 Formáček, Jan 93 AC Mladá Boleslav o.s. 15,00
43 Silnicová, Leona 93 SSK Vítkovice 15,00
44 Havelka, Vít 93 ASK Slavia Praha 14,50
45 Povýšil, Radek 93 AC Slovan Liberec, o.s. 14,00
46 Bartůněk, David 93 AC Pardubice 14,00
47 Vondrášková, Denisa 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 14,00
48 Horňák, Jan 94 SSK Vítkovice 14,00
49 Hlaváč, Jan 94 ASK Slavia Praha 14,00
50 Šesták, Jakub 94 SSK Vítkovice 14,00
51 Šádková, Veronika 96 SSK Vítkovice 14,00
52 Luticová, Hana 93 AC Pardubice 13,50
53 Drápalová, Andrea 93 AK Olymp Brno 13,00
54 Nádeníčková, Natálie 93 AK Olymp Brno 13,00
55 Němec, Lukáš 93 TJ Sokol Opava 13,00
56 Domská, Lucie 93 AK Olymp Brno B 13,00
57 Blažek, Adam 95 SSK Vítkovice 13,00
58 Petr, Tomáš 94 ASK Slavia Praha 12,00
59 Gottlieb, Vojtěch 93 ASK Slavia Praha 12,00
60 Sluka, Petr 93 ASK Slavia Praha 11,00
61 Magiera, Mateusz 93 TJ Sokol Opava 11,00
62 Stehno, Jiří 93 ASK Slavia Praha 11,00
63 Šorm, Patrik 93 ASK Slavia Praha 11,00
64 Voráčková, Adéla 93 SSK Vítkovice 11,00
65 Nitner, Mateusz 94 TJ Sokol Opava 11,00
66 Košař, Dominik 94 SSK Vítkovice 11,00
67 Olejník, Roman 94 AK Hodonín 11,00
68 Vachová, Karolína 94 SSK Vítkovice 11,00
69 Zemaník, Jakub 95 SSK Vítkovice 11,00
70 Kotrčová, Zuzana 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 11,00
71 Opekarová, Petra 95 AK Olymp Brno B 11,00
72 Stewartová, Moira 95 Spartak Praha 4 11,00
73 Doubková, Andrea 95 AC Pardubice 11,00
74 Netymach, Vojtěch 95 AC Pardubice 10,00
75 Broumová, Michaela 95 AC Pardubice 10,00
76 Moravcová, Eliška 94 AK Olymp Brno 10,00
77 Píšová, Martina 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 10,00
78 Troppová, Kateřina 94 AC Pardubice 10,00
79 Sotonová, Petra 94 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
80 Paďour, Michal 94 AC Pardubice 10,00
81 Horňáčková, Nikola 93 SSK Vítkovice 10,00
82 Gerlický, Ondřej 93 ASK Slavia Praha 10,00
83 Vojtek, Tomáš 93 TJ Sokol Opava 9,00
84 Stuchlík, Michal 93 TJ Sokol Opava 9,00
85 Pumr, Jaromír 93 AC Mladá Boleslav o.s. 9,00
86 Řežábková, Jana 93 T. J. Sokol České Budějovice 9,00
87 Rappová, Anna-Marie 93 AK Olymp Brno B 9,00
88 Friedl, Petr 94 SSK Vítkovice 9,00
89 Schneider, Vojtěch 94 SSK Vítkovice 9,00
90 Šmahel, Michal 94 ASK Slavia Praha 9,00
91 Tlustý, Michal 94 ASK Slavia Praha 9,00
92 Jírů, Denisa 94 SSK Vítkovice 9,00
93 Friš, Jan 95 AC Pardubice 9,00
94 Homola, Tomáš 95 SSK Vítkovice 8,00
95 Rusek, Jakub 96 TJ Sokol Opava 8,00
96 Beňovič, Matěj 96 TJ Sokol Opava 8,00
97 Adámková, Jana 96 AK Olymp Brno 8,00
98 Klepalová, Kamila 96 AK Olymp Brno 8,00
99 Mrkvičková, Simona 96 Spartak Praha 4 8,00
100 Pařilová, Nikola 94 AK Olymp Brno B 8,00
101 Menzelová, Kristýna 94 SSK Vítkovice 8,00
102 Suchý, Michal 94 AC Mladá Boleslav o.s. 8,00
103 Madej, Robin 94 SSK Vítkovice 8,00
104 Šilhová, Kristýna 93 AK Olymp Brno 8,00
105 Baláček, Zdeněk 93 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
106 Holý, Vojtěch 93 SSK Vítkovice 8,00
107 Hrubý, Matěj 93 SSK Vítkovice 7,00
108 Kučera, Václav 93 AC Mladá Boleslav o.s. 7,00
109 Mikolášová, Eliška 93 SSK Vítkovice 7,00
110 Kupka, Ondřej 94 SSK Vítkovice 7,00
111 Čaganová, Petra 93 SSK Vítkovice 7,00
112 Novotná, Karolína 94 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
113 Auersvaldová, Eliška 96 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
114 Kroupa, Tomáš 96 AC Pardubice 7,00
115 Janatová, Kateřina 95 AC Pardubice 7,00
116 Pírková, Marcela 96 AK Olymp Brno 7,00
117 Vošvrda, Sebastián 96 AC Mladá Boleslav o.s. 7,00
118 Žabka, Martin 95 AC Slovan Liberec, o.s. 7,00
119 Procházková, Kateřina 95 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
120 Filipová, Johana 95 SSK Vítkovice 6,00
121 Rychlík, Jakub 94 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
122 Machová, Miroslava 94 T. J. Sokol České Budějovice 6,00
123 Roik, Jan 94 SSK Vítkovice 6,00
124 Urban, David 94 AC Slovan Liberec, o.s. 6,00
125 Mach, Ondřej 94 ASK Slavia Praha 6,00
126 Kratochvíl, Ondřej 93 TJ Sokol Opava 6,00
127 Novotný, Miroslav 93 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
128 Pokorný, Lukáš 93 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
129 Sýkora, Tomáš 93 ASK Slavia Praha 5,00
130 Čabala, Vojtěch 93 SSK Vítkovice 5,00
131 Schuster, Marek 93 TJ Sokol Opava 5,00
132 Gladková, Jana 93 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
133 Novák, Ondřej 93 ASK Slavia Praha 5,00
134 Němec, Tomáš 94 AC Pardubice 5,00
135 Šafář, Roman 94 AC Pardubice 5,00
136 Korbová, Helena 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 5,00
137 Křemenová, Michaela 94 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
138 Janůrková, Barbora 97 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
139 Volková, Lucie 98 T. J. Sokol České Budějovice 5,00
140 Krupičková, Zuzana 96 AC Pardubice 5,00
141 Vedra, Jakub 95 SSK Vítkovice 5,00
142 Pánková, Barbora 95 AK Olymp Brno 4,50
143 Musila, Petr 95 TJ Sokol Opava 4,00
144 Krus, Petr 95 SSK Vítkovice 4,00
145 Zeman, Jiří 96 TJ Sokol Opava 4,00
146 Kružíková, Anežka 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 4,00
147 Haasová, Lenka 94 SSK Vítkovice 4,00
148 Pavlíčková, Svatava 94 AK Olymp Brno 4,00
149 Havlíková, Kristina 94 AK Olymp Brno 4,00
150 Berka, Petr 94 AC Slovan Liberec, o.s. 4,00
151 Šuba, Ján 94 AK Hodonín 4,00
152 Kováč, David 93 AC Mladá Boleslav o.s. 4,00
153 Valko, Tomáš 93 AC Pardubice 4,00
154 Šindelář, Jan 93 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
155 Mrázková, Linda 93 SK ZŠ Jeseniova Praha 4,00
156 Čížek, Jakub 93 AC Pardubice 3,50
157 Pincová, Monika 93 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
158 Mudroch, Matěj 93 AC Slovan Liberec, o.s. 3,00
159 Chvála, Matěj 93 AC Slovan Liberec, o.s. 3,00
160 Panáček, Adam 93 ASK Slavia Praha 3,00
161 Nováková, Veronika 93 T. J. Sokol České Budějovice 3,00
162 Prokešová, Denisa 94 AK Olymp Brno 3,00
163 Hrachovcová, Monika 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 3,00
164 Juráňová, Lenka 94 AK Olymp Brno B 3,00
165 Turek, Jan 96 TJ Sokol Opava 3,00
166 Šmiřák, Vladimír 96 SSK Vítkovice 3,00
167 Veselá, Barbora 96 Spartak Praha 4 3,00
168 Švarcová, Barbora 97 AK Olymp Brno 3,00
169 Bártová, Adéla 95 SSK Vítkovice 3,00
170 Kříž, Adam 95 AC Mladá Boleslav o.s. 3,00
171 Habalová, Hana 95 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
172 Tenglerová, Nikola 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
173 Vagnerová, Denisa 95 SSK Vítkovice 2,00
174 Havlíček, Josef 95 AC Pardubice 2,00
175 Stoklasa, Roman 95 SSK Vítkovice 2,00
176 Prozrová, Jana 97 Spartak Praha 4 2,00
177 Rajmonová, Anežka 97 Spartak Praha 4 2,00
178 Zafarová, Johana 98 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
179 Šrámková, Jolana 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
180 Lumendová, Nikol 95 TJ Sokol Kolín-atletika 2,00
181 Blahut, Jiří 96 TJ Sokol Opava 2,00
182 Selníková, Anna 94 SSK Vítkovice 2,00
183 Kubalák, Dominik 94 AK Hodonín 2,00
184 Gröpl, Tomáš 94 SSK Vítkovice 2,00
185 Skřivánek, Petr 94 TJ Sokol Opava 2,00
186 Hanák, Michal 94 TJ Sokol Opava 2,00
187 Vyskočil, Prokop 94 AK Hodonín 2,00
188 Fiala, Adam 93 SSK Vítkovice 2,00
189 Polák, Patrik 93 AC Slovan Liberec, o.s. 2,00
190 Kotek, Vojtěch 93 ASK Slavia Praha 2,00
191 Zimmermannová, Zlata 93 T. J. Sokol České Budějovice 2,00
192 Plíhalová, Kateřina 93 Spartak Praha 4 1,00
193 Raus, Adam 93 TJ Sokol Opava 1,00
194 Zedková, Veronika 93 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
195 Hanáková, Michaela 93 AK Olymp Brno 1,00
196 Sovadínová, Žaneta 93 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
197 Blaško, Marek 93 AC Mladá Boleslav o.s. 1,00
198 Petr, Zdeněk 93 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
199 Čech, Vojtěch 94 AK Hodonín 1,00
200 Poppová, Kristýna 94 SSK Vítkovice 1,00
201 Brožková, Kristýna 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
202 Lietavec, Jiří 96 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
203 Hrašová, Hana 96 AC Pardubice 1,00
204 Veselá, Anna 96 AC Pardubice 1,00
205 Kaštovský, Matěj 95 TJ Sokol Opava 1,00
206 Svoboda, Vojtěch 95 AC Slovan Liberec, o.s. 1,00
207 Uher, Viktor 95 SSK Vítkovice 1,00
208 Caisová, Hana 95 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
209 Hlaváček, Martin 95 TJ Sokol Opava 1,00
210 Vlčková, Pavla 95 T. J. Sokol České Budějovice 0,50
211 Urbischová, Markéta 93 SSK Vítkovice 0,50